Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Синьковичі 16 34
2 Сокіл Р-Р 14 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Галичина В-Д 16 28
5 Легінь 15 27

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Вовчатичі 12 16

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Старт Р 15 27
4 Куликів 15 26
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Дорослі

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Юність Верхня Білка 18 12 0 6 30 13 36
2 СКК Демня 18 10 5 3 24 10 35
3 ФК Миколаїв 18 10 4 4 45 20 34
4 ФК Самбір 19 10 3 6 39 17 33
5 Думна Ременів 18 9 4 5 41 24 31
6 Юність Гійче 19 8 6 5 25 21 30
7 Фенікс-Стефано Підмонастир 18 8 5 5 31 26 29
8 Локомотив Рава-Руська 18 8 3 7 21 24 27
9 Погонь Львів 17 7 5 5 25 20 26
10 ФК Мостиська 18 5 7 6 26 23 22
11 Гірник Новояворівськ 19 4 7 8 19 27 19
12 Кордія Муроване 19 1 2 16 12 64 5
13 Енергетик Добротвір 19 1 1 17 17 66 4

Результати, наступні матчі


СБ, 15.09.2018 року

Самбір ФК Самбір Локомотив Рава-Руська Локомотив 4:0

НД, 16.09.2018 року

Миколаїв ФК Миколаїв Енергетик Добротвір Енергетик 8:1


Юність В.Б. Юність Верхня Білка Юність Гійче Юність Г. 3:0


Демня СКК Демня Кордія Муроване Муроване 2:0


Гірник Н Гірник Новояворівськ Думна Ременів Думна 0:0

СР, 19.09.2018 року

Мостиська ФК Мостиська Погонь Львів Погонь 16:00

НД, 23.09.2018 року

Думна Думна Ременів ФК Мостиська Мостиська 16:00


Погонь Погонь Львів ФК Самбір Самбір 16:00


Локомотив Локомотив Рава-Руська СКК Демня Демня 16:00


Муроване Кордія Муроване Юність Верхня Білка Юність В.Б. 16:00


Юність Г. Юність Гійче ФК Миколаїв Миколаїв 16:00


Енергетик Енергетик Добротвір Фенікс-Стефано Підмонастир Підмонастир 16:00

Статистика

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Назарій Малецький Самбір 8
- Олег Шептицький Юність В.Б. 8
3 Артур Теміров Підмонастир 7
4 Назар Сенишин Думна 6
- Ігор Синишин Миколаїв 6
Попередження
М Гравець Команда Попередження
1 Андрій Матис Мостиська 4
- Степан Слобода Підмонастир 4
- Любомир Корнєв Погонь 4
- Богдан Вільчинський Погонь 4
- Володимир Лаба Локомотив 4
Вилучення за дві жовті
М Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Карковський Гірник Н 1
- Іван Смола Самбір 1
- Зіновій Яворський Юність Г. 1
- Володимир Назаренко Думна 1
- Василь Поплавський Муроване 1
Вилучення
М Гравець Команда Вилучення
1 Роман Чачунь Підмонастир 1
- Андрій Горуна Гірник Н 1
- Віталій Сидорко Підмонастир 1
Автоголи
М Гравець Команда Автоголи
1 Михайло Знетиняк Самбір 1
- Володимир Мубінов Гірник Н 1
- Олег Яценко Погонь 1
- Тарас Радюк Демня 1
- Ярослав Писько Демня 1

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Миколаїв (юн.) 18 14 2 2 43 12 44
2 Погонь Львів (юн.) 17 13 4 0 49 9 43
3 ФК Мостиська (юн.) 18 13 1 4 66 14 40
4 ФК Самбір (юн.) 19 12 2 5 42 13 38
5 Юність Гійче (юн.) 19 12 1 6 52 27 37
6 Думна Ременів (юн.) 18 9 4 5 36 20 31
7 Локомотив Рава-Руська (юн.) 18 8 1 9 22 19 25
8 Юність Верхня Білка (юн.) 18 7 4 7 28 22 25
9 Гірник Новояворівськ (юн.) 19 6 5 8 23 32 23
10 Кордія Муроване (юн.) 19 5 1 13 32 63 16
11 Енергетик Добротвір (юн.) 19 2 2 15 17 55 8
12 Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) 18 1 3 14 14 57 6
13 СКК Демня (юн.) 18 1 2 15 13 94 5

Результати, наступні матчі

СБ, 15.09.2018 року

Самбір ФК Самбір (юн.) Локомотив Рава-Руська (юн.) Локомотив 3:1

НД, 16.09.2018 року

Миколаїв ФК Миколаїв (юн.) Енергетик Добротвір (юн.) Енергетик 1:0


Юність В.Б. Юність Верхня Білка (юн.) Юність Гійче (юн.) Юність Г. 3:0


Демня СКК Демня (юн.) Кордія Муроване (юн.) Муроване 5:0


Гірник Н - ю Гірник Новояворівськ (юн.) Думна Ременів (юн.) Думна 0:0

СР, 19.09.2018 року

Мостиська ФК Мостиська (юн.) Погонь Львів (юн.) Погонь -

НД, 23.09.2018 року

Думна Думна Ременів (юн.) ФК Мостиська (юн.) Мостиська -


Погонь Погонь Львів (юн.) ФК Самбір (юн.) Самбір -


Локомотив Локомотив Рава-Руська (юн.) СКК Демня (юн.) Демня -


Муроване Кордія Муроване (юн.) Юність Верхня Білка (юн.) Юність В.Б. -


Юність Г. Юність Гійче (юн.) ФК Миколаїв (юн.) Миколаїв -


Енергетик Енергетик Добротвір (юн.) Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Підмонастир -

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 Березень 2018, 22:02

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #5 Ostap 05.06.2017, 13:50
31.05.2017 (середа) Погонь-юнаки - Кар'єр-юнаки: 6:0.
Цитата
 
 
#4 Guest 23.07.2013, 15:42
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#3 Guest 23.07.2013, 15:41
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#2 Guest 23.07.2013, 15:38
Коментар був видалений адміністратором
 
 
0 #1 Василь 24.06.2013, 14:44
А також у Львові на якому стадіоні
Цитата