Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга, пр.

Команди І О
1 Миколаїв 23 59
2 Рочин 23 55
3 Демня 24 47
4 Підмонастир 24 43
5 Самбір 24 43

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Локомотив 11 23
2 Думна 11 23
3 Мостиська 11 18
4 Сокіл Б 11 17
5 Нафтовик 11 16

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 18 43
2 Новошичі 18 38
3 Нафтовик 18 38
4 Добромиль 18 32
5 Прикарпаття 18 31

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Сокіл Б 14 30
3 Думна 14 25
4 Сокіл З 14 18
5 Пісочна 14 15
6 Будівельник З 14 13

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 16 33
2 Синьковичі 16 31
3 Сокіл Я 16 29
4 Сокіл Р-Р 16 29
5 Карпати К-Б 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 18 44
2 Галичина Д 18 38
3 Сокіл В-Гл 18 33
4 Карпати С.С. 18 32
5 Кохавинка 18 27

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 18 43
2 Острів 18 42
3 Комарів 18 36
4 Зах. Буг 18 29
5 Слава 18 27

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 22 47
2 Бори 22 43
3 Легінь 22 43
4 Босота 22 42
5 Лео-Кераміка 22 35
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга Стрийського району 2017

НД, 15 жовтня 2017 року

ФК Буря Січ Добряни-ФК Ходовичі

Перша ліга Стрийського району 2017

НД, 15 жовтня 2017 року

ФК Автомобіліст П’ятничани-ФК Сокіл Великі Дідушичі

Перша ліга Стрийського району 2017

НД, 15 жовтня 2017 року

ФК Орій Гірне-ФК Дуліби

Перша ліга Стрийського району 2017

НД, 15 жовтня 2017 року

ФК Стрілків-ФК Гравійник Піщани

Кубок Незалежності (Стрий) 2017
Група А
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Стрілків 5 3 2 0 10 3 7 11
2 ФК Угерсько 4 2 0 2 3 6 -3 6
3 ФК Скала Розгірче 4 1 2 1 10 9 1 5
4 ФК Каменяр Завадів 4 1 2 1 8 6 2 5
5 ФК Нива Нежухів 4 1 0 3 5 11 -6 3
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Автомобіліст П’ятничани 5 4 1 0 24 4 20 13
2 ФСК Україна Загірне 5 2 2 1 22 9 13 8
3 ФК Газовидобувник Вівня 4 2 0 2 8 10 -2 6
4 ФК Дуліби 4 1 1 2 10 6 4 4
5 ФК Жула Жулин 4 0 0 4 2 37 -35 0
Група В
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Буря Січ Добряни 4 2 1 1 17 4 13 7
2 ФК Будівельник-Укртрангаз Пукеничі 3 2 1 0 11 1 10 7
3 ФК Карпати Олексичі 3 1 0 2 6 17 -11 3
4 ФК Орій Гірне 3 0 0 3 2 15 -13 0
Група Г
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Гравійник Піщани 4 3 0 1 10 2 8 9
2 ФК Карпати - УЛАР Ланівка 4 3 0 1 9 4 5 9
3 ФК Юність Семигинів 4 3 0 1 10 3 7 9
4 ФК Єдність Довголука 4 1 0 3 5 14 -9 3
5 ФК Темп Миртюки/Слобідка 4 0 0 4 1 12 -11 0



1 тур

09-07-2017
  А 13:00 Угерсько  0 - 2  Нежухів
  А 13:00 Стрілків  1 - 1  Завадів
  Б 13:00 Вівня  2 - 4  Загірне
  Б 13:00 П’ятничани  2 - 1  Дуліби
  В 13:00 Олексичі  2 - 8  Добряни
  Г 13:00 Піщани  3 - 0  Миртюки
  Г 13:00 Довголука  1 - 6  Семигинів

2 тур

11-07-2017
  В 18:30 Добряни  8 - 0  Гірне
12-07-2017
  Б 18:00 Дуліби  1 - 2  Вівня
  В 18:00 Пукеничі  7 - 0  Олексичі
  Г 18:00 Ланівка  1 - 3  Піщани
13-07-2017
  А 18:30 Розгірче  0 - 1  Угерсько
  А 18:30 Нежухів  0 - 3  Стрілків
  Б 18:30 Загірне  13 - 1  Жулин
14-07-2017
  Г 18:30 Миртюки  1 - 3  Довголука

3 тур

16-07-2017
  А 13:00 Угерсько  0 - 3  Стрілків
  А 13:00 Розгірче  3 - 3  Завадів
  Б 13:00 Вівня  0 - 4  П’ятничани
  В 13:00 Олексичі  4 - 2  Гірне
  Г 13:00 Семигинів  3 - 0  Миртюки
  Б 14:00 Жулин  0 - 6  Дуліби
  Г 16:00 Довголука  1 - 3  Ланівка

4 тур

20-07-2017
  А 18:30 Завадів  1 - 2  Угерсько
  А 18:30 Нежухів  3 - 5  Розгірче
  Б 18:30 Жулин  1 - 4  Вівня
  Б 18:30 Загірне  3 - 3  П’ятничани
  В 18:30 Добряни  1 - 1  Пукеничі
  Г 18:30 Семигинів  1 - 0  Піщани
  Г 18:30 Миртюки  0 - 3  Ланівка

5 тур

23-07-2017
  А 13:00 Стрілків  2 - 2  Розгірче
  А 13:00 Завадів  3 - 0  Нежухів
  Б 13:00 П’ятничани  14 - 0  Жулин
  Б 13:00 Дуліби  2 - 2  Загірне
  В 13:00 Гірне  0 - 3  Пукеничі
  Г 13:00 Піщани  4 - 0  Довголука
  Г 13:00 Ланівка  2 - 0  Семигинів

1/4 фіналу

27-07-2017
  Б/Г 18:30 Загірне  6 - 5  Піщани
28-07-2017
  В/А 18:30 Пукеничі  0 - 1  Стрілків
30-07-2017
  А/В 13:00 Угерсько  0 - 2  Добряни
  Г/Б 13:00 Ланівка  1 - 3  П’ятничани

1/4 фіналу

03-08-2017
  Г/Б 18:30 Піщани  1 - 2  Загірне
  В/А 18:30 Добряни  3 - 2  Угерсько
  Б/Г 18:30 П’ятничани  6 - 0  Ланівка
06-08-2017
  А/В 13:00 Стрілків  2 - 1  Пукеничі

Півфінал

10-08-2017
  Б/А 18:30 Загірне  0 - 1  Стрілків
13-08-2017
  В/Б 13:00 Добряни  0 - 1  П’ятничани

Фінал

24-08-2017
  А/Б 17:00 Стрілків  4 - 3  П’ятничани

Додати коментар


Захисний код
Оновити