gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Арсенал К 0 0
1 Ворскла 0 0
1 Десна 0 0
1 Динамо К 0 0
1 Зоря 0 0
1 Карпати 0 0
1 Олімпік 0 0
1 Олександрія 0 0
1 Львів 0 0
1 Маріуполь 0 0
1 Чорном-ць 0 0
1 Шахтар 0 0

Ліга націй, група В1

Команди І О
1 Словаччина Словаччина 0 0
1 Україна Україна 0 0
1 Чехія Чехія 0 0

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 6 15
2 Шахтар 6 12
3 Наполі 6 6
4 Фейєнорд 6 3

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 6 13
2 Партизан 6 8
3 Янг Бойз 6 6
4 Скендербеу 6 5
Команди І О
1 Атлетік 6 11
2 Естерсунд 6 11
3 Зоря 6 6
4 Герта 6 5

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 21
2 Марлос ШАХТ 18
3 Циганков ДИНК 13
4 Іурі ЗОРЯ 12
5 Мбокані ДИНК 9

Кубок африканських націй 2017 Кубок африканських націй 2017
1 2 3 1/4 Пф Ф
Турнірна таблиця

A
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Буркіна-Фасо 3 1 2 0 4 2 2 5
2 Камерун 3 1 2 0 3 2 1 5
3 Габон 3 0 3 0 2 2 0 3
4 Гвінея-Бісау 3 0 1 2 2 5 -3 1

B
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Сенегал 3 2 1 0 6 2 4 7
2 Туніс 3 2 0 1 6 5 1 6
3 Алжир 3 0 2 1 5 6 -1 2
4 Зімбабве 3 0 1 2 4 8 -4 1

C
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Демократична Республіка Конго 3 2 1 0 6 3 3 7
2 Марокко 3 2 0 1 4 2 2 6
3 Кот-д'Івуар 3 0 2 1 2 3 -1 2
4 Того 3 0 1 2 2 6 -4 1

D
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Єгипет 3 2 1 0 2 0 2 7
2 Гана 3 2 0 1 2 1 1 6
3 Малі 3 0 2 1 1 2 -1 2
4 Уганда 3 0 1 2 1 3 -2 1



1 тур

  A 14-01-2017 18:00 Габон Габон  1 - 1  Гвінея-Бісуа Гвінея-Бісау
  A 14-01-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 1  Камерун Камерун
  B 15-01-2017 18:00 Алжир Алжир  2 - 2  Зімбабве Зімбабве
  B 15-01-2017 21:00 Туніс Туніс  0 - 2  Сенегал Сенегал
  C 16-01-2017 18:00 Кот-д'Івуар Кот д'Івуар  0 - 0  Того Того
  C 16-01-2017 21:00 ДР Конго Демократична Республіка Конго  1 - 0  Марокко Марокко
  D 17-01-2017 18:00 Гана Гана  1 - 0  Уганда Уганда
  D 17-01-2017 21:00 Малі Малі  0 - 0  Єгипет Єгипет
Вгору

2 тур

  A 18-01-2017 18:00 Габон Габон  1 - 1  Буркіна Фасо Буркіна-Фасо
  A 18-01-2017 21:00 Камерун Камерун  2 - 1  Гвінея-Бісуа Гвінея-Бісау
  B 19-01-2017 18:00 Алжир Алжир  1 - 2  Туніс Туніс
  B 19-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  2 - 0  Зімбабве Зімбабве
  C 20-01-2017 18:00 Кот-д'Івуар Кот д'Івуар  2 - 2  Демократична Республіка Конго ДР Конго
  C 20-01-2017 21:00 Марокко Марокко  3 - 1  Того Того
  D 21-01-2017 18:00 Гана Гана  1 - 0  Малі Малі
  D 21-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Уганда Уганда
Вгору

3 тур

  A 22-01-2017 21:00 Гвінея-Бісау Гвінея-Бісуа  0 - 2  Буркіна Фасо Буркіна-Фасо
  A 22-01-2017 21:00 Камерун Камерун  0 - 0  Габон Габон
  B 23-01-2017 21:00 Зімбабве Зімбабве  2 - 4  Туніс Туніс
  B 23-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  2 - 2  Алжир Алжир
  C 24-01-2017 21:00 Марокко Марокко  1 - 0  Кот д'Івуар Кот-д'Івуар
  C 24-01-2017 21:00 Того Того  1 - 3  Демократична Республіка Конго ДР Конго
  D 25-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Гана Гана
  D 25-01-2017 21:00 Уганда Уганда  1 - 1  Малі Малі
Вгору

1/4 фіналу

  A/B 28-01-2017 18:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  2 - 0  Туніс Туніс
  B/A 28-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  0 - 0

(ОТ 4 - 5) 
Камерун Камерун
  C/D 29-01-2017 18:00 ДР Конго Демократична Республіка Конго  1 - 2  Гана Гана
  D/C 29-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Марокко Марокко
Вгору

Півфінал

  A/D 01-02-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 1

(ОТ 0 - 0)

(Пен. 3 - 4) 
Єгипет Єгипет
  A/D 02-02-2017 21:00 Камерун Камерун  2 - 0  Гана Гана
Вгору

Матч за третє місце

  A/D 04-02-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 0  Гана Гана
Вгору

Фінал

  D/A 05-02-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 2  Камерун Камерун
Вгору

Додати коментар


Захисний код
Оновити



ВТ, 17.07.2018 року

Таврія Сімферополь
Таврія
Чайка Петропавлівська Борщагівка
Чайка
18:00

СР, 18.07.2018 року

ЛНЗ-Лебедин
Лебедин
Полісся Житомир
Полісся
17:00


Вікторія Миколаївка
Вікторія
Нива Тернопіль
Нива
17:00


ФК Калуш
Калуш
Буковина Чернівці
Буковина
17:00


Реал Фарма Одеса
Реал Фарма
Нива-В Вінниця
Нива-В
17:30


ФК Нікополь
Нікополь
Мир Горностаївка
Мир
17:30


Енергія Нова Каховка
Енергія
Кристал Херсон
Кристал
17:30


Поділля Хмельницький
Поділля
Металург-Запоріжжя
Металург З
18:00


Верес Рівне
Верес
Минай Ужгород
Минай
18:00

НД, 15.07.2018 року

Франція
Франція
Хорватія
Хорватія
4:2

СБ, 14.07.2018 року

Бельгія
Бельгія
Англія
Англія
2:0

Пошук Google