Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua

Кубок Незалежності Пустомитівського району

Вівторок, 02 Серпень 2016, 18:53 адміністратор

Кубок Незалежності Пустомитівського району

Попередній етап

Група 1

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Горожанна Велика Горожанна 2 2 0 0 4 1 6
2 Рух Горбачі 2 1 0 1 1 3 1
3 Сокіл Никонковичі 1 0 0 1 1 1 1
4 Едельвейс Семенівка 1 0 0 1 1 2 0

 

Група 2

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Чайка Ставчани 2 1 0 1 1 5 1
2 ФК Оброшино 0 0 0 0 0 0 0
2 Форвард Годовиця/Басівка 0 0 0 0 0 0 0
2 Яструб Містки 0 0 0 0 0 0 0

 

Група 3

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Фейр-Плей Пустомити 2 2 0 0 5 0 6
2 Кар'єр Сокільники 2 1 0 1 1 3 1
3 Верховина Зимна Вода 1 0 0 1 1 1 1
4 ФК Хоросно 1 0 0 1 0 3 0

 

Група 4

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Підбірці 2 2 0 0 7 0 6
2 Княжий Звенигород/Шоломинь/Гринів 1 0 0 1 1 1 1
3 ФК Лісневичі 1 0 0 1 0 3 0

 

Група 5

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Отава Миклашів 2 2 0 0 4 3 4
2 Каменяр Кам'янопіль 2 0 0 2 2 3 1
3 Сян Нижня Білка 1 1 0 0 0 0 1
3 ФК Чижиків 1 0 0 1 1 1 1

 

Група 6

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Чорнушовичі 2 1 0 1 4 2 4
1 Ясловичі Верхня Білка 2 2 0 0 1 0 4
3 Ватра Тарасівка 1 0 0 1 0 1 0
3 Галич Сухоріччя 1 0 0 1 2 4 0

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Півфінал

Група 1

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Отава Миклашів 2 2 0 0 4 0 6
2 ФК Підбірці 2 1 0 1 1 3 3
3 Ясловичі Верхня Білка 2 0 0 2 0 2 0

 

Група 2

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Фейр-Плей Пустомити 2 2 0 0 3 1 6
2 Горожанна Велика Горожанна 2 1 0 1 2 2 3
3 ФК Оброшино 2 0 0 2 0 2 0

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 Серпень 2016, 19:18

Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????