Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Миколаїв 26 66
2 Рочин 26 62
3 Демня 26 51
4 Підмонастир 26 49
5 Юність Г. 26 45

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Думна 14 32
3 Мостиська 14 24
4 Нафтовик 14 22
5 Сокіл Б 14 18

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Гал-КАТ 10 23
2 Синьковичі 10 19
3 Галичина Д 10 16
4 Сокіл В-Гл 10 11
5 Замок 10 10

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Острів 10 18
2 Комарів 10 17
3 Мебус 10 14
4 Відники 10 14
5 Легінь 10 12

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 18 43
2 Новошичі 18 38
3 Нафтовик 18 38
4 Добромиль 18 32
5 Прикарпаття 18 31

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Сокіл Б 14 30
3 Думна 14 25
4 Сокіл З 14 18
5 Пісочна 14 15
6 Будівельник З 14 13

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 16 33
2 Синьковичі 16 31
3 Сокіл Я 16 29
4 Сокіл Р-Р 16 29
5 Карпати К-Б 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 18 44
2 Галичина Д 18 38
3 Сокіл В-Гл 18 33
4 Карпати С.С. 18 32
5 Кохавинка 18 27

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 18 43
2 Острів 18 42
3 Комарів 18 36
4 Зах. Буг 18 29
5 Слава 18 27

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 22 47
2 Бори 22 43
3 Легінь 22 43
4 Босота 22 42
5 Лео-Кераміка 22 35
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Турнір пам'яті воїнів АТО
Група А
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Рава 6 5 0 1 18 7 11 15
2 СК Легенда Сілець 6 3 1 2 10 7 3 10
3 ФК Сокальський район 4 1 2 1 9 9 0 5
4 ФК Степова-Великомостівська 4 1 1 2 7 8 -1 4
5 Шахта Межирічанська 4 1 0 3 1 12 -11 3
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Відродження 5 2 2 1 10 3 7 8
2 ФК Шахтар Острів-Червоноградська 5 1 2 2 8 12 -4 5
3 ФК Шахтар Соснівка 3 1 1 1 4 6 -2 4
4 Старе місто 3 0 1 2 0 3 -3 1
5 ФК ЦЗФ 0 0 0 0 0 0 0 0



1 тур

08-06-2017
  Б Шахтар О  0 - 0  Відродження
  А Сілець  0 - 1  Межирічанська
14-06-2017
  А Сокаль р-н  0 - 5  Рава
30-06-2017
  Б Шахтар С  1 - 0  Ст.місто

2 тур

14-06-2017
  Б Шахтар О  2 - 0  Ст.місто
15-06-2017
  Б Шахтар С  1 - 4  Відродження
06-07-2017
  А Межирічанська  0 - 5  Рава
  А Сокаль р-н  2 - 2  Степова

3 тур

21-06-2017
  А Сокаль р-н  2 - 2  Сілець
22-06-2017
  Б Відродження  0 - 0  Ст.місто
  Б Шахтар С  2 - 2  Шахтар О
  А Рава  2 - 1  Степова

4 тур

29-06-2017
  А Межирічанська  0 - 2  Степова
11-07-2017
  А Сілець  3 - 0  Рава

5 тур

11-07-2017
  А Сокаль р-н  5 - 0  Межирічанська
17-07-2017
  А Сілець  4 - 2  Степова

1/2 фіналу

19-07-2017
  А/Б Сілець  1 - 0  Відродження
  А/Б Рава  4 - 3  Шахтар О

гра за 3-4 місце

23-07-2017
  Б Шахтар О  1 - 6  Відродження

фінал

23-07-2017
  А Сілець  0 - 2  Рава

Додати коментар


Захисний код
Оновити