Перша ліга | Львівщина на Футбол. Lviv
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 13 27
2 Юність В.Б. 14 27
3 Миколаїв 14 26
4 Думна 14 24
5 Підмонастир 14 24

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 17 41
2 Кар'єр 17 39
3 Галичина Д 16 35
4 Гал-КАТ 16 32
5 Вікторія 16 32

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 10 24
2 Карпати К-Б 11 24
3 Синьковичі 11 23
4 Легінь 11 22
5 Галичина В-Д 11 20

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Сокіл В-Гл 9 22
2 Газовик 9 19
3 Відники 9 18
4 Сокіл Ск 9 16
5 Підбуж 9 11

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 11 24
2 Мебус 9 20
3 Босота 10 19
4 Куликів 10 19
5 Зах. Буг 10 18

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Бори 8 20
2 Шпильчина 9 19
3 Берездівці 7 13
4 Леоні 8 12
5 Ходорів 8 12
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

Перша ліга

Дорослі

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Сокіл Борщовичі 17 13 2 2 47 19 41
2 Кар'єр Торчиновичі 17 13 0 4 38 14 39
3 МФК Галичина Дрогобич 16 10 5 1 41 18 35
4 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 16 9 5 2 44 22 32
5 Вікторія Трускавець 16 9 5 2 27 16 32
6 Богун Броди 17 9 4 4 37 30 31
7 Авангард Жидачів 16 8 1 7 26 20 25
8 Корміл Давидів 16 7 4 5 28 24 25
9 ФСК Яворів 17 8 1 8 26 27 25
10 Сокіл Золочів 16 6 2 8 32 41 20
11 СКК Пісочна 17 5 1 11 31 37 16
12 ФК Скеля – КФМ Крехів 16 4 2 10 20 41 14
13 Хімік Новий Розділ 17 4 0 13 20 35 12
14 Нафтовик Борислав 15 2 4 9 11 33 10
15 ФК Авіатор Черляни 15 2 1 12 15 43 7
16 ФОК Городок 16 2 1 13 18 41 7

Результати, наступні матчі


СБ, 11.08.2018 року

Нафтовик Нафтовик Борислав ФК Авіатор Черляни Авіатор Ч -


Корміл Корміл Давидів ФОК Городок Городок 4:1

НД, 12.08.2018 року

Галичина Д МФК Галичина Дрогобич ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра Гал-КАТ 1:1


Сокіл З Сокіл Золочів Богун Броди Богун 3:3


Яворів ФСК Яворів Кар'єр Торчиновичі Кар'єр 0:3


Хімік Хімік Новий Розділ Авангард Жидачів Авангард 0:1


Скеля – КФМ ФК Скеля – КФМ Крехів СКК Пісочна Пісочна 1:4


Вікторія Вікторія Трускавець Сокіл Борщовичі Сокіл Б 1:0

СБ, 18.08.2018 року

Авіатор Ч ФК Авіатор Черляни ФК Скеля – КФМ Крехів Скеля – КФМ -


Городок ФОК Городок ФСК Яворів Яворів -

 

Турнірна таблиця, результати, календар

  

Юнаки

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Авіатор Черляни (юн.) 15 12 2 1 33 12 38
2 Сокіл Золочів (юн.) 16 10 5 1 47 16 35
3 ФОК Городок (юн.) 16 10 4 2 37 20 34
4 Кар'єр Торчиновичі (юн.) 16 10 3 3 40 14 33
5 Авангард Жидачів (юн.) 16 10 1 5 50 23 31
6 МФК Галичина Дрогобич (юн.) 16 9 2 5 55 30 29
7 СКК Пісочна (юн.) 16 8 3 5 34 24 27
8 Вікторія Трускавець (юн.) 16 8 1 7 31 26 25
9 Сокіл Борщовичі (юн.) 16 7 3 6 29 26 24
10 Гал-КАТ-Зубр Зубра (юн.) 16 7 2 7 33 28 23
11 Богун Броди (юн.) 16 6 3 7 27 25 21
12 Хімік Новий Розділ (юн.) 16 3 2 11 14 42 11
13 Нафтовик Борислав (юн.) 15 3 1 11 21 40 10
14 ФК Скеля – КФМ Крехів 16 2 2 12 12 48 8
15 ФСК Яворів (юн.) 16 2 1 13 18 63 7

Результати, наступні матчі

СБ, 11.08.2018 року

Нафтовик Нафтовик Борислав (юн.) ФК Авіатор Черляни (юн.) Авіатор Ч -


Корміл Корміл Давидів (юн.) ФОК Городок (юн.) Городок 0:3

НД, 12.08.2018 року

Галичина Д МФК Галичина Дрогобич (юн.) Гал-КАТ-Зубр Зубра (юн.) Гал-КАТ 3:3


Сокіл З Сокіл Золочів (юн.) Богун Броди (юн.) Богун 2:2


Яворів ФСК Яворів (юн.) Кар'єр Торчиновичі (юн.) Кар'єр 1:1


Хімік Хімік Новий Розділ (юн.) Авангард Жидачів (юн.) Авангард 1:6


Скеля – КФМ ФК Скеля – КФМ Крехів СКК Пісочна (юн.) Пісочна 0:3


Вікторія Вікторія Трускавець (юн.) Сокіл Борщовичі (юн.) Сокіл Б 0:1

СБ, 18.08.2018 року

Авіатор Ч ФК Авіатор Черляни (юн.) ФК Скеля – КФМ Крехів Скеля – КФМ -


Городок ФОК Городок (юн.) ФСК Яворів (юн.) Яворів -

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Середа, 18 Квітень 2018, 18:36

Додати коментар


Захисний код
Оновити