Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Турнір пам'яті Е.Юста

Неділя, 18 Лютий 2018, 18:25 Богдан

ТУРНІР ЕРНЕСТА ЮСТА

 

1

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Верес Рівне U-19 3 3 0 0 6 2 9
2 ФК Вишня Судова Вишня 3 1 1 1 4 4 4
3 Сокіл Борщовичі 3 1 0 2 5 5 3
4 ГК Явір Яворів 3 0 1 2 2 6 1

 

2

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Миколаїв 3 3 0 0 19 5 9
2 ФК Добромиль 3 1 1 1 7 6 4
3 Газовик-Хуртовина Комарно 3 1 0 2 9 10 3
4 ФК Скеля – КФМ Крехів 3 0 1 2 2 16 1

 

3

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 СКК Демня 3 3 0 0 16 3 9
2 ФК Бори Бориничі 3 2 0 1 5 9 6
3 Старт Розворяни 3 1 0 2 7 7 3
4 Прикарпаття Старий Самбір 3 0 0 3 5 14 0

 

4

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Богун Броди 3 2 1 0 8 3 7
2 Агрон-ОТГ Великі Гаї 3 2 1 0 8 4 7
3 ФК Комарів 3 1 0 2 4 8 3
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 3 0 0 3 4 9 0

 

5

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Погонь Львів 3 3 0 0 11 3 9
2 Лео-Кераміка Неділиська 3 1 1 1 9 7 4
3 ФК Шпиль Шпильчина 3 1 1 1 7 8 4
4 Динамо Львів U-17 3 0 0 3 2 11 0

 

6

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Юність Верхня Білка 3 3 0 0 17 3 9
2 Карпати Кам'янка-Бузька 3 1 1 1 8 3 4
3 Нива Дубляни 3 1 1 1 9 12 4
4 Динамо Львів U-19 3 0 0 3 4 20 0

 

7

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 3 2 0 1 9 4 6
2 ФК Львів- (u-17) 3 1 1 1 4 5 4
3 Енергетик Добротвір 3 1 1 1 4 7 4
4 Темп Відники 3 1 0 2 6 7 3

 

8

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ЛУФК Львів U-17 2 1 1 0 5 3 4
2 Локомотив Рава-Руська 2 1 0 1 5 3 3
3 Сокіл Великі Глібовичі 2 0 1 1 2 6 1

 

9

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Нива Теребовля 3 3 0 0 11 1 9
2 Босота Чорнушовичі 3 2 0 1 6 4 6
3 Карпати U-19 Львів 3 1 0 2 4 10 3
4 ФК Яричів Новий Яричів 3 0 0 3 3 9 0

 

10

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Старт Зимна Вода 3 3 0 0 8 4 9
2 ФК Мостиська 3 2 0 1 5 2 6
3 Рух Винники U-19 3 1 0 2 4 2 3
4 ФК Радехів 3 0 0 3 3 12 0

 

11

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Малинськ 3 2 1 0 14 2 7
2 Юність Гійче 3 2 0 1 3 4 6
3 Фенікс-Стефано-2 Підмонастир 4 1 1 2 3 4 4
4 Сокіл Сокільники 3 0 0 3 0 12 0

 

12

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Кордія Муроване 3 2 0 1 7 4 6
2 Покрова Львів 2 1 0 1 3 4 3
3 Галичина Великий Дорошів 2 1 0 1 4 4 3

 

13

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Скала Стрий 3 3 0 0 15 0 9
2 МФК Галичина Дрогобич 3 1 1 1 5 3 4
3 Хімік Новий Розділ 3 0 2 1 3 9 2
4 ФК Сокіл Угерсько 3 0 1 2 2 13 1

 

14

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Самбір 2 2 0 0 12 1 6
2 Кохавинка Гніздичів 2 0 1 1 1 4 1
3 ФК Підбуж 2 0 1 1 0 8 1

 

15

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Калуш 3 3 0 0 13 2 9
2 Скала U-17 Стрий 3 2 0 1 8 6 6
3 Авангард Жидачів 3 1 0 2 7 9 3
4 Ватра-Темп Луки 3 0 0 3 3 14 0

 

Результати, наступні матчі

 



 

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 19 Лютий 2018, 00:26

Додати коментар


Захисний код
Оновити