gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга I

Команди І О
1 Шахтар 26 69
2 Динамо К 26 55
3 Зоря 26 41
4 Олександрія 26 37
5 Чорном-ць 26 37
6 Олімпік 26 35

Прем'єр-ліга II

Команди І О
1 Сталь К 26 31
2 Ворскла 26 28
3 Зірка 26 26
4 Карпати 26 21
5 Дніпро 26 15
6 Волинь 26 13

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Хорватія Хорватія 5 13
2 Ісландія Ісландія 5 10
3 Україна Україна 5 8
4 Туреччина Туреччина 5 8
5 Фінляндія Фінляндія 5 1
6 Косово Косово 5 1

Ліга Чемпіонів, група B

Команди І О
1 Наполі 6 11
2 Бенфіка 6 8
3 Бешикташ 6 7
4 Динамо К 6 5

Ліга Європи

Команди І О
1 Фенербахче 6 13
2 Ман Юнайтед 6 12
3 Фейєнорд 6 7
4 Зоря 6 2
Команди І О
1 Шахтар 6 18
2 Гент 6 8
3 Брага 6 6
4 Коньяспор 6 1

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 11
2 Мораєс ДИНК 10
3 Ярмоленко ДИНК 9
4 Бланко КАРП 7
- Хльобас ВОРС 7

 

Футбол. Lviv вітає всіх відвідувачів сайту з Воскресінням Господнім. Світла, радості, удачі!!! Христос Воскрес!!!


Кубок африканських націй 2017 Кубок африканських націй 2017
1 2 3 1/4 Пф Ф
Турнірна таблиця

A
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Буркіна-Фасо 3 1 2 0 4 2 2 5
2 Камерун 3 1 2 0 3 2 1 5
3 Габон 3 0 3 0 2 2 0 3
4 Гвінея-Бісау 3 0 1 2 2 5 -3 1

B
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Сенегал 3 2 1 0 6 2 4 7
2 Туніс 3 2 0 1 6 5 1 6
3 Алжир 3 0 2 1 5 6 -1 2
4 Зімбабве 3 0 1 2 4 8 -4 1

C
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Демократична Республіка Конго 3 2 1 0 6 3 3 7
2 Марокко 3 2 0 1 4 2 2 6
3 Кот-д'Івуар 3 0 2 1 2 3 -1 2
4 Того 3 0 1 2 2 6 -4 1

D
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Єгипет 3 2 1 0 2 0 2 7
2 Гана 3 2 0 1 2 1 1 6
3 Малі 3 0 2 1 1 2 -1 2
4 Уганда 3 0 1 2 1 3 -2 1



1 тур

  A 14-01-2017 18:00 Габон Габон  1 - 1  Гвінея-Бісуа Гвінея-Бісау
  A 14-01-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 1  Камерун Камерун
  B 15-01-2017 18:00 Алжир Алжир  2 - 2  Зімбабве Зімбабве
  B 15-01-2017 21:00 Туніс Туніс  0 - 2  Сенегал Сенегал
  C 16-01-2017 18:00 Кот-д'Івуар Кот д'Івуар  0 - 0  Того Того
  C 16-01-2017 21:00 ДР Конго Демократична Республіка Конго  1 - 0  Марокко Марокко
  D 17-01-2017 18:00 Гана Гана  1 - 0  Уганда Уганда
  D 17-01-2017 21:00 Малі Малі  0 - 0  Єгипет Єгипет
Вгору

2 тур

  A 18-01-2017 18:00 Габон Габон  1 - 1  Буркіна Фасо Буркіна-Фасо
  A 18-01-2017 21:00 Камерун Камерун  2 - 1  Гвінея-Бісуа Гвінея-Бісау
  B 19-01-2017 18:00 Алжир Алжир  1 - 2  Туніс Туніс
  B 19-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  2 - 0  Зімбабве Зімбабве
  C 20-01-2017 18:00 Кот-д'Івуар Кот д'Івуар  2 - 2  Демократична Республіка Конго ДР Конго
  C 20-01-2017 21:00 Марокко Марокко  3 - 1  Того Того
  D 21-01-2017 18:00 Гана Гана  1 - 0  Малі Малі
  D 21-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Уганда Уганда
Вгору

3 тур

  A 22-01-2017 21:00 Гвінея-Бісау Гвінея-Бісуа  0 - 2  Буркіна Фасо Буркіна-Фасо
  A 22-01-2017 21:00 Камерун Камерун  0 - 0  Габон Габон
  B 23-01-2017 21:00 Зімбабве Зімбабве  2 - 4  Туніс Туніс
  B 23-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  2 - 2  Алжир Алжир
  C 24-01-2017 21:00 Марокко Марокко  1 - 0  Кот д'Івуар Кот-д'Івуар
  C 24-01-2017 21:00 Того Того  1 - 3  Демократична Республіка Конго ДР Конго
  D 25-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Гана Гана
  D 25-01-2017 21:00 Уганда Уганда  1 - 1  Малі Малі
Вгору

1/4 фіналу

  A/B 28-01-2017 18:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  2 - 0  Туніс Туніс
  B/A 28-01-2017 21:00 Сенегал Сенегал  0 - 0

(ОТ 4 - 5) 
Камерун Камерун
  C/D 29-01-2017 18:00 ДР Конго Демократична Республіка Конго  1 - 2  Гана Гана
  D/C 29-01-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 0  Марокко Марокко
Вгору

Півфінал

  A/D 01-02-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 1

(ОТ 0 - 0)

(Пен. 3 - 4) 
Єгипет Єгипет
  A/D 02-02-2017 21:00 Камерун Камерун  2 - 0  Гана Гана
Вгору

Матч за третє місце

  A/D 04-02-2017 21:00 Буркіна-Фасо Буркіна Фасо  1 - 0  Гана Гана
Вгору

Фінал

  D/A 05-02-2017 21:00 Єгипет Єгипет  1 - 2  Камерун Камерун
Вгору



Додати коментар


Захисний код
Оновити



СР, 26.04.2017 року

МФК Миколаїв
Миколаїв
Динамо Київ
Динамо К
18:00


Шахтар Донецьк
Шахтар
ФК Дніпро
Дніпро
20:00

НД, 23.04.2017 року

Сталь Кам'янське
Сталь К
Зірка Кропивницький
Зірка
1:0


Карпати Львів
Карпати
Волинь Луцьк
Волинь
1:0


Зоря Луганськ
Зоря
Чорноморець Одеса
Чорном-ць
1:2

СБ, 22.04.2017 року

ПФК Олександрія
Олександрія
Олімпік Донецьк
Олімпік
1:0


ФК Дніпро
Дніпро
Ворскла Полтава
Ворскла
2:0

ПТ, 21.04.2017 року

Динамо Київ
Динамо К
Шахтар Донецьк
Шахтар
0:1

Пошук Google