Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 21 45
2 Демня 21 44
3 Миколаїв 21 40
4 Самбір 21 35
5 Думна 20 34

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Газовик 5 12
2 Синьковичі 5 8
3 Відники 5 7
4 Сокіл Р-Р 5 6
5 Карпати К-Б 5 5
6 Сокіл В-Гл 5 2

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Шпильчина 6 14
2 Лео-Кераміка 5 10
3 Бори 5 8
4 Зах. Буг 6 7
5 Ходорів 6 4
6 Мебус 6 4

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 26 64
2 Кар'єр 26 60
3 Гал-КАТ 26 58
4 Галичина Д 26 57
5 Вікторія 27 51

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 18 39
2 Синьковичі 18 37
3 Карпати К-Б 18 35
4 Легінь 18 34
5 Острів 18 33

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 16 39
2 Газовик 16 37
3 Сокіл В-Гл 15 32
4 Сокіл Ск 15 28
5 Янів 16 19

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 18 39
2 Мебус 18 35
3 Зах. Буг 18 35
4 Старт Р 18 34
5 Куликів 18 32

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 16 35
2 Бори 16 34
3 Ходорів 16 29
4 Леоні 15 23
5 Підберізці 15 22
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Дорослі

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Юність Верхня Білка 21 15 0 6 35 13 45
2 СКК Демня 21 13 5 3 30 12 44
3 ФК Миколаїв 21 12 4 5 50 23 40
4 ФК Самбір 21 10 5 6 41 19 35
5 Думна Ременів 20 10 4 6 44 28 34
6 Фенікс-Стефано Підмонастир 20 9 6 5 34 28 33
7 Юність Гійче 21 9 6 6 26 23 33
8 Локомотив Рава-Руська 21 9 3 9 23 26 30
9 Погонь Львів 21 7 6 8 29 30 27
10 ФК Мостиська 21 6 7 8 32 29 25
11 Гірник Новояворівськ 21 5 8 8 22 28 23
12 Кордія Муроване 22 1 3 18 14 70 6
13 Енергетик Добротвір 21 1 1 19 18 69 4

Результати, наступні матчі


НД, 21.10.2018 року

Енергетик Енергетик Добротвір Кордія Муроване Муроване 16:00


Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир Локомотив Рава-Руська Локомотив 16:00


Миколаїв ФК Миколаїв Погонь Львів Погонь 16:00


Юність В.Б. Юність Верхня Білка Думна Ременів Думна 16:00


Демня СКК Демня Гірник Новояворівськ Гірник Н 16:00


Самбір ФК Самбір ФК Мостиська Мостиська 16:00

НД, 28.10.2018 року

Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир Юність Гійче Юність Г. 16:00


Самбір ФК Самбір Думна Ременів Думна 16:00

Статистика

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Назарій Малецький Самбір 8
- Олег Шептицький Юність В.Б. 8
3 Артур Теміров Підмонастир 7
4 Назар Сенишин Думна 6
- Ігор Синишин Миколаїв 6
Попередження
М Гравець Команда Попередження
1 Андрій Матис Мостиська 4
- Степан Слобода Підмонастир 4
- Любомир Корнєв Погонь 4
- Богдан Вільчинський Погонь 4
- Володимир Лаба Локомотив 4
Вилучення за дві жовті
М Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Карковський Гірник Н 1
- Іван Смола Самбір 1
- Зіновій Яворський Юність Г. 1
- Володимир Назаренко Думна 1
- Василь Поплавський Муроване 1
Вилучення
М Гравець Команда Вилучення
1 Роман Чачунь Підмонастир 1
- Андрій Горуна Гірник Н 1
- Віталій Сидорко Підмонастир 1
Автоголи
М Гравець Команда Автоголи
1 Михайло Знетиняк Самбір 1
- Володимир Мубінов Гірник Н 1
- Олег Яценко Погонь 1
- Тарас Радюк Демня 1
- Ярослав Писько Демня 1

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Миколаїв (юн.) 21 17 2 2 51 12 53
2 Погонь Львів (юн.) 21 15 5 1 57 15 50
3 ФК Мостиська (юн.) 21 16 1 4 77 19 49
4 Юність Гійче (юн.) 21 14 1 6 58 26 43
5 ФК Самбір (юн.) 20 12 3 5 43 14 39
6 Думна Ременів (юн.) 20 10 4 6 42 23 34
7 Юність Верхня Білка (юн.) 21 9 4 8 36 24 31
8 Локомотив Рава-Руська (юн.) 21 8 1 12 21 29 25
9 Гірник Новояворівськ (юн.) 20 6 5 9 24 36 23
10 Кордія Муроване (юн.) 22 6 1 15 35 72 19
11 Енергетик Добротвір (юн.) 21 3 2 16 22 58 11
12 Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) 20 1 3 16 16 65 6
13 СКК Демня (юн.) 21 1 2 18 13 102 5

Результати, наступні матчі

НД, 21.10.2018 року

Енергетик Енергетик Добротвір (юн.) Кордія Муроване (юн.) Муроване -


Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Локомотив Рава-Руська (юн.) Локомотив -


Миколаїв ФК Миколаїв (юн.) Погонь Львів (юн.) Погонь -


Юність В.Б. Юність Верхня Білка (юн.) Думна Ременів (юн.) Думна -


Демня СКК Демня (юн.) Гірник Новояворівськ (юн.) Гірник Н - ю -


Самбір ФК Самбір (юн.) ФК Мостиська (юн.) Мостиська -

НД, 28.10.2018 року

Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Юність Гійче (юн.) Юність Г. -


Самбір ФК Самбір (юн.) Думна Ременів (юн.) Думна -

НД, 04.11.2018 року

Мостиська ФК Мостиська (юн.) СКК Демня (юн.) Демня -


Гірник Н - ю Гірник Новояворівськ (юн.) Юність Верхня Білка (юн.) Юність В.Б. -


Думна Думна Ременів (юн.) ФК Миколаїв (юн.) Миколаїв -


Погонь Погонь Львів (юн.) Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Підмонастир -


Локомотив Локомотив Рава-Руська (юн.) Енергетик Добротвір (юн.) Енергетик -


Муроване Кордія Муроване (юн.) Юність Гійче (юн.) Юність Г. -

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 Березень 2018, 22:02

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #5 Ostap 05.06.2017, 13:50
31.05.2017 (середа) Погонь-юнаки - Кар'єр-юнаки: 6:0.
Цитата
 
 
#4 Guest 23.07.2013, 15:42
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#3 Guest 23.07.2013, 15:41
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#2 Guest 23.07.2013, 15:38
Коментар був видалений адміністратором
 
 
0 #1 Василь 24.06.2013, 14:44
А також у Львові на якому стадіоні
Цитата