Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Гетьман Щирець3-0Сокіл Никонковичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Зоря Попеляни0-3ФК Щирець

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Каменяр Кам'янопіль1-0Темп Відники

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Чижиків1-2Отава Миклашів

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Ватра Тарасівка-Пелікани Чорнушовичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Галич Сухоріччя-Княжий Звенигород

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Наварія-ФК Оброшино

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Гарт Дмитровичі2-0Чайка Ставчани

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Жупан Винники-ФК Хоросно

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Яструб Містки1-2Едельвейс Семенівка

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Пустомити2-1Жупан Винники

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Пустомити3-3ФК Підбірці

Чемпіонат Пустомитівського району з футболу

Середа, 09 Квітень 2014, 02:00 адміністратор

Додати статтю

 

Футбольні новини району

 

Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 4-й тур

27 травня 2018 року відбулись матчі 4-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

29.05.2018 року |  1945
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 19-й тур

17 вересня 2017 року відбулись матчі 19-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

17.09.2017 року |  1641
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 17-й тур

3 вересня 2017 року відбулись матчі 17-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

03.09.2017 року |  1306
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 16-й тур

27 серпня 2017 року відбулись матчі 16-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

27.08.2017 року |  833
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 15-й тур

20 серпня 2017 року відбулись матчі 15-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

21.08.2017 року |  873
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 9-й тур

25 червня 2017 року відбулись матчі 9-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

26.06.2017 року |  1014
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 6-й тур

4 червня 2017 року відбулись матчі 6-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

04.06.2017 року |  833
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 5-й тур

28 травня 2017 року відбулись матчі 5-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

29.05.2017 року |  971
Додати коментар


Чемпіонат Пустомитівського району з футболу. 4-й тур

21 травня 2017 року відбулись матчі 4-го туру Чемпіонату Пустомитівського району з футболу ...

Детальніше

22.05.2017 року |  820
Додати коментар


Група А

Команди І О
1 Щирець 16 38
2 Лани 16 36
3 Грімне 15 28
4 Гуменець 16 26
5 Никонковичі 16 25
6 Гетьман Щ 16 24
7 Семенівка 15 20
8 Попеляни 16 13
9 В.Горожанна 15 10
10 Яструб М 15 6

 

Група Б 

Команди І О
1 Пустомити 16 35
2 Винники 14 34
3 Підбірці 15 27
4 Виннички 15 25
5 Наварія 13 20
6 Чишки 15 20
7 Дмитровичі 13 19
8 Хоросно 14 15
9 Оброшино 14 9
10 Ставчани 15 3
11 Лапаївка 0 0

 

 

Група В 

Команди І О
1 Будьків 16 36
2 В.Білка 15 35
3 Відники 17 31
4 Кам'янопіль 15 28
5 Пикуловичі 15 24
6 Чижиків 17 22
7 Чорнушовичі 15 22
8 Миклашів 15 18
9 Тарасівка 15 14
10 Звенигород 15 8
11 Сухоріччя 15 2

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 30 Квітень 2017, 23:47

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #1 Мирослав 04.06.2014, 22:31
Команди з Дмитрович мають назви відповідно "ГАРТ" та "ГАРТ-2"
Цитата