Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 24 54
2 Демня 24 53
3 Миколаїв 24 49
4 Підмонастир 24 45
5 Самбір 24 39

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Газовик 9 19
2 Синьковичі 9 16
3 Карпати К-Б 9 14
4 Сокіл Р-Р 9 10
5 Відники 9 9
6 Сокіл В-Гл 9 5

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Шпильчина 9 23
2 Бори 9 18
3 Лео-Кераміка 9 13
4 Зах. Буг 9 8
5 Ходорів 9 8
6 Мебус 9 5

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 30 73
2 Кар'єр 30 72
3 Гал-КАТ 30 70
4 Галичина Д 30 66
5 Вікторія 30 56

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 18 39
2 Синьковичі 18 37
3 Карпати К-Б 18 35
4 Легінь 18 34
5 Острів 18 33

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 16 39
2 Газовик 16 37
3 Сокіл В-Гл 15 32
4 Сокіл Ск 15 28
5 Янів 16 19

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 18 39
2 Мебус 18 35
3 Зах. Буг 18 35
4 Старт Р 18 34
5 Куликів 18 32

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 16 35
2 Бори 16 34
3 Ходорів 16 29
4 Леоні 15 23
5 Підберізці 15 22
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Друга ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

Турнірна таблиця

 

Дорослі  - фінал

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Газовик-Хуртовина Комарно 9 6 1 2 19 9 19
2 ФК Синьковичі 9 4 4 1 16 9 16
3 Карпати Кам'янка-Бузька 9 4 2 3 11 11 14
4 Сокіл Рясне-Руське 9 2 4 3 10 15 10
5 Темп Відники 9 2 3 4 12 13 9
6 Сокіл Великі Глібовичі 9 1 2 6 14 25 5

Результати, наступні матчі


НД, 18.11.2018 року

Відники Сокіл Р-Р -


Газовик Карпати К-Б -


Синьковичі Сокіл В-Гл -

 

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Група А

Дорослі

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Сокіл Рясне-Руське 18 11 6 1 28 10 39
2 ФК Синьковичі 18 11 4 3 43 18 37
3 Карпати Кам'янка-Бузька 18 10 5 3 27 14 35
4 Легінь Брюховичі 18 10 4 4 31 14 34
5 ФК Шахтар Острів 18 10 3 5 31 21 33
6 Галичина Великий Дорошів 18 9 5 4 35 23 32
7 ФК Яричів Новий Яричів 18 5 2 11 19 28 17
8 ФК Буськ 18 2 5 11 14 30 11
9 ФК Радехів 18 2 1 15 13 43 7
10 ФК Гамаліївка 18 1 1 16 9 49 4

Результати, наступні матчі

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Галичина Великий Дорошів (юн.) 14 11 2 1 58 9 35
2 Карпати Кам'янка-Бузька (юн.) 17 9 6 2 37 17 33
3 Сокіл Рясне-Руське (юн.) 17 7 5 5 31 24 26
4 ФК Буськ (юн.) 14 6 2 6 25 27 20
5 ФК Синьковичі (юн.) 14 6 1 7 26 21 19
6 ФК Радехів (юн.) 14 3 4 7 10 25 13
7 ФК Яричів Новий Яричів (юн.) 14 3 4 7 17 39 13
8 ФК Гамаліївка (юн.) 14 2 0 11 7 40 6

Результати, наступні матчі

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Група Б

Дорослі

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Темп Відники 16 12 3 1 40 13 39
2 Газовик-Хуртовина Комарно 16 12 1 3 32 11 37
3 Сокіл Великі Глібовичі 15 10 2 3 36 23 32
4 Сокіл Сокільники 15 9 1 5 31 15 28
5 Янів Івано-Франково 16 6 1 9 31 30 19
6 ФК Вовчатичі 15 5 2 8 27 42 17
7 ФК Підбуж 15 5 2 8 19 30 17
8 Кохавинка Гніздичів 16 5 0 11 18 32 15
9 Верес Великий Любінь 16 0 0 16 2 40 0

Результати, наступні матчі

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Газовик-Хуртовина Комарно (юн.) 15 12 2 1 47 16 38
2 Сокіл Великі Глібовичі (юн.) 16 9 2 5 34 26 29
3 Сокіл Сокільники (юн.) 17 9 1 7 43 31 28
4 Янів Івано-Франково (юн.) 16 7 1 8 33 36 22
5 Темп Відники (юн.) 16 7 1 8 37 41 22
6 ФК Вовчатичі (юн.) 15 5 6 4 37 30 21
7 Кохавинка Гніздичів (юн.) 16 6 2 8 24 31 20
8 ФК Підбуж (юн.) 13 4 2 7 20 30 14
9 Верес Великий Любінь (юн.) 16 1 1 14 13 55 4

Результати, наступні матчі

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Субота, 13 Жовтень 2018, 21:12

Додати коментар


Захисний код
Оновити