Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга, пр.

Команди І О
1 Демня 13 32
2 Миколаїв 13 29
3 Підмонастир 13 26
4 Юність Г. 13 26
5 Рочин 13 25

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 12 27
2 Прикарпаття 11 25
3 Новошичі 12 23
4 Нафтовик 12 23
5 Добромиль 13 22

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Сокіл Б 10 20
2 Локомотив 10 20
3 Думна 9 18
4 Сокіл З 10 12
5 Пісочна 10 11
6 Городок 10 10

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 11 23
2 Синьковичі 10 20
3 Сокіл Я 11 19
4 Сокіл Р-Р 10 19
5 Карпати К-Б 10 17

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 12 26
2 Карпати С.С. 12 23
3 Галичина Д 11 22
4 Сокіл В-Гл 12 18
5 Кохавинка 10 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 11 27
2 Острів 11 23
3 Комарів 11 22
4 Юність-2 В.Б. 11 20
5 Слава 10 16

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Легінь 13 28
2 Відники 13 26
3 Бори 12 23
4 Босота 12 23
5 Лео-Кераміка 13 21
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

Група А

Дорослі

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Мостиська 12 8 3 1 30 9 27
2 Прикарпаття Старий Самбір 11 8 1 2 24 9 25
3 ФК Новошичі 12 7 2 3 32 14 23
4 Нафтовик Борислав 12 7 2 3 22 15 23
5 ФК Добромиль 13 7 1 5 25 16 22
6 Зоря Трускавець 13 5 2 6 23 32 17
7 СК Східниця 12 4 2 6 16 25 14
8 ФК Ходорів 11 2 4 5 14 23 10
9 ФК Стебник 13 2 3 8 16 31 9
10 ФК Городок-Черляни 13 1 0 12 9 37 3

Результати, наступні матчі


НД, 30.07.2017 року

Прикарпаття Прикарпаття Старий Самбір ФК Ходорів Ходорів 16:00

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Мостиська (юн.) 12 12 0 0 70 6 36
2 ФК Городок-Черляни (юн.) 13 8 2 3 36 24 26
3 Нафтовик Борислав (юн.) 12 8 1 3 34 14 25
4 ФК Добромиль (юн.) 13 8 1 4 38 15 25
5 Зоря Трускавець (юн.) 13 6 3 4 30 23 21
6 Прикарпаття Старий Самбір (юн.) 11 4 3 4 24 17 15
7 ФК Стебник (юн.) 13 4 1 8 28 25 13
8 ФК Ходорів (юн.) 11 3 1 7 7 30 10
9 ФК Новошичі (юн.) 12 1 0 11 6 37 3
10 СК Східниця (юн.) 12 1 0 11 11 93 3

Результати, наступні матчі

НД, 30.07.2017 року

Прикарпаття Прикарпаття Старий Самбір (юн.) ФК Ходорів (юн.) Ходорів 14:00

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Група Б

 Дорослі

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Сокіл Борщовичі 10 6 2 2 22 9 20
2 Локомотив Рава-Руська 10 6 2 2 21 14 20
3 Думна Ременів 9 5 3 1 19 7 18
4 Сокіл Золочів 10 3 3 4 22 20 12
5 СКК Пісочна 10 3 2 5 21 26 11
6 ФОК Городок 10 3 1 6 7 17 10
7 Богун Броди 9 2 3 4 13 16 9
8 Будівельник Запитів 10 2 2 6 13 29 8

Результати, наступні матчі


Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Локомотив Рава-Руська (юн.) 10 10 0 0 47 7 30
2 Богун Броди (юн.) 10 7 1 2 19 14 22
3 Сокіл Золочів (юн.) 10 6 0 4 39 13 18
4 Думна Ременів (юн.) 10 6 0 4 26 27 18
5 ФОК Городок (юн.) 10 3 0 7 13 26 9
6 СКК Пісочна (юн.) 10 3 0 7 14 30 9
7 Будівельник Запитів (юн.) 10 2 1 7 13 41 7
8 Сокіл Борщовичі (юн.) 10 2 0 8 13 26 6

Результати, наступні матчі

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Середа, 10 Травень 2017, 12:21

Додати коментар


Захисний код
Оновити