Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга 2018
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Назарій Малецький ФК Самбір  8
- Олег Шептицький Юність Верхня Білка  8
3 Артур Теміров Фенікс-Стефано Підмонастир  7
4 Назар Сенишин Думна Ременів  6
- Ігор Синишин ФК Миколаїв  6
6 Віталій Кудрик Погонь Львів  5
- Павло Дроботій Юність Гійче  5
- Андрій Шагало ФК Мостиська  5
- Андрій Борик СКК Демня  5
- Ігор Балух ФК Миколаїв  5

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Андрій Матис ФК Мостиська  4
- Степан Слобода Фенікс-Стефано Підмонастир  4
- Любомир Корнєв Погонь Львів  4
- Богдан Вільчинський Погонь Львів  4
- Володимир Лаба Локомотив Рава-Руська  4
6 Іван Смола ФК Самбір  3
- Михайло Кіт-Копиляк ФК Мостиська  3
- Артур Теміров Фенікс-Стефано Підмонастир  3
- Юрій Репета Фенікс-Стефано Підмонастир  3
- Павло Стегніцький Енергетик Добротвір  3

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Карковський Гірник Новояворівськ  1
- Іван Смола ФК Самбір  1
- Зіновій Яворський Юність Гійче  1
- Володимир Назаренко Думна Ременів  1
- Василь Поплавський Кордія Муроване  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Роман Чачунь Фенікс-Стефано Підмонастир  1
- Андрій Горуна Гірник Новояворівськ  1
- Віталій Сидорко Фенікс-Стефано Підмонастир  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Михайло Знетиняк ФК Самбір  1
- Володимир Мубінов Гірник Новояворівськ  1
- Олег Яценко Погонь Львів  1
- Тарас Радюк СКК Демня  1
- Ярослав Писько СКК Демня  1
- Володимир Козак Думна Ременів  1