Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Ера Соснівка - переможець футзального турніру GIVOVA футзал ліга.

Неділя, 04 Лютий 2018, 15:54 Богдан

sokalskyi rayon gerb4 лютого 2018 року матчами сьомого туру завершився футзальний турнір "GIVOVA футзал ліга", який проходив на базі ЛОК "Ровесник".

Переможцем турніру стала команда Ера із Соснівки, в останньому матчі турніру обігравши Чікаго та випередивши лише на одне очко опонентів із Поториці.

Результати матчів сьомого туру:

Теляж    1 - 1    Бендюга
Тартаків    0 - 5    Волсвин
Свитазів    1 - 7    Поториця
Соснівка    2 - 1    Чікаго

Остаточна турнірна таблиця турніру:

МісцеКомандаІ В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Ера Соснівка 7 5 1 1 23 9 14 16
2 ФК Дружба Поториця 7 5 0 2 25 9 16 15
3 ФК Вікторія Волсвин 7 4 1 2 21 13 8 13
4 Чікаго 7 4 0 3 28 21 7 12
5 СК Свитазів 7 3 1 3 27 20 7 10
6 ФСК Тартаків 7 2 1 4 14 29 -15 7
7 ФК Галич-Фортуна Бендюга 7 1 2 4 12 22 -10 5
8 ФСК ТЕКО Теляж 7 0 2 5 11 38 -27 2

По закінчені турніру всі команди були нагородженні пам'ятними дипломами, призери - медалями, переможець- кубком. Також кубком «За волю до перемоги» була нагороджена команда ФСК «ТЕКО» Теляж. В кожній команді було визначено кращих гравців, які були нагородженні грамотами.
Кращі гравці:
Теляж – Чесак Максим
Бендюга – Дещеця Петро
Тартаків – Романчук Марян
Свитазів – Береза Ігор
Чікаго - Уляницький Іван
Волсвин – Ричак Михайло
Поториця – Гаразд Андрій
Соснівка – Патрацук Едуард
Організатори турніру Вець Богдан, Рибка Степан, Коліда Петро, Табак Богдан.

Детальний звіт про останній ігровий день та нагородження переможців очікуйте на сайті пізніше.

 

Результати всіх матчів, календар, турнірна таблиця

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 05 Лютий 2018, 09:17

Додати коментар


Захисний код
Оновити