Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua

Перша ліга 2016-юнаки
Група А
Місце   Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Корона Львів (юн.) 16 12 3 1 45 10 35 39
2 Галичина Великий Дорошів (юн.) 15 9 3 3 47 21 26 30
3 ФК Добросин (юн.) 16 9 3 4 25 16 9 30
4 Локомотив Рава-Руська (юн.) 16 8 5 3 29 16 13 29
5 Шахтар Червоноград (юн.) 16 7 4 5 37 22 15 25
6 Енергетик Добротвір (юн.) 16 4 4 8 22 35 -13 16
7 CФК Муроване (юн.) 16 5 1 10 15 48 -33 16
8 Богун Броди (юн.) 16 3 2 11 23 46 -23 11
9 Думна Ременів (юн.) 15 1 1 13 14 43 -29 4
10 ФК Рата Великі Мости (юн.) 0 0 0 0 0 0 0 0
Група Б
Місце   Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Юність Верхня Білка (юн.) 17 14 1 2 55 10 45 43
2 ФК Черляни-Городок (юн.) 16 13 1 2 28 10 18 40
3 Хімік Новий Розділ (юн.) 18 10 3 5 36 15 21 33
4 ФК Ходорів (юн.) 17 7 5 5 27 15 12 26
5 Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) 17 7 1 9 21 22 -1 22
6 Сокіл Золочів (юн.) 17 6 2 9 20 38 -18 20
7 ФСК Яворів (юн.) 15 5 2 8 26 33 -7 17
8 Сокіл Угерсько (юн.) 16 5 1 10 15 28 -13 16
9 ФОК Городок (юн.) 17 4 1 12 14 39 -25 13
10 Сокіл Великі Глібовичі (юн.) 18 3 3 12 18 50 -32 12
Група В
Місце   Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Добромиль (юн.) 17 13 4 0 50 8 42 43
2 Нафтовик Борислав (юн.) 16 13 1 2 40 8 32 40
3 Прикарпаття Старий Самбір (юн.) 18 9 3 6 38 15 23 30
4 ФК Стебник (юн.) 16 9 2 5 30 31 -1 29
5 Кохавинка Гніздичів (юн.) 17 6 3 8 27 26 1 21
6 СК Східниця (юн.) 18 6 1 11 31 49 -18 19
7 Карпати Турка (юн.) 15 5 1 9 24 28 -4 16
8 Карпати-ДДУПУ Доброгостів/Дрогобич (юн.) 17 5 1 11 22 33 -11 16
9 ФК Новошичі (юн.) 17 5 0 12 16 44 -28 15
10 Зоря Трускавець (юн.) 17 5 0 12 26 62 -36 15


1 тур

  Б 16-04-2016 Сокіл З  0 - 2  Черляни
  А 17-04-2016 Шахтар  3 - 1  Думна
  А 17-04-2016 Муроване  0 - 5  Добросин
  А 17-04-2016 Корона  5 - 1  Енергетик
  В 17-04-2016 Кохавинка  1 - 4  Нафтовик
  В 17-04-2016 Карпати Д  0 - 3  Зоря Т
  В 17-04-2016 Стебник  2 - 5  Східниця
  Б 17-04-2016 Ходорів  0 - 2  Сокіл У
  Б 17-04-2016 Городок  1 - 0  Яворів
  Б 17-04-2016 Підмонастир  2 - 0  Хімік
  Б 17-04-2016 Юність  4 - 0  Сокіл В-Г
  А 20-04-2016 Галичина В-Д  1 - 1  Богун
  В 01-06-2016 Новошичі  0 - 1  Добромиль
  В 05-06-2016 Прикарпаття  5 - 0  Карпати Т

2 тур

  Б 23-04-2016 Ходорів  0 - 0  Черляни
  А 24-04-2016 Богун  2 - 2  Шахтар
  А 24-04-2016 Локомотив  1 - 1  Галичина В-Д
  Б 24-04-2016 Яворів  2 - 0  Підмонастир
  Б 24-04-2016 Хімік  2 - 2  Юність
  Б 24-04-2016 Сокіл В-Г  0 - 4  Сокіл З
  Б 24-04-2016 Сокіл У  2 - 0  Городок
  В 24-04-2016 Східниця  1 - 3  Нафтовик
  В 24-04-2016 Кохавинка  1 - 1  Карпати Т
  В 24-04-2016 Добромиль  1 - 1  Стебник
  В 24-04-2016 Прикарпаття  3 - 0  Карпати Д
  В 24-04-2016 Зоря Т  1 - 2  Новошичі
  А 29-05-2016 Добросин  1 - 1  Корона
  А 09-06-2016 Думна  0 - 1  Муроване

3 тур

  Б 07-05-2016 Черляни  1 - 0  Сокіл В-Г
  А 08-05-2016 Муроване  5 - 2  Богун
  В 08-05-2016 Карпати Д  0 - 3  Кохавинка
  Б 08-05-2016 Городок  1 - 1  Ходорів
  Б 08-05-2016 Підмонастир  2 - 1  Сокіл У
  Б 08-05-2016 Юність  3 - 0  Яворів
  Б 08-05-2016 Сокіл З  0 - 1  Хімік
  А 09-05-2016 Шахтар  0 - 1  Локомотив
  А 09-05-2016 Корона  4 - 0  Думна
  А 09-05-2016 Енергетик  0 - 1  Добросин
  В 09-05-2016 Карпати Т  0 - 6  Нафтовик
  В 09-05-2016 Новошичі  1 - 0  Прикарпаття
  В 09-05-2016 Стебник  3 - 1  Зоря Т
  В 09-05-2016 Східниця  0 - 5  Добромиль

4 тур

  Б 14-05-2016 Ходорів  3 - 0  Сокіл В-Г
  Б 14-05-2016 Хімік  0 - 1  Черляни
  Б 14-05-2016 Яворів   -   Сокіл З
  Б 14-05-2016 Сокіл У  1 - 3  Юність
  Б 14-05-2016 Городок  0 - 2  Підмонастир
  А 15-05-2016 Думна  0 - 2  Енергетик
  А 15-05-2016 Богун  1 - 3  Корона
  А 15-05-2016 Локомотив  1 - 1  Муроване
  А 15-05-2016 Галичина В-Д  5 - 3  Шахтар
  В 15-05-2016 Нафтовик  0 - 1  Добромиль
  В 15-05-2016 Зоря Т  1 - 2  Східниця
  В 15-05-2016 Прикарпаття  1 - 2  Стебник
  В 15-05-2016 Кохавинка  3 - 0  Новошичі
  В 15-05-2016 Карпати Т  3 - 0  Карпати Д

5 тур

  Б 21-05-2016 Черляни  2 - 1  Яворів
  А 22-05-2016 Муроване  0 - 3  Галичина В-Д
  А 22-05-2016 Енергетик  2 - 1  Богун
  А 22-05-2016 Добросин  3 - 0  Думна
  В 22-05-2016 Карпати Д  0 - 3  Нафтовик
  В 22-05-2016 Новошичі  2 - 1  Карпати Т
  В 22-05-2016 Стебник  2 - 1  Кохавинка
  В 22-05-2016 Східниця  3 - 3  Прикарпаття
  В 22-05-2016 Добромиль  7 - 1  Зоря Т
  Б 22-05-2016 Підмонастир  0 - 0  Ходорів
  Б 22-05-2016 Юність  1 - 0  Городок
  Б 22-05-2016 Сокіл В-Г  0 - 1  Хімік
  Б 29-05-2016 Сокіл З  1 - 0  Сокіл У
  А 16-06-2016 Корона  3 - 0  Локомотив

6 тур

  В 28-05-2016 Нафтовик  2 - 1  Зоря Т
  В 28-05-2016 Кохавинка  4 - 1  Східниця
  В 28-05-2016 Карпати Т  0 - 2  Стебник
  В 28-05-2016 Карпати Д  0 - 3  Новошичі
  Б 04-06-2016 Сокіл У   -   Черляни
  А 05-06-2016 Богун  0 - 2  Добросин
  А 05-06-2016 Локомотив  3 - 1  Енергетик
  А 05-06-2016 Галичина В-Д  0 - 3  Корона
  А 05-06-2016 Шахтар  7 - 0  Муроване
  Б 05-06-2016 Ходорів  0 - 0  Хімік
  Б 05-06-2016 Яворів  1 - 1  Сокіл В-Г
  Б 05-06-2016 Городок  1 - 2  Сокіл З
  Б 05-06-2016 Підмонастир  1 - 0  Юність
  В 03-07-2016 Прикарпаття  0 - 0  Добромиль

7 тур

  В 05-06-2016 Добромиль  1 - 0  Кохавинка
  А 11-06-2016 Шахтар  0 - 3  Корона
  А 12-06-2016 Енергетик  0 - 0  Галичина В-Д
  А 12-06-2016 Добросин  1 - 0  Локомотив
  А 12-06-2016 Думна  4 - 6  Богун
  В 12-06-2016 Зоря Т  0 - 4  Прикарпаття
  В 12-06-2016 Східниця  2 - 0  Карпати Т
  В 12-06-2016 Стебник  2 - 1  Карпати Д
  В 12-06-2016 Новошичі  0 - 5  Нафтовик
  Б 12-06-2016 Юність  1 - 0  Ходорів
  Б 12-06-2016 Сокіл З  2 - 1  Підмонастир
  Б 12-06-2016 Сокіл В-Г  1 - 3  Сокіл У
  Б 12-06-2016 Хімік  5 - 0  Яворів
  Б 24-06-2016 Черляни  2 - 1  Городок

8 тур

  А 24-04-2016 Муроване  2 - 1  Корона
  А 18-06-2016 Галичина В-Д  1 - 3  Добросин
  А 18-06-2016 Шахтар  6 - 0  Енергетик
  Б 18-06-2016 Підмонастир  1 - 2  Черляни
  А 19-06-2016 Локомотив  3 - 0  Думна
  В 19-06-2016 Нафтовик  2 - 1  Прикарпаття
  В 19-06-2016 Кохавинка  6 - 2  Зоря Т
  В 19-06-2016 Карпати Т  0 - 4  Добромиль
  В 19-06-2016 Карпати Д  3 - 0  Східниця
  В 19-06-2016 Новошичі  3 - 1  Стебник
  Б 19-06-2016 Юність  2 - 1  Сокіл З
  Б 19-06-2016 Городок  5 - 0  Сокіл В-Г
  Б 19-06-2016 Сокіл У  0 - 3  Хімік
  Б 19-06-2016 Ходорів  3 - 1  Яворів

9 тур

  Б 29-05-2016 Хімік  0 - 1  Городок
  В 05-06-2016 Стебник  0 - 2  Нафтовик
  А 15-06-2016 Енергетик  3 - 0  Муроване
  Б 25-06-2016 Черляни  1 - 0  Юність
  А 26-06-2016 Добросин  3 - 1  Шахтар
  А 26-06-2016 Думна  3 - 10  Галичина В-Д
  А 26-06-2016 Богун  2 - 3  Локомотив
  В 26-06-2016 Східниця  5 - 4  Новошичі
  В 26-06-2016 Добромиль  3 - 1  Карпати Д
  В 26-06-2016 Зоря Т  3 - 0  Карпати Т
  В 26-06-2016 Прикарпаття  1 - 0  Кохавинка
  Б 26-06-2016 Сокіл З  1 - 2  Ходорів
  Б 26-06-2016 Сокіл В-Г  0 - 2  Підмонастир
  Б 26-06-2016 Яворів  4 - 1  Сокіл У

10 тур

  Б 06-08-2016 Черляни  3 - 0  Сокіл З
  А 07-08-2016 Думна  1 - 2  Шахтар
  А 07-08-2016 Добросин  2 - 0  Муроване
  А 07-08-2016 Енергетик  1 - 3  Корона
  В 07-08-2016 Карпати Т  0 - 1  Прикарпаття
  В 07-08-2016 Зоря Т  1 - 4  Карпати Д
  В 07-08-2016 Добромиль  8 - 0  Новошичі
  В 07-08-2016 Східниця  2 - 3  Стебник
  Б 07-08-2016 Сокіл У  0 - 0  Ходорів
  Б 07-08-2016 Яворів  2 - 1  Городок
  Б 07-08-2016 Сокіл В-Г  0 - 2  Юність
  А 17-08-2016 Богун  2 - 4  Галичина В-Д
  Б 17-08-2016 Хімік  1 - 0  Підмонастир
  В 02-10-2016 Нафтовик   -   Кохавинка

11 тур

  Б 11-08-2016 Черляни  1 - 0  Ходорів
  А 13-08-2016 Корона  5 - 0  Добросин
  А 13-08-2016 Галичина В-Д  2 - 1  Локомотив
  В 13-08-2016 Карпати Т  3 - 0  Кохавинка
  В 13-08-2016 Стебник  3 - 3  Добромиль
  В 13-08-2016 Новошичі   -   Зоря Т
  А 14-08-2016 Шахтар  5 - 0  Богун
  Б 14-08-2016 Підмонастир  2 - 3  Яворів
  Б 14-08-2016 Юність  2 - 1  Хімік
  Б 14-08-2016 Сокіл З  1 - 1  Сокіл В-Г
  Б 14-08-2016 Городок  1 - 0  Сокіл У
  В 14-08-2016 Нафтовик  3 - 0  Східниця
  В 14-08-2016 Карпати Д  0 - 1  Прикарпаття
  А 21-09-2016 Муроване  2 - 0  Думна

12 тур

  А 20-08-2016 Думна  1 - 3  Корона
  Б 20-08-2016 Ходорів  4 - 0  Городок
  Б 20-08-2016 Яворів   -   Юність
  Б 20-08-2016 Сокіл У  1 - 0  Підмонастир
  Б 20-08-2016 Сокіл В-Г  1 - 3  Черляни
  А 21-08-2016 Локомотив  2 - 2  Шахтар
  А 21-08-2016 Богун  3 - 0  Муроване
  Б 21-08-2016 Хімік  1 - 1  Сокіл З
  В 21-08-2016 Нафтовик  2 - 0  Карпати Т
  В 21-08-2016 Кохавинка  1 - 1  Карпати Д
  В 21-08-2016 Прикарпаття  1 - 0  Новошичі
  В 21-08-2016 Зоря Т  4 - 3  Стебник
  В 21-08-2016 Добромиль  4 - 0  Східниця
  А 02-10-2016 Добросин  1 - 1  Енергетик

13 тур

  А 24-08-2016 Енергетик  2 - 0  Думна
  А 24-08-2016 Корона  4 - 0  Богун
  А 24-08-2016 Муроване  0 - 5  Локомотив
  А 24-08-2016 Шахтар  0 - 1  Галичина В-Д
  В 24-08-2016 Добромиль  2 - 1  Нафтовик
  В 24-08-2016 Стебник  1 - 0  Прикарпаття
  В 24-08-2016 Новошичі  0 - 3  Кохавинка
  Б 24-08-2016 Сокіл В-Г  1 - 7  Ходорів
  Б 24-08-2016 Черляни  1 - 2  Хімік
  Б 24-08-2016 Сокіл З  3 - 0  Яворів
  Б 24-08-2016 Юність  2 - 0  Сокіл У
  В 31-08-2016 Східниця  2 - 3  Зоря Т
  В 31-08-2016 Карпати Д   -   Карпати Т
  Б 31-08-2016 Підмонастир  3 - 0  Городок

14 тур

  А 27-08-2016 Локомотив  1 - 1  Корона
  Б 27-08-2016 Яворів  1 - 2  Черляни
  А 28-08-2016 Галичина В-Д  8 - 0  Муроване
  А 28-08-2016 Богун  2 - 1  Енергетик
  А 28-08-2016 Думна  0 - 0  Добросин
  В 28-08-2016 Нафтовик  2 - 0  Карпати Д
  В 28-08-2016 Карпати Т  3 - 0  Новошичі
  В 28-08-2016 Прикарпаття  6 - 0  Східниця
  В 28-08-2016 Зоря Т  1 - 5  Добромиль
  Б 28-08-2016 Сокіл У  2 - 1  Сокіл З
  Б 28-08-2016 Городок  0 - 5  Юність
  Б 31-08-2016 Хімік  7 - 0  Сокіл В-Г
  Б 14-09-2016 Ходорів   -   Підмонастир
  В 09-10-2016 Кохавинка  1 - 2  Стебник

15 тур

  А 03-09-2016 Корона  2 - 1  Галичина В-Д
  Б 03-09-2016 Черляни  5 - 1  Сокіл У
  А 04-09-2016 Добросин  2 - 0  Богун
  А 04-09-2016 Енергетик  1 - 1  Локомотив
  А 04-09-2016 Муроване  0 - 2  Шахтар
  В 04-09-2016 Добромиль  3 - 0  Прикарпаття
  В 04-09-2016 Зоря Т  1 - 2  Нафтовик
  В 04-09-2016 Стебник   -   Карпати Т
  В 04-09-2016 Новошичі  1 - 3  Карпати Д
  Б 04-09-2016 Хімік  1 - 0  Ходорів
  Б 04-09-2016 Сокіл В-Г  3 - 3  Яворів
  Б 04-09-2016 Сокіл З  3 - 0  Городок
  Б 04-09-2016 Юність  6 - 1  Підмонастир
  В 14-09-2016 Східниця  3 - 0  Кохавинка

16 тур

  В 10-09-2016 Нафтовик  3 - 0  Новошичі
  Б 10-09-2016 Городок   -   Черляни
  А 11-09-2016 Корона  1 - 1  Шахтар
  А 11-09-2016 Галичина В-Д  6 - 2  Енергетик
  А 11-09-2016 Локомотив  2 - 1  Добросин
  А 11-09-2016 Богун  1 - 4  Думна
  В 11-09-2016 Кохавинка  0 - 0  Добромиль
  В 11-09-2016 Прикарпаття  9 - 0  Зоря Т
  В 11-09-2016 Карпати Т  2 - 0  Східниця
  В 11-09-2016 Карпати Д  6 - 0  Стебник
  Б 11-09-2016 Ходорів  1 - 2  Юність
  Б 11-09-2016 Сокіл У  1 - 2  Сокіл В-Г
  Б 11-09-2016 Яворів  4 - 1  Хімік
  Б 21-09-2016 Підмонастир  3 - 0  Сокіл З

17 тур

  В 14-09-2016 Добромиль   -   Карпати Т
  А 17-09-2016 Корона  3 - 0  Муроване
  Б 17-09-2016 Черляни  1 - 0  Підмонастир
  В 17-09-2016 Прикарпаття  0 - 0  Нафтовик
  А 18-09-2016 Думна  0 - 1  Локомотив
  А 18-09-2016 Добросин  0 - 4  Галичина В-Д
  А 18-09-2016 Енергетик  2 - 2  Шахтар
  Б 18-09-2016 Яворів  4 - 5  Ходорів
  Б 18-09-2016 Хімік  3 - 0  Сокіл У
  Б 18-09-2016 Сокіл В-Г  5 - 1  Городок
  Б 18-09-2016 Сокіл З  0 - 18  Юність
  В 18-09-2016 Зоря Т  3 - 0  Кохавинка
  В 18-09-2016 Східниця  2 - 3  Карпати Д
  В 18-09-2016 Стебник  3 - 0  Новошичі

18 тур

  Б 14-09-2016 Сокіл У   -   Яворів
  А 24-09-2016 Шахтар  1 - 0  Добросин
  В 25-09-2016 Нафтовик   -   Стебник
  В 25-09-2016 Новошичі  0 - 3  Східниця
  В 25-09-2016 Карпати Д  0 - 2  Добромиль
  В 25-09-2016 Карпати Т  11 - 0  Зоря Т
  В 25-09-2016 Кохавинка  3 - 2  Прикарпаття
  Б 25-09-2016 Ходорів  1 - 0  Сокіл З
  Б 25-09-2016 Юність  2 - 1  Черляни
  Б 25-09-2016 Підмонастир  1 - 3  Сокіл В-Г
  Б 25-09-2016 Городок  1 - 7  Хімік
  А 25-09-2016 Муроване  4 - 3  Енергетик
  А 25-09-2016 Галичина В-Д   -   Думна
  А 25-09-2016 Локомотив  4 - 0  Богун


Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????