Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua
No matches

Перша ліга Сокальського району

Неділя, 12 Травень 2013, 17:32 адміністратор

Фінал

Півфінал

Матч за третє місце

Фінал

 

Турнірна таблиця

Група А

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Відродження Свитазів 22 16 4 2 56 21 52
2 ФСК Стенятин 22 16 3 3 64 24 51
3 ФСК ТЕКО Теляж 22 15 2 5 55 34 47
4 ФК Вікторія Волсвин 22 12 5 5 57 34 41
5 ФК Воля Горбків 22 10 4 8 55 35 34
6 ФК Боб'ятин 22 9 3 10 52 47 30
7 ФК Волинь Шпиколоси 22 8 4 10 43 39 28
8 ФК Дружба Поториця 22 8 1 13 46 44 25
9 ФК Добрячин 22 6 6 10 40 60 24
10 ФК Сокіл Перв'ятичі 22 5 6 11 26 59 21
11 СК Нива Забужжя 22 4 4 14 30 58 16
12 ФК Переспа 22 1 2 19 17 86 5

Результати, наступні матчі



Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Степан Ткачук Горбків 19
- Андрій Бобровський Стенятин 19
3 Петро Романчук Волсвин 14
- Іван Калинович Волсвин 14
5 Володимир Семенюк Боб'ятин 13
- Олег Коваль Боб'ятин 13
7 Назар Дідух Поториця-2 12
- Василь Сокіл Теляж 12
9 Богдан Табак Свитазів 11
10 Володимир Носаль Теляж 10
Попередження
М Гравець Команда Попередження
1 Віктор Сало Свитазів 4
2 Богдан Козира Поториця-2 3
- Василь Шеремета Боб'ятин 3
- Василь Сокіл Теляж 3
- Руслан Легкий Шпиколоси 3
6 Андрій Білик Свитазів 2
- Тарас Батіг Горбків 2
- Андрій Най Добрячин 2
- Андрій Наконечний Переспа 2
- Володимир Носаль Теляж 2
Вилучення за дві жовті
М Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Тарас Шак Перв'ятичі 1
- Володимир Тартак Шпиколоси 1
- Сергій Бажун Шпиколоси 1
- Василь Сокіл Теляж 1
- Андрій Цар Поториця-2 1
- Віктор Сало Свитазів 1
- Роман Демчук Боб'ятин 1
- Олег Ткачук Боб'ятин 1
- Назар Лопатовський Боб'ятин 1
Автоголи
М Гравець Команда Автоголи
1 Руслан Найда Добрячин 1
- Назар Сусол Забужжя 1
- Степан Гаврилів Забужжя 1
- Петро Чоп Переспа 1
- Сергій Павлів Стенятин 1
- Ігор Семенюк Боб'ятин 1
- Павло Глушко Волсвин 1

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Група Б

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Карів 20 16 2 2 68 19 50
2 ФК Єдність Себечів 20 16 1 3 81 17 49
3 ФК Діброва 20 13 3 4 62 29 42
4 ФК Сокіл Хлівчани 20 13 1 6 56 22 40
5 ФК Прогрес Бутини 20 11 1 8 38 44 34
6 ФК Авангард Муроване 20 9 2 9 42 36 29
7 ФК Реал Савчин 20 7 2 11 30 49 23
8 ФК Домашів 20 7 2 11 30 57 23
9 ФК Желдець Реклинець 20 4 4 12 35 54 16
10 ФК Фаворит Гута 20 5 0 15 24 51 12
11 ФК Сокіл Ванів 20 0 0 20 9 97 0

Результати, наступні матчі

Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Юрій Волоско Діброва 22
2 Віталій Гнатишин Карів 20
3 Омар Набізада Себечів 19
4 Іван Загірний Бутини 17
5 Богдан Білецький Хлівчани 15
6 Віталій Поріцький Савчин 14
7 Олег Мельоха Хлівчани 12
- Сергій Шемберко Муроване 12
- Олександр Головатюк Себечів 12
10 Марян Домашовець Діброва 11
Попередження
М Гравець Команда Попередження
1 Богдан Лах Савчин 2
- Віталій Мельоха Хлівчани 2
- Тарас Демідонт Гута 2
- Олег Тадра Карів 2
- Володимир Ропій Савчин 2
- Юрій Яциковський Діброва 2
- Григорій Шостак Діброва 2
- Михайло Дацьків Бутини 2
- Роман Шемберко Муроване 2
- Сергій Романчук Реклинець 2
Вилучення за дві жовті
М Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Владислав Велигодський Себечів 1
- Андрій Кручик Реклинець 1
- Роман Шемберко Муроване 1
- Тарас Демідонт Гута 1
- Богдан Лах Савчин 1
- Іван Загірний Бутини 1
- Артем Рамазанов Савчин 1
- Юрій Музика Бутини 1
Автоголи
М Гравець Команда Автоголи
1 Максим Федорович Савчин 1
- Іван Олійник Савчин 1

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 30 Жовтень 2016, 21:17

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Юра 30.04.2014, 08:30
Коли викладуть турнірки Першої ліги Сокальського району ? Ігри в неділю, а з ким невідомо. Непорядок...
Цитата
 
 
-8 #1 XXX 19.05.2013, 19:26
Боб'ятин найкраща команда!!!!!)))
Цитата
 

 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????