Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 21 45
2 Демня 21 44
3 Миколаїв 21 40
4 Самбір 21 35
5 Думна 20 34

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Газовик 5 12
2 Синьковичі 5 8
3 Відники 5 7
4 Сокіл Р-Р 5 6
5 Карпати К-Б 5 5
6 Сокіл В-Гл 5 2

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Шпильчина 6 14
2 Лео-Кераміка 5 10
3 Бори 5 8
4 Зах. Буг 6 7
5 Ходорів 6 4
6 Мебус 6 4

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 26 64
2 Кар'єр 26 60
3 Гал-КАТ 26 58
4 Галичина Д 26 57
5 Вікторія 27 51

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 18 39
2 Синьковичі 18 37
3 Карпати К-Б 18 35
4 Легінь 18 34
5 Острів 18 33

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 16 39
2 Газовик 16 37
3 Сокіл В-Гл 15 32
4 Сокіл Ск 15 28
5 Янів 16 19

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 18 39
2 Мебус 18 35
3 Зах. Буг 18 35
4 Старт Р 18 34
5 Куликів 18 32

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 16 35
2 Бори 16 34
3 Ходорів 16 29
4 Леоні 15 23
5 Підберізці 15 22
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
No matches

Чемпіонат Пустомитівського району

Неділя, 12 Травень 2013, 17:32 адміністратор

Турнірна таблиця

 

Група А

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Щирець 18 13 3 2 59 27 42
2 Сокіл Лани 18 12 3 3 55 29 39
3 Сокіл Грімне 17 9 3 5 40 27 30
4 Гетьман Щирець 18 9 3 6 36 31 30
5 Карпати Гуменець 18 8 3 7 40 43 27
6 Едельвейс Семенівка 17 8 2 7 27 26 26
7 Сокіл Никонковичі 18 8 1 9 57 43 25
8 Зоря Попеляни 18 4 1 13 18 51 13
9 Яструб Містки 17 4 0 13 33 57 12
10 Горожанна Велика Горожанна 17 3 1 13 22 53 10

Результати, наступні матчі


НД, 14.10.2018 року

В.Горожанна Гетьман Щ 0:3

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Група Б

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Жупан Винники 17 13 1 3 60 20 40
2 ФК Пустомити 18 12 3 3 48 26 39
3 ФК Підбірці 18 11 3 4 50 31 36
4 ФК Наварія 18 9 5 4 41 30 32
5 Чайка Виннички 18 9 1 8 34 31 28
6 Тризуб Чишки 18 8 2 8 38 46 26
7 ФК Гарт Дмитровичі 17 5 6 6 38 38 21
8 ФК Хоросно 18 5 2 11 39 53 17
9 ФК Оброшино 18 4 1 13 20 51 13
10 Чайка Ставчани 18 1 0 17 25 67 3
11 ФК Лапаївка 0 0 0 0 0 0 0

Результати, наступні матчі

НД, 14.10.2018 року

Чишки Ставчани 3:0


Наварія Підбірці 2:3


Дмитровичі Пустомити 2:2


Винники Виннички 2:0


Лапаївка Виннички -


Оброшино Хоросно 0:0

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Група В

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 ФК Будьків 20 13 4 3 43 25 43
2 Галич Верхня Білка 18 13 2 3 52 25 41
3 Каменяр Кам'янопіль 19 12 4 3 53 27 40
4 Темп Відники 20 13 1 6 57 24 40
5 Ватра Пикуловичі 19 9 3 7 51 37 30
6 Пелікани Чорнушовичі 19 8 2 9 38 46 26
7 ФК Чижиків 20 7 4 9 39 43 25
8 Ватра Тарасівка 20 7 4 9 48 48 25
9 Отава Миклашів 19 5 6 8 30 38 21
10 Княжий Звенигород 20 3 2 15 24 63 11
11 Галич Сухоріччя 20 0 2 18 15 74 2

Результати, наступні матчі

НД, 14.10.2018 року

Кам'янопіль Будьків 4:1


Тарасівка Пикуловичі 3:2


Сухоріччя В.Білка 0:3


Чорнушовичі Звенигород 6:1


Відники Миклашів 3:0

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 21 Травень 2018, 21:01

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Ярослав 07.05.2018, 22:15
Фк Пустомити а не Будівельник Пустомити
Цитата