Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга 2018-юнаки
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Авіатор Черляни (юн.) 10 7 2 1 19 6 13 23
2 Вікторія Трускавець (юн.) 10 7 1 2 23 10 13 22
3 Сокіл Золочів (юн.) 10 6 3 1 23 9 14 21
4 МФК Галичина Дрогобич (юн.) 11 7 0 4 36 21 15 21
5 ФОК Городок (юн.) 10 6 3 1 21 13 8 21
6 Сокіл Борщовичі (юн.) 10 6 1 3 21 13 8 19
7 СКК Пісочна (юн.) 10 5 3 2 24 11 13 18
8 Кар'єр Торчиновичі (юн.) 9 5 2 2 21 8 13 17
9 Авангард Жидачів (юн.) 9 4 1 4 24 16 8 13
10 Гал-КАТ-Зубр Зубра (юн.) 10 3 0 7 15 21 -6 9
11 Богун Броди (юн.) 9 2 2 5 12 16 -4 8
12 Хімік Новий Розділ (юн.) 10 2 2 6 11 21 -10 8
13 Нафтовик Борислав (юн.) 10 2 1 7 15 29 -14 7
14 Корміл Давидів (юн.) 10 2 1 7 10 39 -29 7
15 ФК Скеля – КФМ Крехів 9 1 2 6 8 28 -20 5
16 ФСК Яворів (юн.) 9 1 0 8 12 34 -22 3




1 тур

15-04-2018
    14:00 Авіатор Ч Нафтовик 4 - 0
    14:00 Городок Корміл 6 - 0
    14:00 Гал-КАТ Галичина Д 1 - 2
    14:00 Кар'єр Яворів 5 - 0
    14:00 Авангард Хімік 2 - 0
    14:00 Сокіл Б Вікторія 1 - 2
15-05-2018
    14:00 Богун Сокіл З перенесено
30-05-2018
    16:00 Пісочна Скеля – КФМ 6 - 0

2 тур

21-04-2018
    14:00 Скеля – КФМ Авіатор Ч 0 - 1
    14:00 Богун Гал-КАТ 2 - 0
    14:00 Яворів Городок 1 - 2
22-04-2018
    14:00 Галичина Д Вікторія 0 - 1
    14:00 Хімік Пісочна 1 - 1
    14:00 Корміл Авангард 3 - 3
    14:00 Сокіл З Кар'єр 1 - 0
    14:00 Нафтовик Сокіл Б 1 - 5

3 тур

28-04-2018
    14:00 Авіатор Ч Хімік 2 - 1
    14:00 Городок Сокіл З 0 - 0
29-04-2018
    14:00 Богун Галичина Д 1 - 3
    14:00 Вікторія Нафтовик 3 - 1
    14:00 Сокіл Б Скеля – КФМ 3 - 3
    14:00 Пісочна Корміл 4 - 0
    14:00 Авангард Яворів 8 - 0
    14:00 Кар'єр Гал-КАТ 5 - 1

4 тур

05-05-2018
    14:00 Скеля – КФМ Вікторія 0 - 0
    14:00 Хімік Сокіл Б 1 - 0
    14:00 Яворів Пісочна 0 - 5
    14:00 Корміл Авіатор Ч 1 - 4
    14:00 Гал-КАТ Городок 1 - 3
    14:00 Сокіл З Авангард 3 - 2
    14:00 Богун Кар'єр 2 - 1
09-05-2018
    14:00 Галичина Д Нафтовик 6 - 2

5 тур

12-05-2018
    14:00 Городок Богун 2 - 2
    14:00 Авіатор Ч Яворів 3 - 0
13-05-2018
    14:00 Кар'єр Галичина Д 2 - 1
    14:00 Авангард Гал-КАТ 1 - 3
    14:00 Пісочна Сокіл З 2 - 2
    14:00 Сокіл Б Корміл 3 - 0
    14:00 Вікторія Хімік 5 - 1
    14:00 Нафтовик Скеля – КФМ 2 - 0

6 тур

19-05-2018
    14:00 Сокіл З Авіатор Ч 0 - 0
    14:00 Кар'єр Городок 2 - 2
20-05-2018
    14:00 Галичина Д Скеля – КФМ 4 - 1
    14:00 Хімік Нафтовик 0 - 0
    14:00 Корміл Вікторія 0 - 3
    14:00 Яворів Сокіл Б 1 - 2
    14:00 Гал-КАТ Пісочна 1 - 2
    14:00 Богун Авангард 1 - 2

7 тур

15-04-2018
    14:00 Пісочна Богун 1 - 1
26-05-2018
    14:00 Городок Галичина Д 0 - 4
    14:00 Авіатор Ч Гал-КАТ 2 - 1
27-05-2018
    14:00 Сокіл Б Сокіл З 1 - 0
    14:00 Вікторія Яворів 4 - 2
    14:00 Нафтовик Корміл 7 - 0
    14:00 Скеля – КФМ Хімік 2 - 1
28-05-2018
    14:00 Авангард Кар'єр  - 

8 тур

30-05-2018
    16:00 Гал-КАТ Сокіл Б 1 - 3
02-06-2018
    14:00 Богун Авіатор Ч 1 - 2
    14:00 Городок Авангард 2 - 1
03-06-2018
    14:00 Галичина Д Хімік 5 - 2
    14:00 Корміл Скеля – КФМ 3 - 2
    14:00 Яворів Нафтовик 5 - 1
    14:00 Сокіл З Вікторія 3 - 2
    14:00 Кар'єр Пісочна 3 - 0

9 тур

09-06-2018
    14:00 Пісочна Городок 1 - 2
    14:00 Авіатор Ч Кар'єр 0 - 0
10-06-2018
    14:00 Авангард Галичина Д 4 - 2
    14:00 Сокіл Б Богун 2 - 1
    14:00 Вікторія Гал-КАТ 0 - 1
    14:00 Нафтовик Сокіл З 0 - 1
    14:00 Хімік Корміл 0 - 1
28-06-2018
    14:00 Скеля – КФМ Яворів  - 

10 тур

16-06-2018
    14:00 Городок Авіатор Ч 2 - 1
17-06-2018
    14:00 Галичина Д Корміл 7 - 2
    14:00 Яворів Хімік 3 - 4
    14:00 Сокіл З Скеля – КФМ 8 - 0
    14:00 Гал-КАТ Нафтовик 5 - 1
    14:00 Вікторія Богун 3 - 1
    14:00 Кар'єр Сокіл Б 3 - 1
    14:00 Авангард Пісочна 1 - 2

11 тур

23-06-2018
    14:00 Авіатор Ч Авангард  - 
    14:00 Сокіл Б Городок  - 
24-06-2018
    14:00 Пісочна Галичина Д  - 
    14:00 Вікторія Кар'єр  - 
    14:00 Нафтовик Богун  - 
    14:00 Скеля – КФМ Гал-КАТ  - 
    14:00 Хімік Сокіл З  - 
    14:00 Корміл Яворів  - 

12 тур

30-06-2018
    14:00 Городок Вікторія  - 
    14:00 Пісочна Авіатор Ч  - 
01-07-2018
    14:00 Галичина Д Яворів  - 
    14:00 Сокіл З Корміл  - 
    14:00 Гал-КАТ Хімік  - 
    14:00 Богун Скеля – КФМ  - 
    14:00 Кар'єр Нафтовик  - 
    14:00 Авангард Сокіл Б  - 

13 тур

07-07-2018
    14:00 Авіатор Ч Галичина Д  - 
    14:00 Вікторія Авангард  - 
    14:00 Нафтовик Городок  - 
    14:00 Хімік Богун  - 
    14:00 Яворів Сокіл З  - 
08-07-2018
    14:00 Сокіл Б Пісочна  - 
    14:00 Скеля – КФМ Кар'єр  - 
    14:00 Корміл Гал-КАТ  - 

14 тур

13-06-2018
    14:00 Галичина Д Сокіл З 2 - 5
14-07-2018
    14:00 Городок Скеля – КФМ  - 
    14:00 Авіатор Ч Сокіл Б  - 
15-07-2018
    14:00 Гал-КАТ Яворів  - 
    14:00 Богун Корміл  - 
    14:00 Кар'єр Хімік  - 
    14:00 Авангард Нафтовик  - 
    14:00 Пісочна Вікторія  - 

15 тур

21-07-2018
    14:00 Вікторія Авіатор Ч  - 
    14:00 Хімік Городок  - 
22-07-2018
    14:00 Сокіл Б Галичина Д  - 
    14:00 Нафтовик Пісочна  - 
    14:00 Скеля – КФМ Авангард  - 
    14:00 Корміл Кар'єр  - 
    14:00 Яворів Богун  - 
    14:00 Сокіл З Гал-КАТ  - 

Додати коментар


Захисний код
Оновити