gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 15 40
2 Динамо К 15 32
3 Олександрія 15 30
4 Ворскла 15 24
5 Зоря 15 21
6 Десна 15 20
7 Маріуполь 15 20
8 Львів 15 18
9 Карпати 15 16
10 Олімпік 15 16
11 Чорном-ць 15 9
12 Арсенал К 15 7

Ліга націй, група В1

Команди І О
1 Україна Україна 4 9
2 Чехія Чехія 3 3
3 Словаччина Словаччина 3 3

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 4 9
2 Ліон 4 6
3 Хоффенхайм 4 3
4 Шахтар 4 2

Ліга Європи

Команди І О
1 Арсенал 4 10
2 Спортінг 4 7
3 Ворскла 4 3
4 Карабах 4 3
Команди І О
1 Астана 4 8
2 Динамо К 4 8
3 Ренн 4 3
4 Яблонець 4 2

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Мораєс ШАХТ 11
2 Швед КАРП 8
3 Марлос ШАХТ 7
4 Банада ОЛЕК 6
5 Безбородько Десн 5

Ліга націй

Середа, 05 Вересень 2018, 11:13 Богдан

nations leagueЛіга націй

 



6 тур


НД, 18.11.2018 року

Англія
Англія
Хорватія
Хорватія
2:1
Футбол 1 Стадіон: Уемблі, Лондон Арбітр: Тасос Сідіропулос


Північна Ірландія
Північна Ірландія
Австрія
Австрія
1:2
Футбол 1 Стадіон: Уіндзор Парк, Белфаст Арбітр: Джонатан Лардо


Сан-Марино
Сан-Марино
Білорусь
Білорусь
0:2
Стадіон: Олімпіко, Серравалле Арбітр: Георгій Круашвілі


Молдова
Молдова
Люксембург
Люксембург
1:1
Футбол 2 Стадіон: Зімбру, Кишинів Арбітр: Адрієн Жаккотте


Швейцарія
Швейцарія
Бельгія
Бельгія
5:2
Футбол 1 Стадіон: Люцерн Арена Арбітр: Даніеле Орсато


Угорщина
Угорщина
Фінляндія
Фінляндія
2:0
Стадіон: Гроупама Арена, Будапешт Арбітр: Славко Вінчіч


Греція
Греція
Естонія
Естонія
0:1
Стадіон: Спірос Луїс, Афіни Арбітр: Євген Арановський

ПН, 19.11.2018 року

Грузія
Грузія
Казахстан
Казахстан
19:00
Стадіон: Борис Пайчадзе, Тбілісі Арбітр: Тьягу Мартінш


Андорра
Андорра
Латвія
Латвія
19:00
Стадіон: Естаді Насьональ, Андорра-ла-Велья Арбітр: Халіл Мелер


Німеччина
Німеччина
Нідерланди
Нідерланди
21:45
Стадіон: АуфШальке, Гельсенкірген Арбітр: Овідіу Хацеган


Чехія
Чехія
Словаччина
Словаччина
21:45
Стадіон: Еден, Прага Арбітр: Алехандро Ернандес


Данія
Данія
Ірландія
Ірландія
21:45
Стадіон: Церес Парк, Орхус Арбітр: Аліяр Агаєв


Кіпр
Кіпр
Норвегія
Норвегія
21:45
Стадіон: ГСП, Нікосія Арбітр: Іштван Вод


Болгарія
Болгарія
Словенія
Словенія
21:45
Стадіон: Васіл-Левскі, Софія Арбітр: Хюсеїн Гечек


Македонія
Македонія
Гібралтар
Гібралтар
21:45
Стадіон: Філіп II Македонський, Скоп'є Арбітр: Даніяр Сахі


Ліхтенштейн
Ліхтенштейн
Вірменія
Вірменія
21:45
Стадіон: Райнпарк, Вадуц Арбітр: Ален Дюрью

ВТ, 20.11.2018 року

Мальта
Мальта
Фарерські острови
Фарерські острови
21:45
Стадіон: Стадіон Та-Алі


Португалія
Португалія
Польща
Польща
21:45
Стадіон: Афонсу Енрікеш, Гімарайнш


Швеція
Швеція
Росія
Росія
21:45
Стадіон: Френдс Арена, Сольна


Шотландія
Шотландія
Ізраїль
Ізраїль
21:45
Стадіон: Хемпден Парк, Глазго


Сербія
Сербія
Литва
Литва
21:45
Стадіон: Црвена Звезда, Белград


Чорногорія
Чорногорія
Румунія
Румунія
21:45
Стадіон: Градскі, Подгоріца


Косово
Косово
Азербайджан
Азербайджан
21:45
Стадіон: Фаділь Вокрі, Приштина

 

 

Календар, результати, турнірні таблиці

Останнє оновлення на Середа, 10 Жовтень 2018, 21:18