Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга 2017 - Група Б
Група Б
Місце   Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Локомотив Рава-Руська 14 10 2 2 31 15 16 32
2 Сокіл Борщовичі 14 9 3 2 33 12 21 30
3 Думна Ременів 14 7 4 3 25 13 12 25
4 Сокіл Золочів 14 5 3 6 31 32 -1 18
5 СКК Пісочна 14 4 3 7 26 32 -6 15
6 Будівельник Запитів 14 3 4 7 18 35 -17 13
7 Богун Броди 14 3 3 8 21 27 -6 12
8 ФОК Городок 14 3 2 9 10 29 -19 11



1 тур

23-04-2017
  Б Пісочна  3 - 6  Сокіл З
  Б Будівельник З  0 - 1  Локомотив
  Б Городок  1 - 2  Богун
20-05-2017
  Б Думна  2 - 2  Сокіл Б

2 тур

29-04-2017
  Б Пісочна  4 - 0  Будівельник З
30-04-2017
  Б Локомотив  2 - 0  Сокіл Б
  Б Богун  1 - 3  Думна
  Б Сокіл З  3 - 0  Городок

3 тур

09-04-2017
  Б Локомотив  0 - 0  Пісочна
07-05-2017
  Б Сокіл Б  2 - 1  Богун
  Б Думна  2 - 0  Сокіл З
  Б Городок  1 - 0  Будівельник З

4 тур

14-05-2017
  Б Локомотив  3 - 2  Богун
  Б Сокіл З  0 - 3  Сокіл Б
  Б Будівельник З  0 - 3  Думна
  Б Пісочна  1 - 2  Городок

5 тур

09-04-2017
  Б Богун  2 - 2  Сокіл З
28-05-2017
  Б Городок  0 - 4  Локомотив
  Б Думна  5 - 0  Пісочна
  Б Сокіл Б  4 - 0  Будівельник З

6 тур

04-06-2017
  Б Городок  1 - 1  Думна
  Б Локомотив  2 - 2  Сокіл З
11-06-2017
  Б Пісочна  4 - 3  Сокіл Б
  Б Будівельник З  1 - 1  Богун

7 тур

17-06-2017
  Б Думна  1 - 2  Локомотив
  Б Богун  2 - 2  Пісочна
18-06-2017
  Б Сокіл З  5 - 5  Будівельник З
  Б Сокіл Б  2 - 0  Городок

8 тур

25-06-2017
  Б Локомотив  6 - 1  Будівельник З
  Б Сокіл З  3 - 0  Пісочна
  Б Сокіл Б  0 - 0  Думна
16-07-2017
  Б Богун  2 - 0  Городок

9 тур

01-07-2017
  Б Будівельник З  4 - 3  Пісочна
02-07-2017
  Б Сокіл Б  4 - 0  Локомотив
  Б Думна  0 - 3  Богун
  Б Городок  1 - 0  Сокіл З

10 тур

07-05-2017
  Б Пісочна  4 - 1  Локомотив
09-07-2017
  Б Богун  0 - 2  Сокіл Б
  Б Будівельник З  2 - 1  Городок
  Б Сокіл З  1 - 2  Думна

11 тур

13-08-2017
  Б Богун  1 - 3  Локомотив
  Б Сокіл Б  5 - 1  Сокіл З
  Б Думна  1 - 1  Будівельник З
26-08-2017
  Б Городок  2 - 2  Пісочна

12 тур

19-08-2017
  Б Сокіл З  4 - 3  Богун
  Б Пісочна  0 - 2  Думна
  Б Будівельник З  1 - 1  Сокіл Б
28-08-2017
  Б Локомотив  3 - 0  Городок

13 тур

31-08-2017
  Б Сокіл З  0 - 2  Локомотив
02-09-2017
  Б Думна  3 - 0  Городок
03-09-2017
  Б Сокіл Б  1 - 0  Пісочна
  Б Богун  0 - 1  Будівельник З

14 тур

09-09-2017
  Б Городок  1 - 4  Сокіл Б
10-09-2017
  Б Локомотив  2 - 0  Думна
  Б Пісочна  3 - 1  Богун
  Б Будівельник З  2 - 4  Сокіл З

Додати коментар


Захисний код
Оновити