Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Помилка
  • Увага, невірні критерії таблиці: Bonus\n

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua
No matches
Кубок Весна-2016 (Сокаль)
група А
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Желдець Реклинець 3 3 0 0 8 4 4 9
2 ФК Сілець 3 2 0 1 8 5 3 6
3 ФК Прогрес Бутини 3 1 0 2 3 5 -2 3
4 ФК Куличків 3 0 0 3 3 8 -5 0
група Б
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Галич-Фортуна Бендюга 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Вугільник Гірник 4 2 2 0 8 5 3 8
3 СК Межиріччя 4 1 2 1 5 4 1 5
4 СК Легенда Сілець 4 1 1 2 4 7 -3 4
5 ФК Вікторія Волсвин 4 0 0 4 4 12 -8 0
група В
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Шахтар Острів 4 4 0 0 17 3 14 12
2 ФК Єдність Себечів 3 1 1 1 16 10 6 4
3 ФК Авангард Муроване 3 1 1 1 11 8 3 4
4 ФК Сокіл Ванів 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ФК Глухів-Галичина 3 0 0 3 0 21 -21 0
група Г
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Хоробрів 4 3 1 0 26 4 22 10
2 ФК Реал Савчин 4 2 0 2 9 9 0 6
3 ФК Дружба Поториця 4 2 0 2 11 12 -1 6
4 ФК Фаворит Гута 4 1 2 1 7 7 0 5
5 ФК Варяж 4 0 1 3 6 27 -21 1
група Д
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Волинь Шпиколоси 4 3 1 0 9 1 8 10
2 СК Воля Поториця 5 3 0 2 27 11 16 9
3 ФСК Тартаків 4 2 0 2 11 6 5 6
4 ФК Боб'ятин 4 1 1 2 9 12 -3 4
5 ФСК Смиків 4 0 0 4 6 34 -28 0
група Е
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФСК Буг Жвирка 4 3 1 0 16 4 12 10
2 Сокаль 4 2 2 0 14 3 11 8
3 СК Нива Забужжя 4 1 2 1 5 6 -1 5
4 ФК Сокіл Перв'ятичі 4 1 0 3 4 17 -13 3
5 ФК Добрячин 4 0 1 3 5 14 -9 1
група Є
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Комарів 4 4 0 0 10 4 6 12
2 ФК Воля Горбків 4 2 0 2 9 5 4 6
3 ФК Відродження Свитазів 4 1 1 2 5 7 -2 4
4 ФСК ТЕКО Теляж 4 1 1 2 5 6 -1 4
5 ФСК Стенятин 4 0 2 2 1 8 -7 2
група Ж
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Карів 3 1 2 0 6 4 2 5
2 ФК Сокіл Хлівчани 3 1 1 1 3 4 -1 4
3 ФК Діброва 3 1 1 1 2 1 1 4
4 ФК Белз 3 1 0 2 6 8 -2 3


фінал

    Д/В 15-05-2016 16:00 Поториця - Острів  2 - 4 

1/2 фіналу

    Е/В 08-05-2016 13:00 Жвирка - Острів  1 - 1 (Пенальті 4 - 5) 
    Д 08-05-2016 13:00 Поториця - Шпиколоси  2 - 0 

1/4 фіналу

    А/Е 03-05-2016 14:00 Реклинець - Жвирка  0 - 4 
    В/Г 03-05-2016 14:00 Острів - Хоробрів  1 - 0 
    Д/В 03-05-2016 16:00 Поториця - Себечів  1 - 0 
    Д/Е 03-05-2016 16:00 Шпиколоси - Сокаль  2 - 1 

1/8 фіналу

    А/В 24-04-2016 15:00 Сілець - Острів  0 - 2 
    Д/Ж 24-04-2016 15:00 Поториця - Карів  2 - 0 
    Е/Б 24-04-2016 15:00 Сокаль - Бендюга  2 - 2 (Пенальті 4 - 2) 
    Ж/Г 24-04-2016 15:00 Хлівчани - Хоробрів  2 - 3 
    Е/Є 24-04-2016 15:00 Жвирка - Горбків  3 - 1 
    Б/Д 24-04-2016 16:00 Гірник - Шпиколоси  0 - 0 (Пенальті 1 - 4) 
    Г/А 24-04-2016 16:00 Савчин - Реклинець  1 - 2 
    В/Є 24-04-2016 16:00 Себечів - Комарів  3 - 3 (Пенальті 7 - 6) 

5 тур

    Є 17-04-2016 13:00 Теляж - Комарів  1 - 2 
    Є 17-04-2016 13:00 Стенятин - Горбків  0 - 4 
    Е 17-04-2016 13:00 Перв'ятичі - Добрячин  3 - 0 
    Д 17-04-2016 13:00 Поториця - Смиків  19 - 2 
    Г 17-04-2016 13:00 Гута - Хоробрів  0 - 0 
    Б 17-04-2016 13:30 Волсвин - Сілець  1 - 2 
    Г 17-04-2016 15:00 Поториця-2 - Варяж  5 - 0 
    Б 17-04-2016 15:00 Гірник - Межиріччя  1 - 1 
    Е 17-04-2016 15:30 Забужжя - Сокаль  0 - 0 
    Д 17-04-2016 15:30 Тартаків - Боб'ятин  5 - 0 

4 тур

    Б 10-04-2016 13:00 Межиріччя - Бендюга  1 - 3 
    Б 10-04-2016 13:00 Сілець - Гірник  0 - 2 
    Г 10-04-2016 13:00 Варяж - Савчин  1 - 6 
    Г 10-04-2016 13:00 Хоробрів - Поториця-2  8 - 1 
    Д 10-04-2016 13:00 Смиків - Шпиколоси  0 - 3 
    Е 10-04-2016 13:00 Добрячин - Жвирка  1 - 6 
    Е 10-04-2016 13:00 Сокаль - Перв'ятичі  10 - 0 
    Є 10-04-2016 13:00 Комарів - Стенятин  4 - 1 
    Д 10-04-2016 15:30 Боб'ятин - Поториця  1 - 4 
    Є 10-04-2016 15:30 Горбків - Свитазів  3 - 1 
    В 10-04-2016 16:00 Муроване - Глухів  6 - 0 
    В 10-04-2016 16:00 Себечів - Острів  1 - 5 

3 тур

    А 03-04-2016 13:00 Сілець - Куличків  4 - 1 
    А 03-04-2016 13:00 Бутини - Реклинець  1 - 2 
    Ж 03-04-2016 13:00 Карів - Діброва  0 - 0 
    Є 03-04-2016 13:00 Свитазів - Комарів  1 - 2 
    Е 03-04-2016 13:00 Жвирка - Сокаль  1 - 1 
    Д 03-04-2016 13:00 Шпиколоси - Боб'ятин  0 - 0 
    Г 03-04-2016 13:00 Поториця-2 - Гута  4 - 2 
    Б 03-04-2016 13:00 Бендюга - Сілець  4 - 2 
    Є 03-04-2016 15:00 Стенятин - Теляж  0 - 0 
    Д 03-04-2016 15:00 Поториця - Тартаків  2 - 1 
    В 03-04-2016 15:00 Глухів - Острів  0 - 5 
    Ж 03-04-2016 15:30 Хлівчани - Белз  1 - 3 
    Е 03-04-2016 15:30 Перв'ятичі - Забужжя  0 - 2 
    Г 03-04-2016 15:30 Савчин - Хоробрів  0 - 4 
    Б 03-04-2016 15:30 Гірник - Волсвин  4 - 3 

2 тур

    А 27-03-2016 13:00 Сілець - Бутини  2 - 0 
    Ж 27-03-2016 13:00 Белз - Діброва  0 - 2 
    Б 27-03-2016 13:00 Волсвин - Бендюга  0 - 3 
    Г 27-03-2016 13:00 Хоробрів - Варяж  14 - 3 
    Г 27-03-2016 13:00 Гута - Савчин  3 - 1 
    Д 27-03-2016 13:00 Боб'ятин - Смиків  8 - 3 
    Є 27-03-2016 13:00 Комарів - Горбків  2 - 1 
    Є 27-03-2016 13:00 Теляж - Свитазів  2 - 3 
    А 27-03-2016 14:00 Куличків - Реклинець  1 - 2 
    Б 27-03-2016 15:00 Сілець - Межиріччя  0 - 0 
    Ж 27-03-2016 15:30 Хлівчани - Карів  1 - 1 
    В 27-03-2016 15:30 Острів - Муроване  3 - 0 
    В 27-03-2016 15:30 Себечів - Глухів  10 - 0 
    Д 27-03-2016 15:30 Тартаків - Шпиколоси  1 - 3 
    Е 27-03-2016 15:30 Сокаль - Добрячин  3 - 2 
    Е 27-03-2016 15:30 Забужжя - Жвирка  1 - 4 

1 тур

    А 20-03-2016 13:00 Реклинець - Сілець  4 - 2 
    Г 20-03-2016 13:00 Савчин - Поториця-2  2 - 1 
    Д 20-03-2016 13:00 Шпиколоси - Поториця  3 - 0 
    Е 20-03-2016 13:00 Добрячин - Забужжя  2 - 2 
    Ж 20-03-2016 13:00 Карів - Белз  5 - 3 
    Є 20-03-2016 13:00 Горбків - Теляж  1 - 2 
    Б 20-03-2016 13:00 Межиріччя - Волсвин  3 - 0 
    А 20-03-2016 14:00 Бутини - Куличків  2 - 1 
    Д 20-03-2016 14:30 Смиків - Тартаків  1 - 4 
    Г 20-03-2016 15:00 Варяж - Гута  2 - 2 
    Е 20-03-2016 15:00 Жвирка - Перв'ятичі  5 - 1 
    Є 20-03-2016 15:00 Свитазів - Стенятин  0 - 0 
    Б 20-03-2016 15:00 Бендюга - Гірник  1 - 1 
    В 20-03-2016 15:30 Муроване - Себечів  5 - 5 
    Ж 20-03-2016 15:30 Діброва - Хлівчани  0 - 1 


Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????