Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга 2018
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Назарій Малецький ФК Самбір  8
2 Артур Теміров Фенікс-Стефано Підмонастир  7
- Олег Шептицький Юність Верхня Білка  7
4 Павло Дроботій Юність Гійче  5
- Андрій Шагало ФК Мостиська  5
6 Віталій Ільчишин ФК Миколаїв  4
- Назар Сенишин Думна Ременів  4
- Роман Личак Думна Ременів  4
- Ігор Поріцький Юність Гійче  4
- Андрій Шакалець ФК Самбір  4

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Богдан Вільчинський Погонь Львів  4
- Любомир Корнєв Погонь Львів  4
- Володимир Лаба Локомотив Рава-Руська  4
4 Андрій Матис ФК Мостиська  3
- Михайло Кіт-Копиляк ФК Мостиська  3
- Юрій Репета Фенікс-Стефано Підмонастир  3
- Степан Слобода Фенікс-Стефано Підмонастир  3
- Павло Стегніцький Енергетик Добротвір  3
- Олег Яценко Погонь Львів  3
- Григорій Матвіїв Кордія Муроване  3

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Карковський Гірник Новояворівськ  1
- Зіновій Яворський Юність Гійче  1
- Іван Смола ФК Самбір  1
- Володимир Назаренко Думна Ременів  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Роман Чачунь Фенікс-Стефано Підмонастир  1
- Андрій Горуна Гірник Новояворівськ  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Михайло Знетиняк ФК Самбір  1
- Володимир Мубінов Гірник Новояворівськ  1
- Олег Яценко Погонь Львів  1
- Тарас Радюк СКК Демня  1
- Ярослав Писько СКК Демня  1