Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга 2018
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Юність Верхня Білка 10 7 0 3 12 6 6 21
2 ФК Самбір 11 6 3 2 19 5 14 21
3 СКК Демня 10 6 2 2 14 6 8 20
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 10 6 1 3 18 11 7 19
5 ФК Миколаїв 10 5 1 4 19 10 9 16
6 Погонь Львів 10 4 4 2 10 9 1 16
7 Юність Гійче 10 4 4 2 14 8 6 16
8 Думна Ременів 10 4 3 3 17 14 3 15
9 ФК Мостиська 10 3 3 4 14 17 -3 12
10 Локомотив Рава-Руська 10 4 0 6 10 15 -5 12
11 Гірник Новояворівськ 10 2 4 4 7 12 -5 10
12 Енергетик Добротвір 10 1 1 8 10 25 -15 4
13 Кордія Муроване 11 1 0 10 7 33 -26 3




1 тур

15-04-2018
  events.png   Юність В.Б.  1 - 0  Самбір 700
  events.png   Миколаїв  4 - 0  Мостиська 900
  events.png   Підмонастир  0 - 1  Гірник Н 200
  events.png   Енергетик  1 - 4  Думна 500
  events.png   Юність Г.  0 - 0  Погонь 600
  events.png   Муроване  0 - 3  Локомотив 500

2 тур

22-04-2018
  events.png   Погонь  2 - 0  Муроване 250
  events.png   Думна  1 - 4  Юність Г. 500
  events.png   Гірник Н  2 - 2  Енергетик 350
  events.png   Мостиська  0 - 1  Підмонастир 300
  events.png   Самбір  2 - 0  Миколаїв 2000
  events.png   Демня  2 - 0  Юність В.Б. 750

3 тур

29-04-2018
  events.png   Миколаїв  0 - 1  Демня 1000
  events.png   Підмонастир  1 - 3  Самбір 500
  events.png   Енергетик  2 - 4  Мостиська 500
  events.png   Юність Г.  3 - 0  Гірник Н 1000
  events.png   Муроване  1 - 4  Думна 800
  events.png   Локомотив  0 - 1  Погонь 500

4 тур

02-05-2018
  events.png   Думна  3 - 1  Локомотив  
  events.png   Гірник Н  2 - 0  Муроване  
  events.png   Мостиська  0 - 2  Юність Г.  
  events.png   Самбір  0 - 1  Енергетик  
  events.png   Демня  0 - 1  Підмонастир  
  events.png   Юність В.Б.  2 - 1  Миколаїв  

5 тур

06-05-2018
  events.png   Підмонастир  2 - 0  Юність В.Б. 500
  events.png   Енергетик  0 - 1  Демня 350
  events.png   Юність Г.  1 - 1  Самбір 500
  events.png   Локомотив  3 - 0  Гірник Н 250
  events.png   Погонь  1 - 1  Думна 100
09-05-2018
  events.png   Муроване  1 - 3  Мостиська  

6 тур

12-05-2018
  events.png   Гірник Н  1 - 1  Погонь 300
  events.png   Мостиська  2 - 1  Локомотив 450
  events.png   Самбір  4 - 0  Муроване 700
  events.png   Демня  1 - 1  Юність Г. 400
  events.png   Юність В.Б.  2 - 0  Енергетик 400
  events.png   Миколаїв  4 - 0  Підмонастир 500

7 тур

20-05-2018
  events.png   Енергетик  2 - 4  Миколаїв 400
  events.png   Юність Г.  0 - 1  Юність В.Б. 700
  events.png   Муроване  1 - 5  Демня 500
  events.png   Локомотив  0 - 4  Самбір 300
  events.png   Думна  1 - 0  Гірник Н 600
23-05-2018
  events.png   Погонь  3 - 2  Мостиська 150

8 тур

27-05-2018
  events.png   Мостиська  1 - 1  Думна 400
  events.png   Самбір  2 - 0  Погонь 850
  events.png   Демня  1 - 0  Локомотив 350
  events.png   Юність В.Б.  3 - 0  Муроване 600
  events.png   Миколаїв  3 - 0  Юність Г. 550
  events.png   Підмонастир  4 - 1  Енергетик 300

9 тур

03-06-2018
  events.png   Юність Г.  1 - 1  Підмонастир 400
  events.png   Муроване  1 - 2  Миколаїв 400
  events.png   Локомотив  1 - 0  Юність В.Б. 450
  events.png   Погонь  1 - 0  Демня 200
  events.png   Думна  0 - 2  Самбір 400
13-06-2018
  events.png   Гірник Н  1 - 1  Мостиська 250

10 тур

10-06-2018
  events.png   Самбір  0 - 0  Гірник Н 900
  events.png   Демня  2 - 2  Думна 250
  events.png   Юність В.Б.  2 - 0  Погонь 500
  events.png   Миколаїв  0 - 1  Локомотив 600
  events.png   Підмонастир  4 - 1  Муроване 300
  events.png   Енергетик  0 - 2  Юність Г. 600

11 тур

13-06-2018
  events.png   Погонь  1 - 1  Миколаїв 300
16-06-2018
  events.png   Мостиська  1 - 1  Самбір 400
17-06-2018
  events.png   Муроване  2 - 1  Енергетик 500
  events.png   Локомотив  0 - 4  Підмонастир 300
      Думна  0 - 1  Юність В.Б.  
  events.png   Гірник Н  0 - 1  Демня 600

12 тур

24-06-2018
      Демня   -   Мостиська  
      Юність В.Б.   -   Гірник Н  
      Миколаїв   -   Думна  
      Підмонастир   -   Погонь  
      Енергетик   -   Локомотив  
      Юність Г.   -   Муроване  

13 тур

28-06-2018
      Гірник Н   -   Миколаїв  
30-06-2018
      Локомотив   -   Юність Г.  
      Погонь   -   Енергетик  
      Думна   -   Підмонастир  
      Мостиська   -   Юність В.Б.  
      Самбір   -   Демня  

Джерело: Федерація футболу Львівської області

Додати коментар


Захисний код
Оновити