gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 19 42
2 Динамо К 18 39
3 Ворскла 19 31
4 Зоря 19 27
5 Верес 19 26
6 Олімпік 18 25
7 Маріуполь 18 23
8 Олександрія 19 19
9 Зірка 19 18
10 Чорном-ць 19 17
11 Карпати 18 15
12 Сталь К 19 12

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Ісландія Ісландія 10 22
2 Хорватія Хорватія 10 20
3 Україна Україна 10 17
4 Туреччина Туреччина 10 15
5 Фінляндія Фінляндія 10 9
6 Косово Косово 10 1

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 6 15
2 Шахтар 6 12
3 Наполі 6 6
4 Фейєнорд 6 3

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 6 13
2 Партизан 6 8
3 Янг Бойз 6 6
4 Скендербеу 6 5
Команди І О
1 Атлетік 6 11
2 Естерсунд 6 11
3 Зоря 6 6
4 Герта 6 5

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 13
2 Марлос ШАХТ 8
- Хобленко ЧОРН 8
- Мбокані ДИНК 8
5 Циганков ДИНК 6

Жеребкування групового етапу Ліги Європи. Результати

П'ятниця, 25 Серпень 2017, 11:09 адміністратор

25 серпня, в Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи.

Київський Динамо гратиме в групі B, де його суперниками будуть вже знайомив криведник Янг Бойз, сербський Партизан та албанський Скендербеу.

Луганській Зорі суперниками по групі J випали представники іменитіших держав Іспанії (Атлетік Більбао) та Німеччини (Герта)  і представник Швеції Естерсунд.

Склади усіх груп:

Група A

Казахстан Астана
Іспанія Вільяреал
Ізраїль Маккабі Тель-Авів
Чехія Славія Прага

Група B

Україна Динамо Київ
Сербія Партизан Белград
Албанія Шкендербеу
Швейцарія Янг Бойз Берн

Група C

Туреччина Істанбул Башакшехір Стамбул
Португалія Брага
Болгарія Лудогорець Разград
Німеччина Хоффенхайм Зінсхайм

Група D

Греція АЕК Афіни
Австрія Аустрія Відень
Італія Мілан
Хорватія Рієка

Група E

Кіпр Аполлон Лімасол
Італія Аталанта
Англія Евертон Ліверпуль
Франція Олімпік Ліон

Група F

Чехія Злін
Данія Копенгаген
Росія Локомотив Москва
Молдова Шериф Тірасполь

Група G

Чехія Вікторія Пльзень
Швейцарія Лугано
Румунія Стяуа Бухарест
Ізраїль Хапоель Беєр-Шева

 Сельт

Сельта Сельта  Сельта Сельта Сельта

Група H

Англія Арсенал Лондон
Білорусь БАТЕ Борісов
Німеччина Кельн
Сербія Црвена звезда Бєлград

Група I

Португалія Вікторія Гімараеш
Австрія Зальцбург
Туреччина Коньяспор Конья
Франція Олімпік Марсель

Група J

Іспанія Атлетік Більбао
Німеччина Герта Берлін
Швеція Естерсунд
Україна Зоря Луганськ

Група K

Нідерланди Вітесс Арнхейм
Бельгія Зюлте-Варегем
Італія Лаціо Рим
Франція Ніцца

Група L

Македонія Вардар
Росія Зеніт Санкт-Петербург
Іспанія Реал Сосьєдад
Норвегія Русенборг Тронхейм

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 Серпень 2017, 12:08

Додати коментар


Захисний код
Оновити