Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 21 45
2 Демня 21 44
3 Миколаїв 21 40
4 Самбір 21 35
5 Думна 20 34

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Газовик 5 12
2 Синьковичі 5 8
3 Відники 5 7
4 Сокіл Р-Р 5 6
5 Карпати К-Б 5 5
6 Сокіл В-Гл 5 2

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Шпильчина 6 14
2 Лео-Кераміка 5 10
3 Бори 5 8
4 Зах. Буг 6 7
5 Ходорів 6 4
6 Мебус 6 4

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 26 64
2 Кар'єр 26 60
3 Гал-КАТ 26 58
4 Галичина Д 26 57
5 Вікторія 27 51

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 18 39
2 Синьковичі 18 37
3 Карпати К-Б 18 35
4 Легінь 18 34
5 Острів 18 33

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 16 39
2 Газовик 16 37
3 Сокіл В-Гл 15 32
4 Сокіл Ск 15 28
5 Янів 16 19

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 18 39
2 Мебус 18 35
3 Зах. Буг 18 35
4 Старт Р 18 34
5 Куликів 18 32

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 16 35
2 Бори 16 34
3 Ходорів 16 29
4 Леоні 15 23
5 Підберізці 15 22
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кубок Бродівської міської ради 2018
Група A
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Гаї Дітковецькі 4 2 1 1 9 6 3 7
2 ФК Бугаївка 4 2 1 1 4 2 2 7
3 ФК Підкамінь 3 1 0 2 9 4 5 3
4 Дружба 3 0 0 3 1 18 -17 0
Група B
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Броди 5 3 1 1 19 9 10 10
2 Спрінтер Радивилів 5 3 1 1 13 3 10 10
3 ФК Пеняки 3 1 0 2 5 11 -6 3
4 ФК Енергія Попівці 3 0 0 3 3 13 -10 0
Група C
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Січ Заболотці 4 2 1 1 10 6 4 7
2 ФК Голубиця 4 1 2 0 8 7 1 5
3 Січ-2 Заболотці 3 1 1 1 5 7 -2 4
4 ФК Боратин 3 0 0 3 4 9 -5 0
Група D
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Стир Пониковиця 4 4 0 0 13 3 10 12
2 ФК Суходоли 4 3 0 1 6 3 3 9
3 Чехи Лугове 2 0 0 2 1 9 -8 0



1 тур

16-09-2018
  A Дружба  1 - 6  Гаї Дітковецькі
  A Бугаївка  1 - 0  Підкамінь
  B Пеняки  1 - 0  Попівці
  B Спрінтер  1 - 1  Броди
  C Голубиця  3 - 1  Боратин
  C Заболотці-2  1 - 4  Заболотці
  D Суходоли  3 - 0  Лугове

2 тур

23-09-2018
  A Дружба  0 - 3  Бугаївка
  A Гаї Дітковецькі  3 - 0  Підкамінь
  B Пеняки  0 - 3  Спрінтер
  B Попівці  2 - 8  Броди
  C Голубиця  1 - 1  Заболотці-2
  C Боратин  1 - 3  Заболотці
  D Лугове  1 - 6  Пониковиця-Стир

3 тур

30-09-2018
  A Бугаївка  0 - 0  Гаї Дітковецькі
  A Підкамінь  9 - 0  Дружба
  B Спрінтер  4 - 1  Попівці
  B Броди  8 - 4  Пеняки
  C Заболотці-2  3 - 2  Боратин
  C Заболотці  2 - 2  Голубиця
  D Пониковиця-Стир  2 - 0  Суходоли

1/4 фіналу

30-09-2018
  B/A Броди  2 - 0  Бугаївка
  A/B Гаї Дітковецькі  0 - 5  Спрінтер
  C/D Заболотці  1 - 2  Суходоли
  D/C Пониковиця-Стир  3 - 2
(ОТ 2 - 1) 
Голубиця

Півфінал

14-10-2018
  B/D Спрінтер  0 - 1  Суходоли
  D/B Пониковиця-Стир  2 - 0  Броди

Фінал

21-10-2018
  D Суходоли   -   Пониковиця-Стир

Додати коментар


Захисний код
Оновити