gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 16 36
2 Динамо К 15 32
3 Олімпік 16 25
4 Верес 16 22
5 Ворскла 16 22
6 Зоря 16 20
7 Маріуполь 15 20
8 Олександрія 16 15
9 Чорном-ць 16 15
10 Зірка 16 14
11 Карпати 16 14
12 Сталь К 16 12

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Ісландія Ісландія 10 22
2 Хорватія Хорватія 10 20
3 Україна Україна 10 17
4 Туреччина Туреччина 10 15
5 Фінляндія Фінляндія 10 9
6 Косово Косово 10 1

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 4 12
2 Шахтар 4 9
3 Наполі 4 3
4 Фейєнорд 4 0

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 4 10
2 Партизан 4 5
3 Янг Бойз 4 3
4 Скендербеу 4 2
Команди І О
1 Естерсунд 4 7
2 Зоря 4 6
3 Атлетік 4 5
4 Герта 4 4

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 10
2 Марлос ШАХТ 7
- Мбокані ДИНК 7
4 Опанасенко ЗОРЯ 5
- Циганков ДИНК 5
П'ятниця, 02 Травень 2014, 22:00

Кубок Ураїни

 



1/8 фіналу


СР, 25.10.2017 року

Арсенал-Київ
Арсенал-Київ
Верес Рівне
Верес Рівне
0:1
XSPORT Стадіон: Арсенал-Арена, Щасливе Арбітр: Юрій Грисьо


Таврія Сімферополь
Таврія Сімферополь
ФК Маріуполь
ФК Маріуполь
0:5
Стадіон: Машинобудівник, Берислав Арбітр: Максим Козирянський


Ворскла Полтава
Ворскла Полтава
Олімпік Донецьк
Олімпік Донецьк
2:0
ОТ
Футбол 1 Стадіон: Ворскла ім. Бутовського, Полтава Арбітр: Олександр Дердо


Прикарпаття Івано-Франківськ
Прикарпаття Івано-Франківськ
Десна Чернігів
Десна Чернігів
0:2
Стадіон: Рух, Івано-Франківськ Арбітр: Володимир Міланич


ФК Львів
ФК Львів
Сталь Кам'янське
Сталь Кам'янське
1:1
п.-5:4
Стадіон: СКІФ, Львів Арбітр: Володимир Новохатній


СК Дніпро-1
СК Дніпро-1
Чорноморець Одеса
Чорноморець Одеса
0:0
п.-8:7
XSPORT Стадіон: Дніпро-Арена, Дніпро Арбітр: Олександр Шандор


Зоря Луганськ
Зоря Луганськ
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
3:4
ОТ
2+2 Стадіон: Славутич-Арена, Запоріжжя Арбітр: Анатолій Абдула


ПФК Олександрія
ПФК Олександрія
Динамо Київ
Динамо Київ
2:3
ОТ
Футбол 2 Стадіон: Ніка, Олександрія Арбітр: Юрій Можаровський

 

 

Останнє оновлення на Середа, 20 Вересень 2017, 13:40


ВТ, 21.11.2017 року

Наполі Неаполь
Наполі
Шахтар Донецьк
Шахтар
21:45
ТРК Україна


Манчестер Сіті
Ман Сіті
Фейєнорд Роттердам
Фейєнорд
21:45

ЧТ, 23.11.2017 року

Естерсунд
Естерсунд
Зоря Луганськ
Зоря
20:00
Футбол 1


Скендербеу Корча
Скендербеу
Динамо Київ
Динамо К
22:05
ТРК Україна

НД, 19.11.2017 року

Ворскла Полтава
Ворскла
Сталь Кам'янське
Сталь К
1:1


Чорноморець Одеса
Чорном-ць
Олімпік Донецьк
Олімпік
2:1

СБ, 18.11.2017 року

Зірка Кропивницький
Зірка
Динамо Київ
Динамо К
0:2


Зоря Луганськ
Зоря
Верес Рівне
Верес
1:1


Карпати Львів
Карпати
ФК Маріуполь
Маріуполь
0:1

ПТ, 17.11.2017 року

Шахтар Донецьк
Шахтар
ПФК Олександрія
Олександрія
1:2

Пошук Google