Прем'єр-ліга 2013-2014
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Металіст | 8 | 20 |
2 | Чорноморець | 9 | 20 |
3 | Шахтар | 9 | 19 |
4 | Дніпро | 8 | 17 |
5 | Ворскла | 9 | 16 |
6 | Динамо | 8 | 14 |
7 | Іллічівець | 9 | 13 |
8 | Зоря | 9 | 12 |
9 | Металург Д | 8 | 10 |
10 | Карпати | 9 | 10 |
11 | Севастополь | 9 | 10 |
12 | Волинь | 9 | 9 |
13 | Арсенал | 9 | 7 |
14 | Металург З | 9 | 6 |
15 | Говерла | 8 | 4 |
16 | Таврія | 8 | 3 |
Кваліфікація ЧС-14
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Англія | 8 | 16 |
2 | Україна | 8 | 15 |
3 | Чорногорія | 8 | 15 |
4 | Польща | 8 | 13 |
5 | Молдова | 8 | 5 |
6 | Сан-Марино | 8 | 0 |
Ліга Чемпіонів 2013-2014
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Байєр | 0 | 0 |
1 | Ман Юнайтед | 0 | 0 |
1 | Сосьєдад | 0 | 0 |
1 | Шахтар | 0 | 0 |
Ліга Чемпіонів 2013-2014 |
Турнірна таблиця |
Група A |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Байєр Ліверкузен | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Манчестер Юнайтед | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Реал Сосьєдад | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Шахтар Донецьк | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група B |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Галатасарай Стамбул | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Копенгаген | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Реал Мадрид | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Ювентус Турин | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група C |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Андерлехт Брюссель | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Бенфіка Ліссабон | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Олімпіакос Пірей | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Парі Сен-Жермен Париж | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група D |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Баварія Мюнхен | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Вікторія Пльзень | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Манчестер СІті | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | ЦСКА Москва | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група E |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Базель | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Стяуа Бухарест | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Челсі Лондон | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Шальке 04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група F |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Арсенал Лондон | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Борусія Дортмунд | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Наполі Неаполь | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Олімпік Марсель | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група G |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Атлетіко Мадрид | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Аустрія Відень | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Зеніт Санкт-Петербург | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Порту | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Група H |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Аякс Амстердам | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Барселона | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Мілан | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
- | Селтік Глазго | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1/8 Ліги Чемпіонів | 1/16 Ліги Європи | Обрана команда |
І = Ігри | В = Перемоги | Н = Нічиї | П = Поразки | ЗМ = Забиті голи | ПМ = Пропущені голи | +/- = Різниця | О = Очки |
6 тур |
---|
A | 10-12-2013 | 21:45 год. | Манчестер Юнайтед | Шахтар Донецьк | - | |||
A | 10-12-2013 | 21:45 год. | Реал Сосьєдад | Байєр Ліверкузен | - | |||
B | 10-12-2013 | 21:45 год. | Галатасарай Стамбул | Ювентус Турин | - | |||
B | 10-12-2013 | 21:45 год. | Копенгаген | Реал Мадрид | - | |||
C | 10-12-2013 | 21:45 год. | Бенфіка Ліссабон | Парі Сен-Жермен Париж | - | |||
C | 10-12-2013 | 21:45 год. | Олімпіакос Пірей | Андерлехт Брюссель | - | |||
D | 10-12-2013 | 21:45 год. | Баварія Мюнхен | Манчестер СІті | - | |||
D | 10-12-2013 | 21:45 год. | Вікторія Пльзень | ЦСКА Москва | - | |||
E | 11-12-2013 | 21:45 год. | Шальке 04 | Базель | - | |||
E | 11-12-2013 | 21:45 год. | Челсі Лондон | Стяуа Бухарест | - | |||
F | 11-12-2013 | 21:45 год. | Олімпік Марсель | Борусія Дортмунд | - | |||
F | 11-12-2013 | 21:45 год. | Наполі Неаполь | Арсенал Лондон | - | |||
G | 11-12-2013 | 21:45 год. | Аустрія Відень | Зеніт Санкт-Петербург | - | |||
G | 11-12-2013 | 21:45 год. | Атлетіко Мадрид | Порту | - | |||
H | 11-12-2013 | 21:45 год. | Барселона | Селтік Глазго | - | |||
H | 11-12-2013 | 21:45 год. | Мілан | Аякс Амстердам | - |
5 тур |
---|
G | 26-11-2013 | 19:00 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Аустрія Відень | - | |||
E | 26-11-2013 | 21:45 год. | Стяуа Бухарест | Шальке 04 | - | |||
E | 26-11-2013 | 21:45 год. | Базель | Челсі Лондон | - | |||
F | 26-11-2013 | 21:45 год. | Арсенал Лондон | Олімпік Марсель | - | |||
F | 26-11-2013 | 21:45 год. | Борусія Дортмунд | Наполі Неаполь | - | |||
G | 26-11-2013 | 21:45 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Атлетіко Мадрид | - | |||
H | 26-11-2013 | 21:45 год. | Аякс Амстердам | Барселона | - | |||
H | 26-11-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Мілан | - | |||
D | 27-11-2013 | 19:00 год. | ЦСКА Москва | Баварія Мюнхен | - | |||
A | 27-11-2013 | 21:45 год. | Байєр Ліверкузен | Манчестер Юнайтед | - | |||
A | 27-11-2013 | 21:45 год. | Шахтар Донецьк | Реал Сосьєдад | - | |||
B | 27-11-2013 | 21:45 год. | Реал Мадрид | Галатасарай Стамбул | - | |||
B | 27-11-2013 | 21:45 год. | Ювентус Турин | Копенгаген | - | |||
C | 27-11-2013 | 21:45 год. | Андерлехт Брюссель | Бенфіка Ліссабон | - | |||
C | 27-11-2013 | 21:45 год. | Парі Сен-Жермен Париж | Олімпіакос Пірей | - | |||
D | 27-11-2013 | 21:45 год. | Манчестер СІті | Вікторія Пльзень | - |
4 тур |
---|
A | 05-11-2013 | 21:45 год. | Шахтар Донецьк | Байєр Ліверкузен | - | |||
A | 05-11-2013 | 21:45 год. | Реал Сосьєдад | Манчестер Юнайтед | - | |||
B | 05-11-2013 | 21:45 год. | Ювентус Турин | Реал Мадрид | - | |||
B | 05-11-2013 | 21:45 год. | Копенгаген | Галатасарай Стамбул | - | |||
C | 05-11-2013 | 21:45 год. | Парі Сен-Жермен Париж | Андерлехт Брюссель | - | |||
C | 05-11-2013 | 21:45 год. | Олімпіакос Пірей | Бенфіка Ліссабон | - | |||
D | 05-11-2013 | 21:45 год. | Манчестер СІті | ЦСКА Москва | - | |||
D | 05-11-2013 | 21:45 год. | Вікторія Пльзень | Баварія Мюнхен | - | |||
G | 06-11-2013 | 19:00 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Порту | - | |||
E | 06-11-2013 | 21:45 год. | Базель | Стяуа Бухарест | - | |||
E | 06-11-2013 | 21:45 год. | Челсі Лондон | Шальке 04 | - | |||
F | 06-11-2013 | 21:45 год. | Борусія Дортмунд | Арсенал Лондон | - | |||
F | 06-11-2013 | 21:45 год. | Наполі Неаполь | Олімпік Марсель | - | |||
G | 06-11-2013 | 21:45 год. | Атлетіко Мадрид | Аустрія Відень | - | |||
H | 06-11-2013 | 21:45 год. | Аякс Амстердам | Селтік Глазго | - | |||
H | 06-11-2013 | 21:45 год. | Барселона | Мілан | - |
3 тур |
---|
E | 22-10-2013 | 21:45 год. | Стяуа Бухарест | Базель | - | |||
E | 22-10-2013 | 21:45 год. | Шальке 04 | Челсі Лондон | - | |||
F | 22-10-2013 | 21:45 год. | Арсенал Лондон | Борусія Дортмунд | - | |||
F | 22-10-2013 | 21:45 год. | Олімпік Марсель | Наполі Неаполь | - | |||
G | 22-10-2013 | 21:45 год. | Порту | Зеніт Санкт-Петербург | - | |||
G | 22-10-2013 | 21:45 год. | Аустрія Відень | Атлетіко Мадрид | - | |||
H | 22-10-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Аякс Амстердам | - | |||
H | 22-10-2013 | 21:45 год. | Мілан | Барселона | - | |||
D | 23-10-2013 | 19:00 год. | ЦСКА Москва | Манчестер СІті | - | |||
A | 23-10-2013 | 21:45 год. | Байєр Ліверкузен | Шахтар Донецьк | - | |||
A | 23-10-2013 | 21:45 год. | Манчестер Юнайтед | Реал Сосьєдад | - | |||
B | 23-10-2013 | 21:45 год. | Реал Мадрид | Ювентус Турин | - | |||
B | 23-10-2013 | 21:45 год. | Галатасарай Стамбул | Копенгаген | - | |||
C | 23-10-2013 | 21:45 год. | Андерлехт Брюссель | Парі Сен-Жермен Париж | - | |||
C | 23-10-2013 | 21:45 год. | Бенфіка Ліссабон | Олімпіакос Пірей | - | |||
D | 23-10-2013 | 21:45 год. | Баварія Мюнхен | Вікторія Пльзень | - |
2 тур |
---|
G | 01-10-2013 | 19:00 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Аустрія Відень | - | |||
E | 01-10-2013 | 21:45 год. | Базель | Шальке 04 | - | |||
E | 01-10-2013 | 21:45 год. | Стяуа Бухарест | Челсі Лондон | - | |||
F | 01-10-2013 | 21:45 год. | Борусія Дортмунд | Олімпік Марсель | - | |||
F | 01-10-2013 | 21:45 год. | Арсенал Лондон | Наполі Неаполь | - | |||
G | 01-10-2013 | 21:45 год. | Порту | Атлетіко Мадрид | - | |||
H | 01-10-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Барселона | - | |||
H | 01-10-2013 | 21:45 год. | Аякс Амстердам | Мілан | - | |||
D | 02-10-2013 | 19:00 год. | ЦСКА Москва | Вікторія Пльзень | - | |||
A | 02-10-2013 | 21:45 год. | Шахтар Донецьк | Манчестер Юнайтед | - | |||
A | 02-10-2013 | 21:45 год. | Байєр Ліверкузен | Реал Сосьєдад | - | |||
B | 02-10-2013 | 21:45 год. | Ювентус Турин | Галатасарай Стамбул | - | |||
B | 02-10-2013 | 21:45 год. | Реал Мадрид | Копенгаген | - | |||
C | 02-10-2013 | 21:45 год. | Парі Сен-Жермен Париж | Бенфіка Ліссабон | - | |||
C | 02-10-2013 | 21:45 год. | Андерлехт Брюссель | Олімпіакос Пірей | - | |||
D | 02-10-2013 | 21:45 год. | Манчестер СІті | Баварія Мюнхен | - |
1 тур |
---|
A | 17-09-2013 | 21:45 год. | Манчестер Юнайтед | Байєр Ліверкузен | - | |||
A | 17-09-2013 | 21:45 год. | Реал Сосьєдад | Шахтар Донецьк | - | |||
B | 17-09-2013 | 21:45 год. | Галатасарай Стамбул | Реал Мадрид | - | |||
B | 17-09-2013 | 21:45 год. | Копенгаген | Ювентус Турин | - | |||
C | 17-09-2013 | 21:45 год. | Бенфіка Ліссабон | Андерлехт Брюссель | - | |||
C | 17-09-2013 | 21:45 год. | Олімпіакос Пірей | Парі Сен-Жермен Париж | - | |||
D | 17-09-2013 | 21:45 год. | Баварія Мюнхен | ЦСКА Москва | - | |||
D | 17-09-2013 | 21:45 год. | Вікторія Пльзень | Манчестер СІті | - | |||
E | 18-09-2013 | 21:45 год. | Шальке 04 | Стяуа Бухарест | - | |||
E | 18-09-2013 | 21:45 год. | Челсі Лондон | Базель | - | |||
F | 18-09-2013 | 21:45 год. | Олімпік Марсель | Арсенал Лондон | - | |||
F | 18-09-2013 | 21:45 год. | Наполі Неаполь | Борусія Дортмунд | - | |||
G | 18-09-2013 | 21:45 год. | Аустрія Відень | Зеніт Санкт-Петербург | - | |||
G | 18-09-2013 | 21:45 год. | Атлетіко Мадрид | Зеніт Санкт-Петербург | - | |||
H | 18-09-2013 | 21:45 год. | Барселона | Аякс Амстердам | - | |||
H | 18-09-2013 | 21:45 год. | Мілан | Селтік Глазго | - |
Плей-оф(повторні матчі) |
---|
27-08-2013 | 21:45 год. | Аустрія Відень | Динамо Загреб | 2 - 3 | ||||
27-08-2013 | 21:45 год. | Базель | Лудогорець Разград | 2 - 0 | ||||
27-08-2013 | 21:45 год. | Легія | Стяуа Бухарест | 2 - 2 | ||||
27-08-2013 | 21:45 год. | ПАОК | Шальке 04 | 2 - 3 | ||||
27-08-2013 | 21:45 год. | Арсенал Лондон | Фенербахче Стамбул | 2 - 0 | ||||
28-08-2013 | 19:00 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Пасуш де Феррейра | 4 - 2 | ||||
28-08-2013 | 21:45 год. | Марібор | Вікторія Пльзень | 0 - 1 | ||||
28-08-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Шахтар Караганда | 3 - 0 | ||||
28-08-2013 | 21:45 год. | Реал Сосьєдад | Олімпік Ліон | 2 - 0 | ||||
28-08-2013 | 21:45 год. | Мілан | ПСВ Ейдховен | 3 - 0 |
Плей-оф |
---|
20-08-2013 | 18:00 год. | Шахтар Караганда | Селтік Глазго | 2 - 0 | ||||
20-08-2013 | 21:45 год. | Вікторія Пльзень | Марібор | 3 - 1 | ||||
20-08-2013 | 21:45 год. | Олімпік Ліон | Реал Сосьєдад | 0 - 2 | ||||
20-08-2013 | 21:45 год. | Пасуш де Феррейра | Зеніт Санкт-Петербург | 1 - 4 | ||||
20-08-2013 | 21:45 год. | ПСВ Ейдховен | Мілан | 1 - 1 | ||||
21-08-2013 | 21:45 год. | Динамо Загреб | Аустрія Відень | 0 - 2 | ||||
21-08-2013 | 21:45 год. | Лудогорець Разград | Базель | 2 - 4 | ||||
21-08-2013 | 21:45 год. | Стяуа Бухарест | Легія | 1 - 1 | ||||
21-08-2013 | 21:45 год. | Шальке 04 | ПАОК | 1 - 1 | ||||
21-08-2013 | 21:45 год. | Фенербахче Стамбул | Арсенал Лондон | 0 - 3 |
Третій відбірковий раунд(повторні матчі) |
---|
06-08-2013 | 20:00 год. | Маккабі Тель-Авів | Базель | 3 - 3 | ||||
06-08-2013 | 20:45 год. | Стяуа Бухарест | Динамо Тбілісі | 1 - 1 | ||||
06-08-2013 | 21:00 год. | Марібор | АПОЕЛ Нікосія | 0 - 0 | ||||
06-08-2013 | 21:00 год. | Скендербеу Корча | Шахтар Караганда | 3 - 2 | ||||
06-08-2013 | 21:45 год. | Партизан Белград | Лудогорець Разград | 0 - 1 | ||||
06-08-2013 | 21:45 год. | Фенербахче Стамбул | Зальцбург | 3 - 1 | ||||
06-08-2013 | 22:00 год. | Грассгоппер Цюріх | Олімпік Ліон | 0 - 1 | ||||
07-08-2013 | 19:00 год. | Хабнарфьордюр | Аустрія Відень | 0 - 0 | ||||
07-08-2013 | 19:00 год. | Зеніт Санкт-Петербург | Нордшелланд Фарум | 5 - 0 | ||||
07-08-2013 | 20:00 год. | Шериф Тірасполь | Динамо Загреб | 0 - 3 | ||||
07-08-2013 | 20:00 год. | Металіст Харків | ПАОК | 1 - 1 | ||||
07-08-2013 | 20:45 год. | Ельфсборг | Селтік Глазго | 0 - 0 | ||||
07-08-2013 | 21:15 год. | Вікторія Пльзень | Нимме Калью Таллін | 6 - 2 | ||||
07-08-2013 | 21:45 год. | Легія | Мольде | 0 - 0 | ||||
07-08-2013 | 21:45 год. | Зюлте-Варегем | ПСВ Ейдховен | 0 - 3 |
Третій відбірковий раунд |
---|
30-07-2013 | 16:00 год. | Шахтар Караганда | Скендербеу Корча | 3 - 0 | ||||
30-07-2013 | 19:00 год. | Динамо Тбілісі | Стяуа Бухарест | 0 - 2 | ||||
30-07-2013 | 19:00 год. | Аустрія Відень | Хабнарфьордюр | 1 - 0 | ||||
30-07-2013 | 19:00 год. | Нимме Калью Таллін | Вікторія Пльзень | 0 - 4 | ||||
30-07-2013 | 20:00 год. | Базель | Маккабі Тель-Авів | 1 - 0 | ||||
30-07-2013 | 20:00 год. | Нордшелланд Фарум | Зеніт Санкт-Петербург | 0 - 1 | ||||
30-07-2013 | 21:00 год. | ПАОК | Металіст Харків | 0 - 2 | ||||
30-07-2013 | 21:45 год. | Динамо Загреб | Шериф Тірасполь | 1 - 0 | ||||
30-07-2013 | 21:45 год. | ПСВ Ейдховен | Зюлте-Варегем | 2 - 0 | ||||
30-07-2013 | 22:00 год. | Олімпік Ліон | Грассгоппер Цюріх | 1 - 0 | ||||
31-07-2013 | 20:00 год. | Мольде | Легія | 1 - 1 | ||||
31-07-2013 | 20:00 год. | АПОЕЛ Нікосія | Марібор | 1 - 1 | ||||
31-07-2013 | 20:30 год. | Лудогорець Разград | Партизан Белград | 2 - 1 | ||||
31-07-2013 | 21:30 год. | Зальцбург | Фенербахче Стамбул | 1 - 1 | ||||
31-07-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Ельфсборг | 1 - 0 |
Другий відбірковий раунд(повторні матчі) |
---|
23-07-2013 | 16:30 год. | Шахтар Караганда | БАТЕ Борісов | 1 - 0 | ||||
23-07-2013 | 18:00 год. | Даугава Даугавпілс | Ельфсборг | 0 - 4 | ||||
23-07-2013 | 18:30 год. | Сутьєска Нікшич | Шериф Тірасполь | 0 - 5 | ||||
23-07-2013 | 18:30 год. | Нимме Калью Таллін | ГІК Гельсінкі | 2 - 1 | ||||
23-07-2013 | 20:00 год. | Мольде | Слайго Роверс | 2 - 0 | ||||
23-07-2013 | 21:00 год. | Стреймур Стреймнес | Динамо Тбілісі | 1 - 3 | ||||
23-07-2013 | 21:00 год. | Скендербеу Корча | Нефтчі Баку | 1 - 0 (ОТ 1 - 0) | ||||
23-07-2013 | 21:30 год. | Маккабі Тель-Авів | Дьйор | 2 - 1 | ||||
23-07-2013 | 21:45 год. | Вардар | Стяуа Бухарест | 1 - 2 | ||||
23-07-2013 | 21:45 год. | Селтік Глазго | Клінфтонвілл Белфаст | 2 - 0 | ||||
23-07-2013 | 21:45 год. | Динамо Загреб | Фола Еш | 1 - 0 | ||||
23-07-2013 | 22:00 год. | Железничар Сараєво | Вікторія Пльзень | 1 - 2 | ||||
23-07-2013 | 22:15 год. | Хабнарфьордюр | Екранас Паневежис | 2 - 1 | ||||
24-07-2013 | 20:30 год. | Лудогорець Разград | Слован Братіслава | 3 - 0 | ||||
24-07-2013 | 21:00 год. | Марібор | Біркіркара | 2 - 0 | ||||
24-07-2013 | 21:45 год. | Партизан Белград | Ширак Гюмрі | 0 - 0 | ||||
24-07-2013 | 21:45 год. | Легія | ТНС | 1 - 0 |
Другий відбірковий раунд |
---|
16-07-2013 | 18:30 год. | Вікторія Пльзень | Железничар Сараєво | 4 - 3 | ||||
16-07-2013 | 19:00 год. | БАТЕ Борісов | Шахтар Караганда | 0 - 1 | ||||
16-07-2013 | 19:00 год. | Динамо Тбілісі | Стреймур Стреймнес | 6 - 1 | ||||
16-07-2013 | 20:00 год. | Шериф Тірасполь | Сутьєска Нікшич | 1 - 1 | ||||
16-07-2013 | 20:00 год. | Екранас Паневежис | Хабнарфьордюр | 0 - 1 | ||||
16-07-2013 | 20:30 год. | Біркіркара | Марібор | 0 - 0 | ||||
16-07-2013 | 20:30 год. | Фола Еш | Динамо Загреб | 0 - 5 | ||||
16-07-2013 | 20:45 год. | Стяуа Бухарест | Вардар | 3 - 0 | ||||
17-07-2013 | 16:00 год. | Ширак Гюмрі | Партизан Белград | 1 - 1 | ||||
17-07-2013 | 18:30 год. | ГІК Гельсінкі | Нимме Калью Таллін | 0 - 0 | ||||
17-07-2013 | 19:00 год. | Нефтчі Баку | Скендербеу Корча | 0 - 0 | ||||
17-07-2013 | 20:00 год. | Слайго Роверс | Мольде | 0 - 1 | ||||
17-07-2013 | 20:00 год. | Ельфсборг | Даугава Даугавпілс | 7 - 1 | ||||
17-07-2013 | 21:15 год. | ТНС | Легія | 1 - 3 | ||||
17-07-2013 | 21:15 год. | Слован Братіслава | Лудогорець Разград | 2 - 1 | ||||
17-07-2013 | 21:30 год. | Дьйор | Маккабі Тель-Авів | 0 - 2 | ||||
17-07-2013 | 21:45 год. | Клінфтонвілл Белфаст | Селтік Глазго | 0 - 3 |
Перший відбірковий раунд(повторні матчі) |
---|
09-07-2013 | 21:00 год. | Стреймур Стреймнес | Лусітанс Ла Роса | 5 - 1 | ||||
09-07-2013 | 22:00 год. | Тре Пенне Сан-Марино | Ширак Гюмрі | 1 - 0 |
Перший відбірковий раунд |
---|
02-07-2013 | 16:00 год. | Ширак Гюмрі | Тре Пенне Сан-Марино | 3 - 0 | ||||
02-07-2013 | 20:30 год. | Лусітанс Ла Роса | Стреймур Стреймнес | 2 - 2 |
Додати коментар