gototopgototop
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Шахтар 12 31
2 Динамо К 11 24
3 Ворскла 12 21
4 Олімпік 12 20
5 Верес 12 18
6 Маріуполь 11 16
7 Зоря 12 14
8 Зірка 12 10
9 Олександрія 12 9
10 Чорном-ць 12 9
11 Карпати 12 9
12 Сталь К 12 8

Відбір ЧС-2018, група I

Команди І О
1 Ісландія Ісландія 10 22
2 Хорватія Хорватія 10 20
3 Україна Україна 10 17
4 Туреччина Туреччина 10 15
5 Фінляндія Фінляндія 10 9
6 Косово Косово 10 1

Ліга Чемпіонів, група F

Команди І О
1 Ман Сіті 3 9
2 Шахтар 3 6
3 Наполі 3 3
4 Фейєнорд 3 0

Ліга Європи

Команди І О
1 Динамо К 2 6
2 Янг Бойз 2 2
3 Партизан 2 1
4 Скендербеу 2 1
Команди І О
1 Естерсунд 2 6
2 Зоря 2 3
3 Атлетік 2 1
3 Герта 2 1

Бомбадири УПЛ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Феррейра ШАХТ 8
2 Марлос ШАХТ 6
3 Мбокані ДИНК 5
- Циганков ДИНК 5
5 Хобленко ЧОРН 4

Жеребкування раунду плей-оф єврокубків

П'ятниця, 04 Серпень 2017, 10:14 Богдан

УЄФАСьогодні, 4 серпня, відбулося жеребкування раунду плей-оф Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

Спочатку своїх суперників дізнвлались представники Ліги Чемпіонів. На жаль, представник України - кивський Динамо не пройшов швейцарський Янг Бойз, тому очікуваэ свого суперника в Лізі Європи.

Склади усіх пар:

Шлях чемпіонів ліг

"Карабах" - "Копенгаген"
АПОЕЛ - "Славія"
"Олімпіакос" - "Рієка"
"Селтік" Глазго - "Астана"
"Хапоэль" Беер-Шева - "Марібор"

Шлях представників ліг

"Істамбул Башакшехір" - "Севілья"
"Янг Бойз" - ЦСКА Москва
"Наполі" - "Ніцца"
"Хоффенхайм" - "Ліверпуль"
"Спортинг" Ліссабон - ФКСБ "Стяуа"

Матчі відбудуться 15-16 та 22-23 серпня 2017 року.

 Жеребкування Ліги Європи відбудеться о 14.00 за кивським часом. Свох суперників дізналися кивське Динамо та Олександрія.

Кияни зустрінуться із португальським Марітіму. Перший матч пройде в Португалії.

"Городяни" із Кіровоградщини намагатимуться здолати досвідчений білоруський БАТЕ.

Склади усіх пар: 

"Шкендія" (MKD) - "Мілан" (ITA)
"Панатінаїкос" (GRE) - "Атлетік" (ESP)
"Осієк" (CRO) - "Аустрія" (AUT)
"Аполлон" (CYP) - "Мітьюлланд" (DEN)
"Црвена Звезда" (SRB) - "Краснодар" (RUS)
"Хабнарфьордюр" (ISL) - "Брага" (POR)
"Брюгге" (BEL) - АЕК Афини (GRE)
"Евертон" (ENG) - "Хайдук" (CRO)
"Марітіму" (POR) - "Динамо" Київ (UKR)
"Вііторул" (ROU) - "Зальцбург" (AUT)
"Вардар" (MKD) - "Фенербахче" (TUR) 

"Домжале" (SVN) - "Олімпік" (FRA)
"Партізан" (SRB) - "Відеотон" (HUN)
"Аякс" (NED) - "Русенборг" (NOR)
"Альтах" (AUT) - "Маккабі" Тель-Авів (ISR)
"Утрехт" (NED) - "Зенит" (RUS)
БАТЕ (BLR) - "Олександрія" (UKR)
"Легія" (POL) - "Шериф" (MDA)
"Динамо" Загреб (CRO) - "Скендербеу" (ALB)
"Вікторія" (CZE) - АЕК Ларнака (CYP)
"Лудогорець" (BUL) - "Судува" (LTU)
ПАОК (GRE) - "Естерсунд" (SWE)

 Матчі відбудуться 17 та 24 серпня 2017 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 Серпень 2017, 11:29

Додати коментар


Захисний код
Оновити


ЧТ, 19.10.2017 року

Зоря Луганськ
Зоря
Герта Берлін
Герта
20:00
Футбол 1


Динамо Київ
Динамо К
Янг Бойз Берн
Янг Бойз
22:05
ТРК Україна

СБ, 21.10.2017 року

Олімпік Донецьк
Олімпік
Зірка Кропивницький
Зірка
14:00
Футбол 2


ПФК Олександрія
Олександрія
Верес Рівне
Верес
17:00
Футбол 2


Ворскла Полтава
Ворскла
Карпати Львів
Карпати
19:30
Футбол 2

НД, 22.10.2017 року

Сталь Кам'янське
Сталь К
Чорноморець Одеса
Чорном-ць
14:00
Футбол 1


ФК Маріуполь
Маріуполь
Зоря Луганськ
Зоря
17:00
Футбол 1


Динамо Київ
Динамо К
Шахтар Донецьк
Шахтар
19:30
2+2

ВТ, 17.10.2017 року

Фейєнорд Роттердам
Фейєнорд
Шахтар Донецьк
Шахтар
1:2


Манчестер Сіті
Ман Сіті
Наполі Неаполь
Наполі
2:1

Пошук Google