gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Динамо К 2 6
2 Сталь К 2 6
3 Олімпік 2 4
4 Шахтар 2 3
5 Ворскла 2 3
6 Зірка 2 2
6 Маріуполь 2 2
8 Верес 2 2
9 Зоря 2 1
10 Карпати 2 1
11 Олександрія 2 1
12 Чорном-ць 2 0

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Хорватія Хорватія 6 13
2 Ісландія Ісландія 6 13
3 Туреччина Туреччина 6 11
4 Україна Україна 6 11
5 Фінляндія Фінляндія 6 1
6 Косово Косово 6 1

Ліга Чемпіонів, група B

Команди І О
1 Наполі 6 11
2 Бенфіка 6 8
3 Бешикташ 6 7
4 Динамо К 6 5

Ліга Європи

Команди І О
1 Фенербахче 6 13
2 Ман Юнайтед 6 12
3 Фейєнорд 6 7
4 Зоря 6 2
Команди І О
1 Шахтар 6 18
2 Гент 6 8
3 Брага 6 6
4 Коньяспор 6 1

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Загальський ЗІРК 1
- Чачуа КАРП 1
- Патрік ШАХТ 1
- Феррейра ШАХТ 1
- Марлос ШАХТ 1

Результати онлайн

Середа, 14 Вересень 2011, 18:51 Богдан

СКОРО
Кубок України 2017-2018 - Другий попередній етап
СР, 26.07.2017 р., 17:00
Рух Винники
Рух
-:- Гірник-Спорт Комсомольськ
Гірник-Спорт

СР, 26.07.2017 р., 17:00
Геліос Харків
Геліос
-:- Оболонь-Бровар Київ
Оболонь

СР, 26.07.2017 р., 17:00
СКК Демня
Демня
-:- Полісся Житомир
Полісся

СР, 26.07.2017 р., 17:00
Енергія Нова Каховка
Енергія Н-К
-:- Жемчужина Одеса
Жемчужина

Ліга Чемпіонів 2017-2018 - 3-й кваліфікаційний
СР, 26.07.2017 р., 17:00
Астана
Астана
-:- Легія Варшава
Легія

Кубок України 2017-2018 - Другий попередній етап
СР, 26.07.2017 р., 17:00
Нікополь-НГПУ
Нікополь-НГПУ
-:- Арсенал-Київ
Арсенал К

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Авангард Краматорськ
Авангард
-:- МФК Миколаїв
Миколаїв

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Нива Тернопіль
Нива
-:- Прикарпаття Івано-Франківськ
Прикарпаття

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Десна Чернігів
Десна
-:- Балкани Зоря
Балкани

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Колос Ковалівка
Колос
-:- Черкаський Дніпро Черкаси
Дніпро Ч

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Інгулець Петрове
Інгулець
-:- ФК Полтава
Полтава

СР, 26.07.2017 р., 18:00
Агробізнес Волочиськ
Агробізнес
-:- Нафтовик-Укрнафта Охтирка
Нафтовик

СР, 26.07.2017 р., 19:00
ФК Дніпро
Дніпро
-:- ФК Суми
Суми

СР, 26.07.2017 р., 19:00
ФК Львів
Львів
-:- Волинь Луцьк
Волинь

Ліга Чемпіонів 2017-2018 - 3-й кваліфікаційний
Стадіон - НСК Олімпійський, Київ, СР, 26.07.2017 р., 19:30
Динамо Київ
Динамо К
-:- Янг Бойз Берн
Янг Бойз
Арбітр: Андреас Екберг 2+2

СР, 26.07.2017 р., 19:45
Зальцбург
Зальцбург
-:- Рієка
Рієка

СР, 26.07.2017 р., 20:00
Хапоель Беєр-Шева
Хапоель Б-Ш
-:- Лудогорець Разград
Лудогорець

СР, 26.07.2017 р., 21:00
Віїторул Констанца
Віїторул
-:- АПОЕЛ Нікосія
АПОЕЛ

СР, 26.07.2017 р., 21:20
Марібор
Марібор
-:- Хабнарфьордюр
Хабнарфьордюр

СР, 26.07.2017 р., 21:45
Селтік Глазго
Селтік
-:- Русенборг Тронхейм
Русенборг

СР, 26.07.2017 р., 21:45
Ніцца
Ніцца
-:- Аякс Амстердам
Аякс

СР, 26.07.2017 р., 22:00
Брюгге
Брюгге
-:- Істанбул Башакшехір Стамбул
Башакшехір

ЗІГРАНІ
ВТ, 25.07.2017 р., 21:45
Партизан Белград
Партизан
1:3 Олімпіакос Пірей
Олімпіакос

ВТ, 25.07.2017 р., 21:00
Вардар
Вардар
1:0 Копенгаген
Копенгаген

ВТ, 25.07.2017 р., 20:30
АЕК Афіни
АЕК А
0:2 ЦСКА Москва
ЦСКА М

ВТ, 25.07.2017 р., 20:30
Стяуа Бухарест
Стяуа
2:2 Вікторія Пльзень
Вікторія

ВТ, 25.07.2017 р., 20:00
Карабах
Карабах
0:0 Шериф Тірасполь
Шериф

ВТ, 25.07.2017 р., 20:00
Славія Прага
Славія Пр
1:0 БАТЕ Борісов
БАТЕ

 



 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 Березень 2013, 18:11

Додати коментар


Захисний код
Оновити


СР, 26.07.2017 року

Динамо Київ
Динамо К
Янг Бойз Берн
Янг Бойз
19:30
2+2

ЧТ, 27.07.2017 року

Олімпік Донецьк
Олімпік
ПАОК Салоніки
ПАОК
19:30
Футбол 1


Астра Плоєшті
Астра
ПФК Олександрія
Олександрія
20:30

НД, 23.07.2017 року

Карпати Львів
Карпати
Ворскла Полтава
Ворскла
1:3


Зоря Луганськ
Зоря
ФК Маріуполь
Маріуполь
1:1


Зірка Кропивницький
Зірка
Олімпік Донецьк
Олімпік
0:0

СБ, 22.07.2017 року

Верес Рівне
Верес
ПФК Олександрія
Олександрія
0:0


Чорноморець Одеса
Чорном-ць
Сталь Кам'янське
Сталь К
0:1


Шахтар Донецьк
Шахтар
Динамо Київ
Динамо К
0:1

Пошук Google