4 Тун 6 3

Результати повторних матчів чвертьфіналу Ліги Європи

Середа, 09 Квітень 2014, 23:20 Богдан

10 квітня 2014 року відбулися повторні матчі чвертьфіналу Ліги Європи.

Найцікавішим виявилось протистояння Валенсії та Базеля, хоча домашня перемога швейцарців з рахунком 3:0 попередньо позбавляла інтриги. Та іспанцям вдалось відіграти три м'ячі, а в овертаймі сповна скористатись двома зайвими гравцями.

В кінцевому рахунку  всі господарі повторних матчів пройшли до півфіналу. Бенфіка та Ювентус перемоги в гостях доповнили домашніми. А Севілья легко ліквідувала мінімальне відставання в рахунку вже на 5-й хвилині й надалі довела свою перевагу.

Результати матчів онлайн

До Вашої уваги склади пар та результати повторних матчів чвертьфіналу Ліги  Європи.

Жеребкування півфінальних пар відбудеться завтра. На нашому сайті планується в режимі онлайн висвітлювати його результати.

Останнє оновлення на Четвер, 10 Квітень 2014, 23:49