gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 15 40
2 Динамо К 15 32
3 Олександрія 15 30
4 Ворскла 15 24
5 Зоря 15 21
6 Десна 15 20
7 Маріуполь 15 20
8 Львів 15 18
9 Карпати 15 16
10 Олімпік 15 16
11 Чорном-ць 15 9
12 Арсенал К 15 7

Ліга націй, група В1

Команди І О
1 Україна Україна 4 9
2 Чехія Чехія 3 3
3 Словаччина Словаччина 3 3

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 4 9
2 Ліон 4 6
3 Хоффенхайм 4 3
4 Шахтар 4 2

Ліга Європи

Команди І О
1 Арсенал 4 10
2 Спортінг 4 7
3 Ворскла 4 3
4 Карабах 4 3
Команди І О
1 Астана 4 8
2 Динамо К 4 8
3 Ренн 4 3
4 Яблонець 4 2

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Мораєс ШАХТ 11
2 Швед КАРП 8
3 Марлос ШАХТ 7
4 Банада ОЛЕК 6
5 Безбородько Десн 5

Ліга Європи

Понеділок, 05 Вересень 2011, 09:28 адміністратор

europeleague1Ліга Європи

 



5 тур


ЧТ, 29.11.2018 року

Спартак Москва
Спартак Москва
Рапід Відень
Рапід Відень
17:50
Стадіон: Спартак, Москва


Астана
Астана
Динамо Київ
Динамо Київ
17:50
Стадіон: Астана Арена


Краснодар
Краснодар
Акхісар Маніса
Акхісар Маніса
19:55
Стадіон: Краснодар


БАТЕ Борісов
БАТЕ Борісов
Відеотон Секешфехервар
Відеотон Секешфехервар
19:55
Стадіон: Борісов-Арена


Фенербахче Стамбул
Фенербахче Стамбул
Динамо Загреб
Динамо Загреб
19:55
Стадіон: Шюкрю Сараджоглу, Стамбул


Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
Спартак Трнава
Спартак Трнава
19:55
Стадіон: Констант Ванден Сток, Брюссель


Бетіс Севілья
Бетіс Севілья
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
19:55
Стадіон: Беніто Вільямарін, Севілья


Мілан
Мілан
Дюделанж
Дюделанж
19:55
Стадіон: Сан-Сіро, Мілан


Байєр Ліверкузен
Байєр Ліверкузен
Лудогорець Разград
Лудогорець Разград
19:55
Стадіон: БайАрена, Ліверкузен


Цюріх
Цюріх
АЕК Ларнака
АЕК Ларнака
19:55
Стадіон: Летцигрунд, Цюріх


Русенборг Тронхейм
Русенборг Тронхейм
Селтік Глазго
Селтік Глазго
19:55
Стадіон: Леркендаль, Тронхейм


Зальцбург
Зальцбург
РБ Лейпциг
РБ Лейпциг
19:55
Стадіон: Вальс-Зіценхайм, Зальцбург


Ворскла Полтава
Ворскла Полтава
Арсенал Лондон
Арсенал Лондон
19:55
Стадіон: Ворскла ім. Бутовського, Полтава


Карабах
Карабах
Спортінг Ліссабон
Спортінг Ліссабон
19:55
Стадіон: Олімпійський, Баку


Бордо
Бордо
Славія Прага
Славія Прага
19:55
Стадіон: Нуво Стад-де-Бордо


Зеніт Санкт-Петербург
Зеніт Санкт-Петербург
Копенгаген
Копенгаген
19:55
Стадіон: Стадіон Санкт-Петербург


Глазго Рейджерс
Глазго Рейджерс
Вільяреал
Вільяреал
22:00
Стадіон: Айброкс, Глазго


Мальме
Мальме
Генк
Генк
22:00
Стадіон: Мальме Нью Стадіум


Сарпсборг 08
Сарпсборг 08
Бешикташ Стамбул
Бешикташ Стамбул
22:00
Стадіон: Сапсборг


Стандарт Льєж
Стандарт Льєж
Севілья
Севілья
22:00
Стадіон: Моріс Дюфрен, Льєж


Яблонець Яблонець-над-Нисою
Яблонець Яблонець-над-Нисою
Ренн
Ренн
22:00
Стадіон: Стржельніце, Яблонець-над-Нісою


Челсі Лондон
Челсі Лондон
ПАОК Салоніки
ПАОК Салоніки
22:00
Стадіон: Стемфорд Брідж, Лондон


Аполлон Лімасол
Аполлон Лімасол
Лаціо Рим
Лаціо Рим
22:00
Стадіон: ГСП, Нікосія


Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
22:00
Стадіон: Франкфурт, Франкфурт-на-Майні

 

 

Календар, результати, турнірні таблиці

Останнє оновлення на Четвер, 26 Липень 2018, 20:52