Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 12 24
2 Миколаїв 12 22
3 Юність В.Б. 11 21
4 Самбір 12 21
5 Юність Г. 12 20

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 15 38
2 Кар'єр 15 36
3 Галичина Д 15 34
4 Гал-КАТ 14 28
5 Вікторія 14 26

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 9 21
2 Сокіл Р-Р 8 20
3 Галичина В-Д 9 17
4 Синьковичі 9 17
5 Легінь 9 16

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 8 19
3 Відники 8 15
4 Сокіл Ск 8 13
5 Підбуж 8 11

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 9 20
2 Лео-Кераміка 9 18
3 Куликів 9 16
4 Босота 8 15
5 Зах. Буг 8 14

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Бори 7 17
2 Шпильчина 7 16
3 Ходорів 8 12
4 Берездівці 6 10
5 Підберізці 7 9
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Турнір пам'яті воїнів АТО
Група А
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Рава 6 5 0 1 18 7 11 15
2 СК Легенда Сілець 6 3 1 2 10 7 3 10
3 ФК Сокальський район 4 1 2 1 9 9 0 5
4 ФК Степова-Великомостівська 4 1 1 2 7 8 -1 4
5 Шахта Межирічанська 4 1 0 3 1 12 -11 3
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Відродження 5 2 2 1 10 3 7 8
2 ФК Шахтар Острів-Червоноградська 5 1 2 2 8 12 -4 5
3 ФК Шахтар Соснівка 3 1 1 1 4 6 -2 4
4 Старе місто 3 0 1 2 0 3 -3 1
5 ФК ЦЗФ 0 0 0 0 0 0 0 0



1 тур

08-06-2017
  Б 16:00 Шахтар О  0 - 0  Відродження
  А 17:30 Сілець  0 - 1  Межирічанська
14-06-2017
  А 15:00 Сокаль р-н  0 - 5  Рава
30-06-2017
  Б 16:00 Шахтар С  1 - 0  Ст.місто

2 тур

14-06-2017
  Б 15:00 Шахтар О  2 - 0  Ст.місто
15-06-2017
  Б 15:00 Шахтар С  1 - 4  Відродження
06-07-2017
  А 15:00 Межирічанська  0 - 5  Рава
  А 17:30 Сокаль р-н  2 - 2  Степова

3 тур

21-06-2017
  А 18:00 Сокаль р-н  2 - 2  Сілець
22-06-2017
  Б 16:30 Відродження  0 - 0  Ст.місто
  Б 17:00 Шахтар С  2 - 2  Шахтар О
  А 18:00 Рава  2 - 1  Степова

4 тур

29-06-2017
  А 17:30 Межирічанська  0 - 2  Степова
11-07-2017
  А 16:30 Сілець  3 - 0  Рава

5 тур

11-07-2017
  А 15:00 Сокаль р-н  5 - 0  Межирічанська
17-07-2017
  А 15:00 Сілець  4 - 2  Степова

1/2 фіналу

19-07-2017
  А/Б 17:00 Сілець  1 - 0  Відродження
  А/Б 18:30 Рава  4 - 3  Шахтар О

гра за 3-4 місце

23-07-2017
  Б 15:00 Шахтар О  1 - 6  Відродження

фінал

23-07-2017
  А 17:00 Сілець  0 - 2  Рава

Додати коментар


Захисний код
Оновити