gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга I

Команди І О
1 Шахтар 32 80
2 Динамо К 32 67
3 Зоря 32 54
4 Олімпік 32 44
5 Олександрія 32 40
6 Чорном-ць 32 38

Прем'єр-ліга II

Команди І О
1 Ворскла 32 42
2 Сталь К 32 41
3 Зірка 32 34
4 Карпати 32 30
5 Дніпро 31 22
6 Волинь 31 7

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Хорватія Хорватія 6 13
2 Ісландія Ісландія 6 13
3 Туреччина Туреччина 6 11
4 Україна Україна 6 11
5 Фінляндія Фінляндія 6 1
6 Косово Косово 6 1

Ліга Чемпіонів, група B

Команди І О
1 Наполі 6 11
2 Бенфіка 6 8
3 Бешикташ 6 7
4 Динамо К 6 5

Ліга Європи

Команди І О
1 Фенербахче 6 13
2 Ман Юнайтед 6 12
3 Фейєнорд 6 7
4 Зоря 6 2
Команди І О
1 Шахтар 6 18
2 Гент 6 8
3 Брага 6 6
4 Коньяспор 6 1

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Ярмоленко ДИНК 15
2 Феррейра ШАХТ 13
3 Мораєс ДИНК 10
4 Гармаш ДИНК 9
- Бєсєдін ДИНК 9

Перша ліга 2016-2017
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Іллічівець Маріуполь 34 25 6 3 61 21 40 81
2 Десна Чернігів 34 22 8 4 55 23 32 74
3 Верес Рівне 34 20 7 7 62 32 30 67
4 Геліос Харків 34 16 10 8 31 22 9 58
5 Колос Ковалівка 34 16 9 9 52 38 14 57
6 Нафтовик-Укрнафта Охтирка 34 15 9 10 47 29 18 54
7 Авангард Краматорськ 34 14 10 10 32 28 4 52
8 Черкаський Дніпро Черкаси 34 12 12 10 30 29 1 48
9 Оболонь-Бровар Київ 34 12 9 13 37 37 0 45
10 Арсенал-Київ 34 12 9 13 38 39 -1 45
11 Гірник-Спорт Комсомольськ 34 12 7 15 47 54 -7 43
12 ФК Полтава 34 13 4 17 33 43 -10 40
13 Інгулець Петрове 34 10 8 16 33 45 -12 38
14 МФК Миколаїв 34 11 4 19 35 44 -9 37
15 ФК Суми 34 8 12 14 34 44 -10 36
16 Буковина Чернівці 34 8 9 17 27 40 -13 33
17 Скала Стрий 34 5 5 24 25 58 -33 20
18 Тернопіль 34 3 6 25 17 70 -53 15

Примітка:  З ФК "Полтава" знято 3 очки згідно з рішенням КДК ФФУ від 10.11.2016 року.



1 тур

    24-07-2016 Арсенал К  1 - 1  Суми
    24-07-2016 Буковина  0 - 1  Верес
    24-07-2016 Полтава  2 - 1  Інгулець
    24-07-2016 Іллічівець  2 - 1  Скала
    24-07-2016 Миколаїв  0 - 2  Десна
    24-07-2016 Нафтовик  1 - 1  Авангард
    24-07-2016 Дніпро Ч  0 - 0  Колос
    24-07-2016 Оболонь  2 - 1  Гірник-Спорт
    24-07-2016 Геліос  4 - 1  Тернопіль
Вгору

2 тур

    30-07-2016 Арсенал К  0 - 1  Полтава
    30-07-2016 Скала  0 - 0  Миколаїв
    30-07-2016 Інгулець  0 - 1  Оболонь
    30-07-2016 Гірник-Спорт  1 - 3  Іллічівець
    30-07-2016 Авангард  0 - 1  Дніпро Ч
    30-07-2016 Колос  1 - 3  Геліос
    30-07-2016 Суми  0 - 2  Верес
    30-07-2016 Десна  1 - 0  Нафтовик
    31-07-2016 Тернопіль  0 - 2  Буковина
Вгору

3 тур

    05-08-2016 Оболонь  0 - 1  Арсенал К
    05-08-2016 Полтава  0 - 2  Суми
    05-08-2016 Іллічівець  1 - 0  Інгулець
    05-08-2016 Миколаїв  0 - 1  Гірник-Спорт
    05-08-2016 Нафтовик  1 - 2  Скала
    05-08-2016 Дніпро Ч  1 - 0  Десна
    05-08-2016 Геліос  0 - 0  Авангард
    05-08-2016 Верес  4 - 2  Тернопіль
    06-08-2016 Колос  3 - 1  Буковина
Вгору

4 тур

    14-08-2016 Скала  0 - 0  Дніпро Ч
    14-08-2016 Арсенал К  0 - 3  Іллічівець
    14-08-2016 Авангард  1 - 1  Буковина
    14-08-2016 Полтава  1 - 1  Оболонь
    14-08-2016 Інгулець  1 - 0  Миколаїв
    14-08-2016 Гірник-Спорт  0 - 1  Нафтовик
    14-08-2016 Десна  1 - 1  Геліос
    14-08-2016 Колос  2 - 1  Верес
    14-08-2016 Суми  1 - 1  Тернопіль
Вгору

5 тур

    19-08-2016 Іллічівець  3 - 1  Полтава
    19-08-2016 Оболонь  3 - 2  Суми
    19-08-2016 Нафтовик  3 - 1  Інгулець
    19-08-2016 Дніпро Ч  2 - 2  Гірник-Спорт
    19-08-2016 Буковина  0 - 1  Десна
    19-08-2016 Тернопіль  0 - 2  Колос
    20-08-2016 Миколаїв  2 - 1  Арсенал К
    20-08-2016 Геліос  1 - 0  Скала
    20-08-2016 Верес  3 - 0  Авангард
Вгору

6 тур

    26-08-2016 Арсенал К  2 - 1  Нафтовик
    26-08-2016 Полтава  0 - 2  Миколаїв
    26-08-2016 Оболонь  1 - 2  Іллічівець
    26-08-2016 Інгулець  1 - 1  Дніпро Ч
    26-08-2016 Гірник-Спорт  0 - 2  Геліос
    26-08-2016 Десна  0 - 0  Верес
    26-08-2016 Авангард  2 - 0  Тернопіль
    26-08-2016 Суми  1 - 2  Колос
    27-08-2016 Скала  0 - 3  Буковина
Вгору

7 тур

    03-09-2016 Дніпро Ч  1 - 0  Арсенал К
    03-09-2016 Нафтовик  3 - 1  Полтава
    03-09-2016 Миколаїв  1 - 0  Оболонь
    03-09-2016 Іллічівець  5 - 1  Суми
    03-09-2016 Геліос  1 - 0  Інгулець
    03-09-2016 Буковина  2 - 0  Гірник-Спорт
    03-09-2016 Верес  2 - 1  Скала
    03-09-2016 Колос  2 - 2  Авангард
    04-09-2016 Тернопіль  0 - 2  Десна
Вгору

8 тур

    08-09-2016 Арсенал К  1 - 0  Геліос
    08-09-2016 Полтава  3 - 1  Дніпро Ч
    08-09-2016 Іллічівець  2 - 0  Миколаїв
    08-09-2016 Гірник-Спорт  1 - 6  Верес
    08-09-2016 Скала  1 - 0  Тернопіль
    08-09-2016 Авангард  0 - 2  Суми
    08-09-2016 Інгулець  1 - 1  Буковина
    08-09-2016 Оболонь  0 - 3  Нафтовик
    09-09-2016 Десна  0 - 4  Колос
Вгору

9 тур

    13-09-2016 Буковина  0 - 2  Арсенал К
    13-09-2016 Геліос  1 - 0  Полтава
    13-09-2016 Дніпро Ч  1 - 0  Оболонь
    13-09-2016 Нафтовик  1 - 1  Іллічівець
    13-09-2016 Миколаїв  4 - 0  Суми
    13-09-2016 Верес  4 - 0  Інгулець
    13-09-2016 Тернопіль  1 - 1  Гірник-Спорт
    13-09-2016 Колос  0 - 1  Скала
    13-09-2016 Авангард  0 - 2  Десна
Вгору

10 тур

    18-09-2016 Іллічівець  2 - 0  Дніпро Ч
    18-09-2016 Арсенал К  0 - 0  Верес
    18-09-2016 Полтава  2 - 1  Буковина
    18-09-2016 Гірник-Спорт  0 - 0  Колос
    18-09-2016 Суми  0 - 0  Десна
    18-09-2016 Інгулець  3 - 0  Тернопіль
    18-09-2016 Скала  0 - 1  Авангард
    18-09-2016 Оболонь  3 - 0  Геліос
    13-10-2016 Миколаїв  0 - 3  Нафтовик
Вгору

11 тур

    24-09-2016 Авангард  0 - 1  Гірник-Спорт
    25-09-2016 Тернопіль  2 - 1  Арсенал К
    25-09-2016 Верес  2 - 2  Полтава
    25-09-2016 Геліос  0 - 2  Іллічівець
    25-09-2016 Дніпро Ч  0 - 0  Миколаїв
    25-09-2016 Нафтовик  4 - 0  Суми
    25-09-2016 Колос  2 - 2  Інгулець
    25-09-2016 Десна  3 - 0  Скала
    26-09-2016 Буковина  0 - 0  Оболонь
Вгору

12 тур

    01-10-2016 Іллічівець  1 - 0  Буковина
    01-10-2016 Нафтовик  1 - 1  Дніпро Ч
    01-10-2016 Гірник-Спорт  2 - 5  Десна
    01-10-2016 Полтава  3 - 1  Тернопіль
    01-10-2016 Оболонь  0 - 0  Верес
    01-10-2016 Суми  2 - 1  Скала
    01-10-2016 Інгулець  2 - 3  Авангард
    02-10-2016 Арсенал К  3 - 3  Колос
    02-10-2016 Миколаїв  0 - 0  Геліос
Вгору

13 тур

    08-10-2016 Колос  1 - 0  Полтава
    08-10-2016 Дніпро Ч  0 - 2  Суми
    08-10-2016 Авангард  0 - 2  Арсенал К
    08-10-2016 Верес  3 - 1  Іллічівець
    08-10-2016 Десна  1 - 0  Інгулець
    08-10-2016 Скала  3 - 2  Гірник-Спорт
    09-10-2016 Тернопіль  0 - 0  Оболонь
    09-10-2016 Буковина  2 - 0  Миколаїв
    09-10-2016 Геліос  1 - 0  Нафтовик
Вгору

14 тур

    15-10-2016 Іллічівець  3 - 0  Тернопіль
    15-10-2016 Арсенал К  1 - 2  Десна
    15-10-2016 Оболонь  2 - 1  Колос
    15-10-2016 Дніпро Ч  1 - 0  Геліос
    15-10-2016 Полтава  0 - 1  Авангард
    15-10-2016 Інгулець  1 - 0  Скала
    16-10-2016 Суми  1 - 1  Гірник-Спорт
    16-10-2016 Миколаїв  1 - 2  Верес
    17-10-2016 Нафтовик  3 - 0  Буковина
Вгору

15 тур

    21-10-2016 Авангард  3 - 1  Оболонь
    21-10-2016 Колос  0 - 1  Іллічівець
    22-10-2016 Скала  1 - 1  Арсенал К
    22-10-2016 Десна  0 - 1  Полтава
    22-10-2016 Тернопіль  2 - 1  Миколаїв
    22-10-2016 Геліос  1 - 0  Суми
    22-10-2016 Гірник-Спорт  3 - 1  Інгулець
    23-10-2016 Буковина  0 - 0  Дніпро Ч
    12-03-2017 Верес  2 - 0  Нафтовик
Вгору

16 тур

    29-10-2016 Арсенал К  2 - 0  Гірник-Спорт
    29-10-2016 Геліос  1 - 0  Буковина
    30-10-2016 Іллічівець  0 - 0  Авангард
    30-10-2016 Дніпро Ч  3 - 0  Верес
    30-10-2016 Суми  1 - 1  Інгулець
    30-10-2016 Полтава  2 - 1  Скала
    30-10-2016 Оболонь  1 - 2  Десна
    30-10-2016 Нафтовик  2 - 1  Тернопіль
    30-10-2016 Миколаїв  1 - 0  Колос
Вгору

17 тур

    05-11-2016 Інгулець  2 - 1  Арсенал К
    05-11-2016 Гірник-Спорт  4 - 0  Полтава
    05-11-2016 Десна  3 - 1  Іллічівець
    05-11-2016 Колос  1 - 0  Нафтовик
    05-11-2016 Верес  2 - 1  Геліос
    05-11-2016 Буковина  1 - 0  Суми
    05-11-2016 Скала  2 - 2  Оболонь
    05-11-2016 Тернопіль  1 - 1  Дніпро Ч
    05-11-2016 Авангард  2 - 0  Миколаїв
Вгору

18 тур

    09-11-2016 Суми  1 - 1  Арсенал К
    09-11-2016 Інгулець  1 - 0  Полтава
    09-11-2016 Гірник-Спорт  0 - 2  Оболонь
    09-11-2016 Скала  0 - 1  Іллічівець
    09-11-2016 Десна  3 - 1  Миколаїв
    09-11-2016 Колос  2 - 1  Дніпро Ч
    09-11-2016 Верес  5 - 1  Буковина
    09-11-2016 Тернопіль  0 - 1  Геліос
    09-11-2016 Авангард  1 - 0  Нафтовик
Вгору

19 тур

    13-11-2016 Полтава  0 - 1  Арсенал К
    13-11-2016 Нафтовик  2 - 0  Десна
    13-11-2016 Дніпро Ч  1 - 0  Авангард
    13-11-2016 Верес  2 - 1  Суми
    13-11-2016 Оболонь  4 - 1  Інгулець
    13-11-2016 Миколаїв  2 - 0  Скала
    14-11-2016 Іллічівець  3 - 1  Гірник-Спорт
    14-11-2016 Геліос  0 - 0  Колос
    18-04-2017 Буковина  4 - 0  Тернопіль
Вгору

20 тур

    18-11-2016 Тернопіль  0 - 1  Верес
    19-11-2016 Гірник-Спорт  3 - 1  Миколаїв
    19-11-2016 Скала  0 - 0  Нафтовик
    19-11-2016 Десна  1 - 1  Дніпро Ч
    19-11-2016 Суми  1 - 3  Полтава
    19-11-2016 Інгулець  1 - 1  Іллічівець
    19-11-2016 Авангард  1 - 1  Геліос
    19-11-2016 Арсенал К  2 - 1  Оболонь
    20-11-2016 Буковина  2 - 3  Колос
Вгору

21 тур

    18-03-2017 Іллічівець  0 - 0  Арсенал К
    18-03-2017 Миколаїв  1 - 0  Інгулець
    18-03-2017 Нафтовик  3 - 2  Гірник-Спорт
    18-03-2017 Верес  2 - 3  Колос
    18-03-2017 Оболонь  0 - 1  Полтава
    18-03-2017 Дніпро Ч  2 - 1  Скала
    18-03-2017 Геліос  0 - 1  Десна
    19-03-2017 Буковина  0 - 0  Авангард
    19-03-2017 Тернопіль  2 - 2  Суми
Вгору

22 тур

    25-03-2017 Арсенал К  1 - 0  Миколаїв
    25-03-2017 Полтава  0 - 2  Іллічівець
    25-03-2017 Гірник-Спорт  5 - 2  Дніпро Ч
    25-03-2017 Інгулець  1 - 3  Нафтовик
    25-03-2017 Скала  0 - 1  Геліос
    25-03-2017 Авангард  1 - 0  Верес
    25-03-2017 Колос  4 - 1  Тернопіль
    25-03-2017 Десна  0 - 0  Буковина
    26-03-2017 Суми  1 - 1  Оболонь
Вгору

23 тур

    31-03-2017 Миколаїв  0 - 1  Полтава
    01-04-2017 Іллічівець  3 - 0  Оболонь
    01-04-2017 Дніпро Ч  0 - 2  Інгулець
    01-04-2017 Нафтовик  0 - 0  Арсенал К
    01-04-2017 Колос  0 - 0  Суми
    01-04-2017 Геліос  0 - 1  Гірник-Спорт
    02-04-2017 Верес  0 - 2  Десна
    02-04-2017 Тернопіль  0 - 1  Авангард
    02-04-2017 Буковина  1 - 0  Скала
Вгору

24 тур

    07-04-2017 Інгулець  0 - 0  Геліос
    07-04-2017 Оболонь  2 - 0  Миколаїв
    08-04-2017 Арсенал К  0 - 0  Дніпро Ч
    08-04-2017 Гірник-Спорт  0 - 0  Буковина
    08-04-2017 Суми  0 - 2  Іллічівець
    08-04-2017 Авангард  0 - 1  Колос
    08-04-2017 Десна  2 - 0  Тернопіль
    09-04-2017 Полтава  1 - 1  Нафтовик
    09-04-2017 Скала  0 - 3  Верес
Вгору

25 тур

    14-04-2017 Тернопіль  1 - 0  Скала
    14-04-2017 Нафтовик  1 - 2  Оболонь
    14-04-2017 Верес  4 - 2  Гірник-Спорт
    14-04-2017 Суми  0 - 0  Авангард
    14-04-2017 Дніпро Ч  0 - 1  Полтава
    14-04-2017 Буковина  0 - 1  Інгулець
    14-04-2017 Геліос  1 - 0  Арсенал К
    15-04-2017 Колос  0 - 1  Десна
    15-04-2017 Миколаїв  1 - 2  Іллічівець
Вгору

26 тур

    21-04-2017 Оболонь  0 - 1  Дніпро Ч
    22-04-2017 Арсенал К  0 - 1  Буковина
    22-04-2017 Іллічівець  1 - 0  Нафтовик
    22-04-2017 Полтава  1 - 2  Геліос
    22-04-2017 Суми  1 - 2  Миколаїв
    22-04-2017 Гірник-Спорт  2 - 0  Тернопіль
    22-04-2017 Десна  2 - 0  Авангард
    23-04-2017 Інгулець  1 - 2  Верес
    23-04-2017 Скала  1 - 2  Колос
Вгору

27 тур

    28-04-2017 Геліос  0 - 0  Оболонь
    28-04-2017 Дніпро Ч  1 - 2  Іллічівець
    29-04-2017 Нафтовик  1 - 0  Миколаїв
    29-04-2017 Верес  2 - 0  Арсенал К
    29-04-2017 Авангард  2 - 0  Скала
    29-04-2017 Буковина  0 - 2  Полтава
    29-04-2017 Колос  1 - 3  Гірник-Спорт
    29-04-2017 Десна  0 - 0  Суми
    30-04-2017 Тернопіль  0 - 2  Інгулець
Вгору

28 тур

    03-05-2017 Арсенал К  4 - 0  Тернопіль
    03-05-2017 Полтава  0 - 1  Верес
    03-05-2017 Гірник-Спорт  1 - 1  Авангард
    03-05-2017 Іллічівець  2 - 0  Геліос
    03-05-2017 Суми  1 - 2  Нафтовик
    03-05-2017 Миколаїв  0 - 0  Дніпро Ч
    03-05-2017 Оболонь  1 - 0  Буковина
    04-05-2017 Інгулець  0 - 0  Колос
    04-05-2017 Скала  2 - 5  Десна
Вгору

29 тур

    08-05-2017 Тернопіль  0 - 1  Полтава
    08-05-2017 Верес  1 - 1  Оболонь
    08-05-2017 Скала  0 - 4  Суми
    08-05-2017 Колос  1 - 1  Арсенал К
    08-05-2017 Буковина  0 - 2  Іллічівець
    08-05-2017 Дніпро Ч  1 - 0  Нафтовик
    08-05-2017 Десна  2 - 0  Гірник-Спорт
    08-05-2017 Геліос  2 - 0  Миколаїв
    09-05-2017 Авангард  1 - 1  Інгулець
Вгору

30 тур

    12-05-2017 Полтава  0 - 2  Колос
    13-05-2017 Іллічівець  1 - 1  Верес
    13-05-2017 Арсенал К  0 - 3  Авангард
    13-05-2017 Нафтовик  1 - 1  Геліос
    13-05-2017 Суми  1 - 0  Дніпро Ч
    13-05-2017 Гірник-Спорт  3 - 0  Скала
    13-05-2017 Оболонь  2 - 0  Тернопіль
    13-05-2017 Миколаїв  3 - 1  Буковина
    13-05-2017 Інгулець  1 - 2  Десна
Вгору

31 тур

    17-05-2017 Авангард  1 - 0  Полтава
    17-05-2017 Колос  2 - 0  Оболонь
    17-05-2017 Геліос  2 - 1  Дніпро Ч
    17-05-2017 Скала  0 - 1  Інгулець
    17-05-2017 Гірник-Спорт  1 - 0  Суми
    17-05-2017 Верес  3 - 1  Миколаїв
    17-05-2017 Десна  5 - 1  Арсенал К
    17-05-2017 Тернопіль  0 - 1  Іллічівець
    17-05-2017 Буковина  2 - 2  Нафтовик
Вгору

32 тур

    21-05-2017 Іллічівець  3 - 1  Колос
    21-05-2017 Арсенал К  5 - 4  Скала
    21-05-2017 Оболонь  1 - 2  Авангард
    21-05-2017 Полтава  0 - 1  Десна
    21-05-2017 Нафтовик  2 - 0  Верес
    21-05-2017 Дніпро Ч  2 - 0  Буковина
    21-05-2017 Суми  0 - 0  Геліос
    21-05-2017 Миколаїв  7 - 1  Тернопіль
    22-05-2017 Інгулець  2 - 0  Гірник-Спорт
Вгору

33 тур

    27-05-2017 Гірник-Спорт  1 - 0  Арсенал К
    27-05-2017 Скала  3 - 1  Полтава
    27-05-2017 Десна  2 - 2  Оболонь
    27-05-2017 Авангард  2 - 1  Іллічівець
    27-05-2017 Колос  5 - 3  Миколаїв
    27-05-2017 Тернопіль  0 - 0  Нафтовик
    27-05-2017 Верес  0 - 0  Дніпро Ч
    27-05-2017 Буковина  1 - 1  Геліос
    27-05-2017 Інгулець  1 - 3  Суми
Вгору

34 тур

    01-06-2017 Оболонь  1 - 0  Скала
    02-06-2017 Арсенал К  3 - 0  Інгулець
    02-06-2017 Полтава  2 - 2  Гірник-Спорт
    02-06-2017 Іллічівець  1 - 1  Десна
    02-06-2017 Миколаїв  1 - 0  Авангард
    02-06-2017 Нафтовик  2 - 1  Колос
    02-06-2017 Дніпро Ч  3 - 0  Тернопіль
    02-06-2017 Геліос  2 - 1  Верес
    02-06-2017 Суми  2 - 0  Буковина
Вгору

Додати коментар


Захисний код
Оновити



ВТ, 27.06.2017 року

Алашкерт Мартуні
Алашкерт
ФК Санта-Колома
ФК Санта-Колома
19:00


ТНС Ллансантфрайд
ТНС
Коледж Європа
Європа
21:00


Хіберніанс
Хіберніанс
Інфонет Таллін
Інфонет
21:00


Вікінгур Лейрвік
Вікінгур
ФК Трепча'89 Косовска-Мітровіца
Трепча
21:00

СР, 28.06.2017 року

Лінфілд Белфаст
Лінфілд
Ла-Фіоріта Монтеджардіно
Ла-Фіоріта
21:45

Пошук Google