Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Миколаїв 26 66
2 Рочин 26 62
3 Демня 26 51
4 Підмонастир 26 49
5 Юність Г. 26 45

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Думна 14 32
3 Мостиська 14 24
4 Нафтовик 14 22
5 Сокіл Б 14 18

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Гал-КАТ 10 23
2 Синьковичі 10 19
3 Галичина Д 10 16
4 Сокіл В-Гл 10 11
5 Замок 10 10

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Острів 10 18
2 Комарів 10 17
3 Мебус 10 14
4 Відники 10 14
5 Легінь 10 12

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 18 43
2 Новошичі 18 38
3 Нафтовик 18 38
4 Добромиль 18 32
5 Прикарпаття 18 31

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Сокіл Б 14 30
3 Думна 14 25
4 Сокіл З 14 18
5 Пісочна 14 15
6 Будівельник З 14 13

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 16 33
2 Синьковичі 16 31
3 Сокіл Я 16 29
4 Сокіл Р-Р 16 29
5 Карпати К-Б 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 18 44
2 Галичина Д 18 38
3 Сокіл В-Гл 18 33
4 Карпати С.С. 18 32
5 Кохавинка 18 27

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 18 43
2 Острів 18 42
3 Комарів 18 36
4 Зах. Буг 18 29
5 Слава 18 27

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 22 47
2 Бори 22 43
3 Легінь 22 43
4 Босота 22 42
5 Лео-Кераміка 22 35
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга 2017-юнаки - Група Б
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- Очки
1 Локомотив Рава-Руська (юн.) 14 12 0 2 56 14 42 36
2 Богун Броди (юн.) 14 10 1 3 31 19 12 31
3 Сокіл Золочів (юн.) 14 10 0 4 53 14 39 30
4 Думна Ременів (юн.) 14 8 0 6 34 34 0 24
5 ФОК Городок (юн.) 14 4 1 9 20 38 -18 13
6 СКК Пісочна (юн.) 14 4 1 9 19 42 -23 13
7 Сокіл Борщовичі (юн.) 14 4 0 10 21 35 -14 12
8 Будівельник Запитів (юн.) 14 2 1 11 16 54 -38 7



1 тур

23-04-2017
  Б Пісочна  3 - 0  Сокіл З
  Б Будівельник З  0 - 11  Локомотив
  Б Городок  2 - 3  Богун
20-05-2017
  Б Думна  3 - 1  Сокіл Б

2 тур

29-04-2017
  Б Пісочна  3 - 0  Будівельник З
30-04-2017
  Б Локомотив  3 - 0  Сокіл Б
  Б Богун  3 - 0  Думна
  Б Сокіл З  6 - 1  Городок

3 тур

09-04-2017
  Б Локомотив  5 - 1  Пісочна
07-05-2017
  Б Сокіл Б  1 - 2  Богун
  Б Думна  0 - 5  Сокіл З
  Б Городок  1 - 4  Будівельник З

4 тур

14-05-2017
  Б Локомотив  6 - 1  Богун
  Б Сокіл З  4 - 1  Сокіл Б
  Б Будівельник З  0 - 8  Думна
  Б Пісочна  0 - 2  Городок

5 тур

09-04-2017
  Б Богун  1 - 0  Сокіл З
28-05-2017
  Б Думна  3 - 0  Пісочна
  Б Сокіл Б  2 - 4  Будівельник З
  Б Городок  0 - 2  Локомотив

6 тур

04-06-2017
  Б Городок  1 - 3  Думна
  Б Локомотив  5 - 1  Сокіл З
11-06-2017
  Б Будівельник З  1 - 1  Богун
  Б Пісочна  0 - 3  Сокіл Б

7 тур

17-06-2017
  Б Думна  2 - 4  Локомотив
  Б Богун  2 - 1  Пісочна
18-06-2017
  Б Сокіл З  3 - 0  Будівельник З
  Б Сокіл Б  3 - 1  Городок

8 тур

25-06-2017
  Б Локомотив  5 - 0  Будівельник З
  Б Сокіл З  9 - 0  Пісочна
  Б Сокіл Б  1 - 5  Думна
16-07-2017
  Б Богун  3 - 0  Городок

9 тур

01-07-2017
  Б Будівельник З  2 - 4  Пісочна
02-07-2017
  Б Сокіл Б  0 - 2  Локомотив
  Б Думна  2 - 1  Богун
  Б Городок  2 - 0  Сокіл З

10 тур

07-05-2017
  Б Пісочна  2 - 4  Локомотив
09-07-2017
  Б Богун  2 - 1  Сокіл Б
  Б Будівельник З  2 - 3  Городок
  Б Сокіл З  11 - 0  Думна

11 тур

13-08-2017
  Б Богун  1 - 0  Локомотив
  Б Сокіл Б  0 - 3  Сокіл З
  Б Думна  3 - 2  Будівельник З
26-08-2017
  Б Городок  2 - 2  Пісочна

12 тур

19-08-2017
  Б Сокіл З  4 - 1  Богун
  Б Пісочна  2 - 0  Думна
  Б Будівельник З  1 - 4  Сокіл Б
28-08-2017
  Б Локомотив  6 - 0  Городок

13 тур

31-08-2017
  Б Сокіл З  4 - 0  Локомотив
02-09-2017
  Б Думна  3 - 0  Городок
03-09-2017
  Б Богун  3 - 0  Будівельник З
  Б Сокіл Б  3 - 0  Пісочна

14 тур

09-09-2017
  Б Городок  5 - 1  Сокіл Б
10-09-2017
  Б Локомотив  3 - 2  Думна
  Б Пісочна  1 - 7  Богун
  Б Будівельник З  0 - 3  Сокіл З

Додати коментар


Захисний код
Оновити