Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Турнір пам'яті Ернеста Юста. Результати матчів 17-18 лютого

Неділя, 18 Лютий 2018, 23:36 Богдан

17-18 лютого 2018 року відбулись чергові матчі турніру пам'яті Ернеста Юста.

 

Результати матчів:

СБ, 17.02.2018 року

ФК Львів - Гал-КАТ - 2:1

Демня - Бори - 7:1

Скала - Хімік - 6:0

Малинськ  - Підмонастир-2 - 1:1

Самбір - Підбуж - 8:0

Миколаїв - Добромиль - 5:2

Карпати К-Б - Динамо U-19 - 6:0

Юність Г. - Сокіл Ск - 1:0


НД, 18.02.2018 року

Лео-Кераміка - Динамо U-17 - 3:0

Вишня - Верес - 1:2

Енергетик - Відники - 3:1

Нива Трб - Босота - 2:1

Погонь - Шпильчина - 3:0

Галичина Д - Сокіл У - 4:0

Агрон - Підмонастир - 2:1

ЛУФК U-17 - Сокіл В-Гл - 2:2

Старт З.Вода - Мостиська - 2:1

Калуш - Авангард - 3:0

Комарів - Богун - 0:2

Муроване - Галичина В-Д - 2:3

 

Турнірні таблиці станом на 18 лютого 2018 року:

Група 1
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Верес Рівне U-19 2 2 0 0 4 1 3 6
2     ФК Вишня Судова Вишня 3 1 1 1 4 4 0 4
3     Сокіл Борщовичі 2 1 0 1 4 3 1 3
4     ГК Явір Яворів 3 0 1 2 2 6 -4 1
Група 2
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ФК Миколаїв 3 3 0 0 19 5 14 9
2     ФК Добромиль 3 1 1 1 7 6 1 4
3     ФК Скеля – КФМ Крехів 2 0 1 1 2 9 -7 1
4     Газовик-Хуртовина Комарно 2 0 0 2 2 10 -8 0
Група 3
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     СКК Демня 3 3 0 0 16 3 13 9
2     ФК Бори Бориничі 3 2 0 1 5 9 -4 6
3     Старт Розворяни 2 0 0 2 2 4 -2 0
4     Прикарпаття Старий Самбір 2 0 0 2 2 9 -7 0
Група 4
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Богун Броди 2 1 1 0 5 3 2 4
2     Агрон-ОТГ Великі Гаї 2 1 1 0 5 4 1 4
3     ФК Комарів 2 1 0 1 4 5 -1 3
4     Фенікс-Стефано Підмонастир 2 0 0 2 4 6 -2 0
Група 5
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Погонь Львів 3 3 0 0 11 3 8 9
2     Лео-Кераміка Неділиська 3 1 1 1 9 7 2 4
3     ФК Шпиль Шпильчина 3 1 1 1 7 8 -1 4
4     Динамо Львів U-17 3 0 0 3 2 11 -9 0
Група 6
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Юність Верхня Білка 2 2 0 0 10 1 9 6
2     Карпати Кам'янка-Бузька 3 1 1 1 8 3 5 4
3     Нива Дубляни 1 0 1 0 2 2 0 1
4     Динамо Львів U-19 2 0 0 2 1 15 -14 0
Група 7
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ФК Львів- (u-17) 3 1 1 1 4 5 -1 4
2     Енергетик Добротвір 3 1 1 1 4 7 -3 4
3     ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 2 1 0 1 6 2 4 3
4     Темп Відники 2 1 0 1 4 4 0 3
Група 8
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ЛУФК Львів U-17 2 1 1 0 5 3 2 4
2     Сокіл Великі Глібовичі 1 0 1 0 2 2 0 1
3     Локомотив Рава-Руська 1 0 0 1 1 3 -2 0
Група 9
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Нива Теребовля 2 2 0 0 5 1 4 6
2     Босота Чорнушовичі 2 1 0 1 3 3 0 3
3     Карпати U-19 Львів 2 1 0 1 4 4 0 3
4     ФК Яричів Новий Яричів 2 0 0 2 2 6 -4 0
Група 10
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Старт Зимна Вода 3 3 0 0 8 4 4 9
2     ФК Мостиська 2 1 0 1 2 2 0 3
3     ФК Радехів 1 0 0 1 3 5 -2 0
4     Рух Винники U-19 2 0 0 2 0 2 -2 0
Група 11
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ФК Малинськ 3 2 1 0 14 2 12 7
2     Фенікс-Стефано-2 Підмонастир 2 1 1 0 3 1 2 4
3     Юність Гійче 2 1 0 1 2 4 -2 3
4     Сокіл Сокільники 3 0 0 3 0 12 -12 0
Група 12
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Кордія Муроване 2 1 0 1 5 4 1 3
2     Галичина Великий Дорошів 2 1 0 1 4 4 0 3
3     Покрова Львів 2 1 0 1 3 4 -1 3
Група 13
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     Скала Стрий 2 2 0 0 13 0 13 6
2     МФК Галичина Дрогобич 2 1 1 0 5 1 4 4
3     Хімік Новий Розділ 3 0 2 1 3 9 -6 2
4     ФК Сокіл Угерсько 3 0 1 2 2 13 -11 1
Група 14
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ФК Самбір 1 1 0 0 8 0 8 3
2     Кохавинка Гніздичів 1 0 1 0 0 0 0 1
3     ФК Підбуж 2 0 1 1 0 8 -8 1
Група 15
МісцеКомандаІВНПЗМПМ+/-Очки
1     ФК Калуш 3 3 0 0 13 2 11 9
2     Скала U-17 Стрий 2 1 0 1 5 6 -1 3
3     Авангард Жидачів 3 1 0 2 7 9 -2 3
4     Ватра-Темп Луки 2 0 0 2 3 11 -8 0

 

Турнірна таблиця, результати, календар
Останнє оновлення на Неділя, 18 Лютий 2018, 23:54

Додати коментар


Захисний код
Оновити