gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Арсенал К 0 0
1 Ворскла 0 0
1 Десна 0 0
1 Динамо К 0 0
1 Зоря 0 0
1 Карпати 0 0
1 Олімпік 0 0
1 Олександрія 0 0
1 Львів 0 0
1 Маріуполь 0 0
1 Чорном-ць 0 0
1 Шахтар 0 0

Ліга націй, група В1

Команди І О
1 Словаччина Словаччина 0 0
1 Україна Україна 0 0
1 Чехія Чехія 0 0

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 6 15
2 Шахтар 6 12
3 Наполі 6 6
4 Фейєнорд 6 3

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 6 13
2 Партизан 6 8
3 Янг Бойз 6 6
4 Скендербеу 6 5
Команди І О
1 Атлетік 6 11
2 Естерсунд 6 11
3 Зоря 6 6
4 Герта 6 5

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 21
2 Марлос ШАХТ 18
3 Циганков ДИНК 13
4 Іурі ЗОРЯ 12
5 Мбокані ДИНК 9

Ліга Європи

Понеділок, 05 Вересень 2011, 09:28 адміністратор

europeleague1Ліга Європи

 



1-й відбірковий


ВТ, 17.07.2018 року

Левскі Софія
Левскі Софія
Вадуц
Вадуц
18:45
перший матч - 0:1


Шкупі Скоп'є
Шкупі Скоп'є
Глазго Рейджерс
Глазго Рейджерс
18:55
перший матч - 0:2


Будапешт Гонвед
Будапешт Гонвед
Работнічкі Скоп'є
Работнічкі Скоп'є
19:00
перший матч - 1:2

СР, 18.07.2018 року

Железничар Сараєво
Железничар Сараєво
Транс
Транс
19:00
перший матч - 2:0

ЧТ, 19.07.2018 року

Тобол Костанай
Тобол Костанай
Самтредія
Самтредія
16:00
перший матч - 1:0


Кайрат Алма-Ати
Кайрат Алма-Ати
Енгордані Ескальдес
Енгордані Ескальдес
16:00
перший матч - 3:0


Віїторул Констанца
Віїторул Констанца
Расінг Юніон Люксембург
Расінг Юніон Люксембург
18:00
перший матч - 2:0


Динамо Мінськ
Динамо Мінськ
Деррі Сіті
Деррі Сіті
18:00
перший матч - 2:0


Лячі
Лячі
Анортосіс Ларнака
Анортосіс Ларнака
18:00
перший матч - 1:2


Гандзасар Капан
Гандзасар Капан
Лех Познань
Лех Познань
18:00
перший матч - 0:2


Іртиш Павлодар
Іртиш Павлодар
Тракай
Тракай
18:00
перший матч - 0:0


Нимме Калью Таллін
Нимме Калью Таллін
Стьярнан Гайдабар
Стьярнан Гайдабар
19:00
перший матч - 0:3


Славія Софія
Славія Софія
Ільвес Тампере
Ільвес Тампере
19:00
перший матч - 1:0


Мольде
Мольде
Гленавон Лургане
Гленавон Лургане
19:00
перший матч - 1:2


Гзіра Юнайтед
Гзіра Юнайтед
Раднічкі Ніш
Раднічкі Ніш
19:00
перший матч - 0:4


Рига
Рига
ЦСКА Софія
ЦСКА Софія
19:30
перший матч - 0:1


Слован Братіслава
Слован Братіслава
Мілсамі Оргеєв
Мілсамі Оргеєв
19:30
перший матч - 4:2


Жальгіріс Вільнюс
Жальгіріс Вільнюс
КІ Клаксвік
КІ Клаксвік
20:00
перший матч - 2:1


Пріштіна
Пріштіна
Фола Еш
Фола Еш
20:00
перший матч - 0:0


Динамо Тбілісі
Динамо Тбілісі
ДАК 1904 Дунайська Стреда
ДАК 1904 Дунайська Стреда
20:00
перший матч - 1:1


Аполлон Лімасол
Аполлон Лімасол
Стумбрас Каунас
Стумбрас Каунас
20:00
перший матч - 0:1


Заря Бєльци
Заря Бєльци
Ґурнік Забже
Ґурнік Забже
20:00
перший матч - 0:1


Вардар
Вардар
Пюнік Єреван
Пюнік Єреван
20:00
перший матч - 0:1


АІК Солна
АІК Солна
Шемрок Роверс
Шемрок Роверс
20:00
перший матч - 1:0


Шахтар Солігорськ
Шахтар Солігорськ
Коннахс-Куей Номадс
Коннахс-Куей Номадс
20:00
перший матч - 3:1


Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
Ференцварош Будапешт
Ференцварош Будапешт
20:00
перший матч - 1:1


Кешля
Кешля
Бальцан Ювс
Бальцан Ювс
20:00
перший матч - 1:4


Сарпсборг 08
Сарпсборг 08
ІБВ Вестманнові острови
ІБВ Вестманнові острови
20:00
перший матч - 4:0


Хеккен Гетеборг
Хеккен Гетеборг
Лієпая
Лієпая
20:00
перший матч - 3:0


Прогрес Нідоркорн
Прогрес Нідоркорн
Габала
Габала
20:30
перший матч - 2:0


Нордшелланд Фарум
Нордшелланд Фарум
Кліфтонвілл Белфаст
Кліфтонвілл Белфаст
20:30
перший матч - 1:0


Бейтар Єрусалим
Бейтар Єрусалим
Чіхура
Чіхура
20:45
перший матч - 0:0


Люфтетарі Гірокастра
Люфтетарі Гірокастра
Вентспілс
Вентспілс
21:00
перший матч - 0:5


Копенгаген
Копенгаген
КуПС Куопіо
КуПС Куопіо
21:00
перший матч - 1:0


Марібор
Марібор
Партізані Тірана
Партізані Тірана
21:15
перший матч - 1:0


Сараєво
Сараєво
Бананц Єреван
Бананц Єреван
21:15
перший матч - 2:1


Тренчін
Тренчін
Будучность Подгорица
Будучность Подгорица
21:30
перший матч - 2:0


Тітоград Подгориця
Тітоград Подгориця
Б-36 Торсанвх
Б-36 Торсанвх
21:30
перший матч - 0:0


Партизан Белград
Партизан Белград
Рудар Плевля
Рудар Плевля
21:30
перший матч - 3:0


Колрейн
Колрейн
Спартак Суботіца
Спартак Суботіца
21:45
перший матч - 1:1


Осієк
Осієк
Петрокуб Хінчешті
Петрокуб Хінчешті
21:45
перший матч - 1:1


Рунавік
Рунавік
Хіберніан Едінбург
Хіберніан Едінбург
21:45
перший матч - 1:6


Тре Фйорі Фйорентіно
Тре Фйорі Фйорентіно
Рудар Вєлєньє
Рудар Вєлєньє
21:45
перший матч - 0:7


Дандолк
Дандолк
Левадія Таллін
Левадія Таллін
21:45
перший матч - 1:0


Домжале
Домжале
Широкі Брієг
Широкі Брієг
22:00
перший матч - 2:2


Уйпешт Будапешт
Уйпешт Будапешт
Нефтчі Баку
Нефтчі Баку
22:00
перший матч - 1:3


Хабнарфьордюр
Хабнарфьордюр
Лахті
Лахті
22:15
перший матч - 3:0

 

 

Календар, результати, турнірні таблиці

Останнє оновлення на Четвер, 19 Жовтень 2017, 16:46


ВТ, 17.07.2018 року

Таврія Сімферополь
Таврія
Чайка Петропавлівська Борщагівка
Чайка
18:00

СР, 18.07.2018 року

ЛНЗ-Лебедин
Лебедин
Полісся Житомир
Полісся
17:00


Вікторія Миколаївка
Вікторія
Нива Тернопіль
Нива
17:00


ФК Калуш
Калуш
Буковина Чернівці
Буковина
17:00


Реал Фарма Одеса
Реал Фарма
Нива-В Вінниця
Нива-В
17:30


ФК Нікополь
Нікополь
Мир Горностаївка
Мир
17:30


Енергія Нова Каховка
Енергія
Кристал Херсон
Кристал
17:30


Поділля Хмельницький
Поділля
Металург-Запоріжжя
Металург З
18:00


Верес Рівне
Верес
Минай Ужгород
Минай
18:00

НД, 15.07.2018 року

Франція
Франція
Хорватія
Хорватія
4:2

СБ, 14.07.2018 року

Бельгія
Бельгія
Англія
Англія
2:0

Пошук Google