6 Сан-Маріно Сан-Марино 6 0

Металіст - ПАОК. Основної мети досягнуто. Події онлайн.

Середа, 07 Серпень 2013, 12:57 адміністратор

ФК Металіст

Металіст, незважаючи на домашню нічию, проходить в раунд плей-оф Ліги Чемпіонів, та очікуватиме свого суперника.

В першому таймі, хоча і команди мали по декілька моментів, воротарям вдалось втримати рахунок "сухим".

В другому таймі Мирон Маркевич робить стандартний хід, замінивши Соузу на Марлоса. Самн останній видав пас Бланко на 73-й хвилині. Дальній удар котрого був точним. 1:0.

Та Стевенс "переплюнув" заміною коуча Металіста. Нецид першим же дотиком до м'яча вирівняв рахунок.

Надалі харків'яни більше уваги приділяли захисту, не дозволивши супернику нічого вдіяти біля воріт Дішленковича. Хоча той же Нецид мав нагоду вивести сербів вперед, пробивши головою повз ворота.

Металіст - ПАОК - 1:1 (перший матч - 0:2)

Дішленкович, Вілягра, Папа, Моледо, Азеведо, Бланко, Едмар, Красноперов, Соса, Дієго Соуза, Девіч

Хакобо, Вітор, Ліно, Георгіадіс, Кацураніс, Лазер, Олісе, Ціоліс, Кіціу, Лукас Салпінгідіс

Голи: Бланко, 72 - Нецид, 83