Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 12 24
2 Миколаїв 12 22
3 Юність В.Б. 11 21
4 Самбір 12 21
5 Юність Г. 12 20

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 14 35
2 Галичина Д 15 34
3 Кар'єр 13 30
4 Гал-КАТ 14 28
5 Вікторія 13 23

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 9 21
2 Сокіл Р-Р 8 20
3 Галичина В-Д 9 17
4 Синьковичі 9 17
5 Легінь 9 16

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 8 19
3 Відники 8 15
4 Сокіл Ск 8 13
5 Підбуж 8 11

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 9 18
2 Мебус 8 17
3 Куликів 8 16
4 Босота 8 15
5 Зах. Буг 8 14

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Бори 7 17
2 Ходорів 7 12
3 Шпильчина 5 10
4 Підберізці 7 9
5 Леоні 7 9
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга 2018 - юнаки
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Погонь Львів (юн.) 12 9 3 0 39 5 34 30
2 Юність Гійче (юн.) 12 9 0 3 39 13 26 27
3 ФК Миколаїв (юн.) 12 8 2 2 25 9 16 26
4 ФК Мостиська (юн.) 12 8 1 3 33 12 21 25
5 Думна Ременів (юн.) 12 6 3 3 23 12 11 21
6 ФК Самбір (юн.) 12 6 2 4 23 8 15 20
7 Локомотив Рава-Руська (юн.) 11 6 1 4 14 9 5 19
8 Гірник Новояворівськ (юн.) 11 4 3 4 15 17 -2 15
9 Юність Верхня Білка (юн.) 12 4 3 5 18 16 2 15
10 Кордія Муроване (юн.) 12 4 1 7 26 32 -6 13
11 Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) 12 1 2 9 13 39 -26 5
12 Енергетик Добротвір (юн.) 12 1 0 11 10 33 -23 3
13 СКК Демня (юн.) 12 0 1 11 4 77 -73 1




1 тур

15-04-2018
      Юність В.Б.  0 - 1  Самбір  
      Миколаїв  3 - 2  Мостиська  
      Підмонастир  3 - 3  Гірник Н - ю  
      Енергетик  0 - 4  Думна  
      Юність Г.  1 - 4  Погонь  
      Муроване  1 - 0  Локомотив  

2 тур

22-04-2018
      Погонь  2 - 0  Муроване  
      Думна  1 - 0  Юність Г.  
      Гірник Н - ю  2 - 1  Енергетик  
      Мостиська  3 - 2  Підмонастир  
      Самбір  0 - 1  Миколаїв  
      Демня  0 - 4  Юність В.Б.  

3 тур

29-04-2018
      Миколаїв  3 - 0  Демня  
      Підмонастир  0 - 3  Самбір  
      Енергетик  0 - 4  Мостиська  
      Юність Г.  3 - 0  Гірник Н - ю  
      Муроване  3 - 3  Думна  
      Локомотив  0 - 2  Погонь  

4 тур

02-05-2018
      Думна  0 - 1  Локомотив 450
      Гірник Н - ю  1 - 0  Муроване  
      Мостиська  1 - 2  Юність Г.  
      Самбір  2 - 0  Енергетик  
      Демня  1 - 1  Підмонастир  
      Юність В.Б.  0 - 0  Миколаїв  

5 тур

06-05-2018
      Підмонастир  2 - 3  Юність В.Б.  
      Енергетик  3 - 0  Демня  
      Юність Г.  3 - 0  Самбір  
      Погонь  2 - 2  Думна  
09-05-2018
      Муроване  0 - 2  Мостиська  
      Локомотив   -   Гірник Н - ю  

6 тур

12-05-2018
      Гірник Н - ю  0 - 0  Погонь  
      Мостиська  2 - 0  Локомотив  
      Самбір  2 - 1  Муроване  
      Демня  0 - 7  Юність Г.  
      Юність В.Б.  4 - 2  Енергетик  
      Миколаїв  1 - 0  Підмонастир  

7 тур

20-05-2018
      Енергетик  0 - 4  Миколаїв  
      Юність Г.  2 - 0  Юність В.Б.  
      Муроване  12 - 1  Демня  
      Локомотив  0 - 0  Самбір  
      Погонь  2 - 1  Мостиська  
      Думна  5 - 0  Гірник Н - ю  

8 тур

27-05-2018
      Мостиська  2 - 0  Думна  
      Самбір  0 - 0  Погонь  
      Демня  0 - 2  Локомотив  
      Юність В.Б.  6 - 1  Муроване  
      Миколаїв  2 - 4  Юність Г.  
      Підмонастир  2 - 1  Енергетик  

9 тур

03-06-2018
      Юність Г.  5 - 1  Підмонастир  
      Муроване  1 - 4  Миколаїв  
      Локомотив  3 - 0  Юність В.Б.  
      Погонь  10 - 0  Демня  
      Думна  1 - 0  Самбір  
13-06-2018
      Гірник Н - ю  1 - 2  Мостиська  

10 тур

10-06-2018
      Самбір  2 - 0  Гірник Н - ю  
      Демня  0 - 4  Думна  
      Юність В.Б.  0 - 3  Погонь  
      Миколаїв  4 - 0  Локомотив  
      Підмонастир  1 - 4  Муроване  
      Енергетик  1 - 4  Юність Г.  

11 тур

13-06-2018
      Погонь  2 - 1  Миколаїв  
16-06-2018
      Мостиська  2 - 1  Самбір  
17-06-2018
      Муроване  3 - 2  Енергетик  
      Локомотив  4 - 0  Підмонастир  
      Думна  1 - 1  Юність В.Б.  
      Гірник Н - ю  7 - 1  Демня  

12 тур

24-06-2018
      Енергетик  0 - 1  Локомотив  
25-06-2018
      Юність В.Б.  0 - 1  Гірник Н - ю  
26-06-2018
      Демня  1 - 12  Мостиська  
      Миколаїв  2 - 0  Думна  
      Підмонастир  0 - 9  Погонь  
      Юність Г.  8 - 0  Муроване  

13 тур

28-06-2018
      Гірник Н - ю  0 - 0  Миколаїв  
30-06-2018
      Локомотив  3 - 0  Юність Г.  
      Погонь  3 - 0  Енергетик  
      Думна  2 - 1  Підмонастир  
      Мостиська  0 - 0  Юність В.Б.  
      Самбір  12 - 0  Демня  

Джерело: Федерація футболу Львівської області

Додати коментар


Захисний код
Оновити