gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 12 31
2 Динамо К 11 24
3 Ворскла 12 21
4 Олімпік 12 20
5 Верес 12 18
6 Маріуполь 11 16
7 Зоря 12 14
8 Зірка 12 10
9 Олександрія 12 9
10 Чорном-ць 12 9
11 Карпати 12 9
12 Сталь К 12 8

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Ісландія Ісландія 10 22
2 Хорватія Хорватія 10 20
3 Україна Україна 10 17
4 Туреччина Туреччина 10 15
5 Фінляндія Фінляндія 10 9
6 Косово Косово 10 1

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 3 9
2 Шахтар 3 6
3 Наполі 3 3
4 Фейєнорд 3 0

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 2 6
2 Янг Бойз 2 2
3 Партизан 2 1
4 Скендербеу 2 1
Команди І О
1 Естерсунд 2 6
2 Зоря 2 3
3 Атлетік 2 1
3 Герта 2 1

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 8
2 Марлос ШАХТ 6
3 Мбокані ДИНК 5
- Циганков ДИНК 5
5 Хобленко ЧОРН 4

Жеребкування групового етапу Ліги Європи. Результати

П'ятниця, 25 Серпень 2017, 11:09 адміністратор

25 серпня, в Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи.

Київський Динамо гратиме в групі B, де його суперниками будуть вже знайомив криведник Янг Бойз, сербський Партизан та албанський Скендербеу.

Луганській Зорі суперниками по групі J випали представники іменитіших держав Іспанії (Атлетік Більбао) та Німеччини (Герта)  і представник Швеції Естерсунд.

Склади усіх груп:

Група A

Казахстан Астана
Іспанія Вільяреал
Ізраїль Маккабі Тель-Авів
Чехія Славія Прага

Група B

Україна Динамо Київ
Сербія Партизан Белград
Албанія Шкендербеу
Швейцарія Янг Бойз Берн

Група C

Туреччина Істанбул Башакшехір Стамбул
Португалія Брага
Болгарія Лудогорець Разград
Німеччина Хоффенхайм Зінсхайм

Група D

Греція АЕК Афіни
Австрія Аустрія Відень
Італія Мілан
Хорватія Рієка

Група E

Кіпр Аполлон Лімасол
Італія Аталанта
Англія Евертон Ліверпуль
Франція Олімпік Ліон

Група F

Чехія Злін
Данія Копенгаген
Росія Локомотив Москва
Молдова Шериф Тірасполь

Група G

Чехія Вікторія Пльзень
Швейцарія Лугано
Румунія Стяуа Бухарест
Ізраїль Хапоель Беєр-Шева

 Сельт

Сельта Сельта  Сельта Сельта Сельта

Група H

Англія Арсенал Лондон
Білорусь БАТЕ Борісов
Німеччина Кельн
Сербія Црвена звезда Бєлград

Група I

Португалія Вікторія Гімараеш
Австрія Зальцбург
Туреччина Коньяспор Конья
Франція Олімпік Марсель

Група J

Іспанія Атлетік Більбао
Німеччина Герта Берлін
Швеція Естерсунд
Україна Зоря Луганськ

Група K

Нідерланди Вітесс Арнхейм
Бельгія Зюлте-Варегем
Італія Лаціо Рим
Франція Ніцца

Група L

Македонія Вардар
Росія Зеніт Санкт-Петербург
Іспанія Реал Сосьєдад
Норвегія Русенборг Тронхейм

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 Серпень 2017, 12:08

Додати коментар


Захисний код
Оновити


ЧТ, 19.10.2017 року

Зоря Луганськ
Зоря
Герта Берлін
Герта
20:00
Футбол 1


Динамо Київ
Динамо К
Янг Бойз Берн
Янг Бойз
22:05
ТРК Україна

СБ, 21.10.2017 року

Олімпік Донецьк
Олімпік
Зірка Кропивницький
Зірка
14:00
Футбол 2


ПФК Олександрія
Олександрія
Верес Рівне
Верес
17:00
Футбол 2


Ворскла Полтава
Ворскла
Карпати Львів
Карпати
19:30
Футбол 2

НД, 22.10.2017 року

Сталь Кам'янське
Сталь К
Чорноморець Одеса
Чорном-ць
14:00
Футбол 1


ФК Маріуполь
Маріуполь
Зоря Луганськ
Зоря
17:00
Футбол 1


Динамо Київ
Динамо К
Шахтар Донецьк
Шахтар
19:30
2+2

ВТ, 17.10.2017 року

Фейєнорд Роттердам
Фейєнорд
Шахтар Донецьк
Шахтар
1:2


Манчестер Сіті
Ман Сіті
Наполі Неаполь
Наполі
2:1

Пошук Google