Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 24 54
2 Демня 24 53
3 Миколаїв 24 49
4 Підмонастир 24 45
5 Самбір 24 39

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Газовик 9 19
2 Синьковичі 9 16
3 Карпати К-Б 9 14
4 Сокіл Р-Р 9 10
5 Відники 9 9
6 Сокіл В-Гл 9 5

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Шпильчина 9 23
2 Бори 9 18
3 Лео-Кераміка 9 13
4 Зах. Буг 9 8
5 Ходорів 9 8
6 Мебус 9 5

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 30 73
2 Кар'єр 30 72
3 Гал-КАТ 30 70
4 Галичина Д 30 66
5 Вікторія 30 56

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 18 39
2 Синьковичі 18 37
3 Карпати К-Б 18 35
4 Легінь 18 34
5 Острів 18 33

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 16 39
2 Газовик 16 37
3 Сокіл В-Гл 15 32
4 Сокіл Ск 15 28
5 Янів 16 19

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 18 39
2 Мебус 18 35
3 Зах. Буг 18 35
4 Старт Р 18 34
5 Куликів 18 32

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 16 35
2 Бори 16 34
3 Ходорів 16 29
4 Леоні 15 23
5 Підберізці 15 22
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Турнір пам'яті К.Мікльоша

Субота, 10 Березень 2018, 13:45 Богдан

ТУРНІР ПАМ'ЯТІ КАРЛА МІКЛЬОША

 

1

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Темп Відники 3 3 0 0 11 0 9
2 Думна Ременів 2 1 0 1 5 5 3
3 Легінь Брюховичі 3 1 0 2 5 7 3
4 ФК Острів Чорний Острів 2 0 0 2 0 9 0

 

2

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 3 2 1 0 10 5 7
2 Юність Гійче 2 1 1 0 4 1 4
3 ФК Шпиль Шпильчина 2 0 1 1 4 7 1
4 Рух Винники U-19 3 0 1 2 4 9 1

 

3

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Мостиська 2 2 0 0 13 0 6
2 Фенікс-Стефано Підмонастир 2 2 0 0 8 2 6
3 Янів Івано-Франково 3 1 0 2 1 12 3
4 ФК Бори Бориничі 3 0 0 3 2 10 0

 

4

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФСК Яворів 3 2 0 1 6 3 6
2 ФК Скеля – КФМ Крехів 3 2 0 1 6 5 6
3 Газовик-Хуртовина Комарно 3 2 0 1 4 3 6
4 Гірник Новояворівськ 3 0 0 3 1 6 0

 

5

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Яричів Новий Яричів 3 2 0 1 7 5 6
2 Богун Броди 3 1 2 0 8 7 5
3 Галичина Великий Дорошів 3 1 1 1 8 6 4
4 Карпати Кам'янка-Бузька 3 0 1 2 3 8 1

 

6

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Кохавинка Гніздичів 2 2 0 0 5 2 6
2 Авангард Жидачів 1 1 0 0 6 1 3
3 Хімік Новий Розділ 1 0 0 1 0 2 0
4 ФК Вільхівці 2 0 0 2 3 9 0

 

7

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК УГВ-Сервіс т П’ятничани 3 3 0 0 11 4 9
2 СКК Пісочна 3 1 1 1 8 7 4
3 КСК Берездівці 3 1 1 1 9 10 4
4 Леоні Нежухів 3 0 0 3 6 13 0

 

8

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Темп Відники 3 3 0 0 11 0 9
2 Думна Ременів 2 1 0 1 5 5 3
3 Легінь Брюховичі 3 1 0 2 5 7 3
4 ФК Острів Чорний Острів 2 0 0 2 0 9 0

 

 

Результати, наступні матчі

 



 

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Останнє оновлення на Субота, 10 Березень 2018, 22:00

Додати коментар


Захисний код
Оновити