Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
No matches

Кубок Незалежності 2016



попередній етап

08-05-2016
  events.png   12:30 Ванів - Забужжя  4 - 3 
  events.png   13:00 Реклинець - Домашів  5 - 0 
  events.png   13:00 Добрячин - Поториця  2 - 3 

1/16 фіналу

29-05-2016
  events.png   13:00 Хлівчани - Поториця  2 - 1 
  events.png   13:00 Хоробрів - Стенятин  3 - 1 
  events.png   13:00 Гута - Бутини  1 - 4 
  events.png   13:00 Боб'ятин - Карів  3 - 3 (Пенальті 4 - 2) 
  events.png   13:00 Волсвин - Ванів  9 - 2 
      13:00 Белз - Поториця  0 - 3 
  events.png   13:00 Бендюга - Межиріччя  3 - 1 
  events.png   13:00 Гірник - Куличків  2 - 0 
  events.png   16:00 Перв'ятичі - Шпиколоси  2 - 2 (Пенальті 3 - 4) 
  events.png   16:00 Жвирка - Великі Мости  4 - 1 
  events.png   16:00 Себечів - Острів  1 - 4 
  events.png   16:00 Теляж - Свитазів  1 - 2 (ОТ 0 - 1) 
  events.png   16:00 Діброва - Реклинець  7 - 0 
  events.png   16:00 Сілець - Сокаль  1 - 3 
  events.png   16:00 Комарів - Горбків  2 - 1 (ОТ 1 - 0) 
  events.png   16:00 Муроване - Тартаків  1 - 2 

1/8 фіналу

26-06-2016
  events.png   14:00 Поториця - Гірник  5 - 1 
  events.png   15:00 Бендюга - Жвирка  3 - 5 
  events.png   15:00 Хлівчани - Комарів  0 - 3 
  events.png   16:00 Сокаль - Тартаків  0 - 2 
  events.png   16:00 Острів - Шпиколоси  2 - 0 
  events.png   16:00 Свитазів - Боб'ятин  3 - 1 
  events.png   16:00 Діброва - Волсвин  5 - 2 
  events.png   16:00 Бутини - Хоробрів  3 - 2 

1/4 фіналу

31-07-2016
  events.png   13:00 Комарів - Поториця  2 - 2 (Пенальті 1 - 3) 
  events.png   16:00 Діброва - Бутини  3 - 2 
  events.png   16:00 Острів - Свитазів  4 - 0 
  events.png   18:00 Жвирка - Тартаків  4 - 0 

1/2 фіналу

14-08-2016
  events.png   13:00 Поториця - Жвирка  2 - 1 
  events.png   16:00 Діброва - Острів  0 - 3 

фінал

24-08-2016
  events.png   16:00 Поториця - Острів   -  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
-1 #1 Віталій 29.06.2016, 09:39
Коли відбудиться матч Хлівчани-Комарі в
Цитата