Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Синьковичі 16 34
2 Сокіл Р-Р 14 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Галичина В-Д 16 28
5 Легінь 15 27

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Вовчатичі 12 16

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Старт Р 15 27
4 Куликів 15 26
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга Стрийського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Угерсько2-1ФК Буря Січ Добряни

Перша ліга Стрийського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Будівельник-Укртрангаз Пукеничі3-0ФК Дуліби

Перша ліга Стрийського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Ураган Станків1-1ФСК Україна Загірне

Перша ліга Стрийського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Стрілків0-3ФК УГВ-Сервіс т П’ятничани

Кубок Незалежності (Стрий) 2018
Група А
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК УГВ-Сервіс т П’ятничани 4 3 0 1 14 5 9 9
2 ФК Карпати - УЛАР Ланівка 3 1 1 1 7 6 1 4
3 ФСК Україна Загірне 3 1 1 1 7 9 -2 4
4 ФК Жула Жулин 3 1 0 2 4 7 -3 3
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Будівельник-Укртрангаз Пукеничі 3 3 0 0 12 3 9 9
2 ФК Каменяр Завадів 3 1 1 1 4 5 -1 4
3 ФК Ураган Станків 3 1 0 2 5 4 1 3
4 ФК Нива Нежухів 3 0 1 2 2 11 -9 1
Група В
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Буря Січ Добряни 4 3 1 0 16 3 13 10
2 ФК Райлів 3 1 1 1 5 5 0 4
3 ФК Свіча Малі Дідушичі 3 0 2 1 3 9 -6 2
4 ФК Орій Гірне 3 0 1 2 4 11 -7 1
Група Г
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Сокіл Угерсько 4 2 1 1 6 5 1 7
2 ФК Стрілків 4 2 0 2 9 13 -4 6
3 ФК Газовидобувник Вівня 3 1 0 2 7 8 -1 3
4 ФК Дуліби 3 1 0 2 7 8 -1 3



1 тур

15-07-2018
  А Ланівка  4 - 2  Жулин
  А П’ятничани  6 - 2  Загірне
  Б Нежухів  1 - 1  Завадів
  Б Станків  1 - 2  Пукеничі
  В Добряни  6 - 0  М.Дідушичі
  Г Стрілків  3 - 0  Сокіл У
  Г Вівня  4 - 1  Дуліби
18-07-2018
  В Гірне  1 - 2  Райлів

2 тур

22-07-2018
  А Загірне  2 - 2  Ланівка
  А Жулин  1 - 0  П’ятничани
  Б Пукеничі  7 - 1  Нежухів
  Б Завадів  2 - 1  Станків
  В Райлів  2 - 3  Добряни
  В М.Дідушичі  2 - 2  Гірне
  Г Сокіл У  4 - 1  Вівня
  Г Дуліби  5 - 2  Стрілків

3 тур

29-07-2018
  А Ланівка  1 - 2  П’ятничани
  А Загірне  3 - 1  Жулин
  Б Станків  3 - 0  Нежухів
  Б Пукеничі  3 - 1  Завадів
  В Добряни  7 - 1  Гірне
  В Райлів  1 - 1  М.Дідушичі
  Г Вівня  2 - 3  Стрілків
  Г Сокіл У  2 - 1  Дуліби

1/4 фіналу

01-08-2018
  А/В Ланівка  0 - 1  Добряни
  Г/Б Сокіл У  3 - 2  Пукеничі
  В/А Райлів  0 - 2  П’ятничани
  Б/Г Завадів  0 - 0  Стрілків

1/4 фіналу

08-08-2018
  В/А Добряни  3 - 1  Ланівка
  Б/Г Пукеничі  0 - 3  Сокіл У
  А/В П’ятничани  3 - 0  Райлів
  Г/Б Стрілків  7 - 0  Завадів

Півфінал

15-08-2018
  В/Г Добряни  6 - 1  Сокіл У
16-08-2018
  А/Г П’ятничани   - 
(Пенальті 5 - 3) 
Стрілків

Півфінал

15-08-2018
  В/Г Добряни  0 - 0  Сокіл У
16-08-2018
  А/Г П’ятничани  6 - 1  Стрілків

Фінал

24-08-2018
  В/А Добряни  0 - 3  П’ятничани

Додати коментар


Захисний код
Оновити