gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Арсенал К 0 0
1 Ворскла 0 0
1 Десна 0 0
1 Динамо К 0 0
1 Зоря 0 0
1 Карпати 0 0
1 Олімпік 0 0
1 Олександрія 0 0
1 Львів 0 0
1 Маріуполь 0 0
1 Чорном-ць 0 0
1 Шахтар 0 0

Ліга націй, група В1

Команди І О
1 Словаччина Словаччина 0 0
1 Україна Україна 0 0
1 Чехія Чехія 0 0

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 6 15
2 Шахтар 6 12
3 Наполі 6 6
4 Фейєнорд 6 3

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 6 13
2 Партизан 6 8
3 Янг Бойз 6 6
4 Скендербеу 6 5
Команди І О
1 Атлетік 6 11
2 Естерсунд 6 11
3 Зоря 6 6
4 Герта 6 5

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 21
2 Марлос ШАХТ 18
3 Циганков ДИНК 13
4 Іурі ЗОРЯ 12
5 Мбокані ДИНК 9

Чемпіонат Європи 2016 року
 Склад команди Туреччина


 Воротар Дата народження:
1   Волкан Бабаджан   11 серпня 1988 року
12   Онур Ківрак   01 січня 1988 року
23   Харун Текін   17 червня 1989 року
 Захисник Дата народження:
2   Семіх Кайя   24 лютого 1991 року
3   Хакан Балта   23 березня 1983 року
4   Ахмет Їзмал Чалик   26 лютого 1994 року
7   Гекхан Генюл   04 січня 1985 року
13   Ісмаїл Кейбаші   10 липня 1989 року
22   Шенер Озбайраклі   23 січня 1990 року
 Півзахисник Дата народження:
5   Нурі Шахін   05 вересня 1988 року
6   Хакан Чалханоглу   08 лютого 1994 року
8   Сельчук Інан   10 лютого 1985 року
10   Арда Туран   30 січня 1987 року
11   Олджай Шахан   26 травня 1987 року
14   Огузхан Ез'якуп   23 вересня 1992 року
15   Мехмет Топал   03 березня 1986 року
16   Озан Туфан   23 березня 1995 року
18   Джанер Еркін   04 жовтня 1988 року
19   Юнус Маллі   24 лютого 1992 року
20   Волкан Шен   07 липня 1987 року
 Нападник Дата народження:
9   Дженк Тосун   07 червня 1991 року
17   Бурак Їлмаз   15 липня 1985 року
21   Емре Мор   24 липня 1997 року

 Тренер

Тренер  Дата народження 
  Туреччина Фатіх Терім   14 вересня 1953 року


ВТ, 17.07.2018 року

Таврія Сімферополь
Таврія
Чайка Петропавлівська Борщагівка
Чайка
18:00

СР, 18.07.2018 року

ЛНЗ-Лебедин
Лебедин
Полісся Житомир
Полісся
17:00


Вікторія Миколаївка
Вікторія
Нива Тернопіль
Нива
17:00


ФК Калуш
Калуш
Буковина Чернівці
Буковина
17:00


Реал Фарма Одеса
Реал Фарма
Нива-В Вінниця
Нива-В
17:30


ФК Нікополь
Нікополь
Мир Горностаївка
Мир
17:30


Енергія Нова Каховка
Енергія
Кристал Херсон
Кристал
17:30


Поділля Хмельницький
Поділля
Металург-Запоріжжя
Металург З
18:00


Верес Рівне
Верес
Минай Ужгород
Минай
18:00

НД, 15.07.2018 року

Франція
Франція
Хорватія
Хорватія
4:2

СБ, 14.07.2018 року

Бельгія
Бельгія
Англія
Англія
2:0

Пошук Google