Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга, пр.

Команди І О
1 Миколаїв 23 59
2 Рочин 23 55
3 Демня 24 47
4 Підмонастир 24 43
5 Самбір 24 43

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Локомотив 11 23
2 Думна 11 23
3 Мостиська 11 18
4 Сокіл Б 11 17
5 Нафтовик 11 16

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 18 43
2 Новошичі 18 38
3 Нафтовик 18 38
4 Добромиль 18 32
5 Прикарпаття 18 31

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Сокіл Б 14 30
3 Думна 14 25
4 Сокіл З 14 18
5 Пісочна 14 15
6 Будівельник З 14 13

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 16 33
2 Синьковичі 16 31
3 Сокіл Я 16 29
4 Сокіл Р-Р 16 29
5 Карпати К-Б 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 18 44
2 Галичина Д 18 38
3 Сокіл В-Гл 18 33
4 Карпати С.С. 18 32
5 Кохавинка 18 27

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 18 43
2 Острів 18 42
3 Комарів 18 36
4 Зах. Буг 18 29
5 Слава 18 27

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 22 47
2 Бори 22 43
3 Легінь 22 43
4 Босота 22 42
5 Лео-Кераміка 22 35
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат Кам'янка-Бузького району 2017

НД, 15 жовтня 2017 року

ФК Галичина Ременів15.10.2017Нива Жовтанці

Чемпіонат Кам'янка-Бузького району 2017
1 ліга
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Нива Жовтанці 20 14 3 3 59 20 39 45
2 ФК Думна Дідилів 21 14 2 5 49 31 18 44
3 ФК Галичина Ременів 20 13 3 4 46 31 15 42
4 ФК Сокіл Велике Колодно 21 12 5 4 39 24 15 41
5 ФК Молодь Горпин/Вирів 21 12 2 7 38 24 14 38
6 Старт Батятичі 21 12 1 8 57 43 14 37
7 ФК Буг Кам’янка-Бузька 21 10 6 5 47 38 9 36
8 ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька 21 8 7 6 51 39 12 31
2 ліга
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Україна Великосілки 21 11 3 7 39 45 -6 36
2 ФК Садівник Неслухів 21 10 2 9 34 40 -6 32
3 ФК Ватра Новий Став 21 8 5 8 35 34 1 29
4 ФК Черемшина Колоденці 21 8 5 8 39 41 -2 29
5 ФК Колос Руда Сілецька 21 9 2 10 42 55 -13 29
6 ФК Нива Банюнин 20 6 3 11 23 37 -14 21
7 ФК Зоря Стрептів 20 5 4 11 32 43 -11 19
8 ФК Олімпія Желдець 21 3 1 17 21 54 -33 10

* Згідно Рішення КДК № 4 від 31.05.2017 року: ФК Олімпія Желдець -:+ ФК Черемшина Колоденці
** ФК Старт Кукезів, ФК Ватра Зубів Міст знялись зі змагань




1 тур

14-05-2017
  1 Батятичі  0 - 2  Горпин/Вирів
  1/2 Ременів  2 - 2  Колоденці
    Н.Став  4 - 3  Зубів Міст
  2 Желдець  1 - 3  Стрептів
  1 Жовтанці  2 - 2  Дідилів
    Кукезів  - - +  Неслухів
  2 Великосілки  3 - 2  Руда Сілецька
  1/2 В.Колодно  4 - 3  Банюнин
24-08-2017
  1 Кам’янка  5 - 1  Буг К.Бузька

2 тур

21-05-2017
  1 Горпин/Вирів  1 - 2  Ременів
  2 Колоденці  1 - 1  Н.Став
    Зубів Міст  0 - 3  Желдець
  2/1 Стрептів  1 - 3  Жовтанці
    Дідилів  5 - 2  Кукезів
  2 Неслухів  1 - 0  Великосілки
  2/1 Руда Сілецька  1 - 3  В.Колодно
  2/1 Банюнин  1 - 1  Кам’янка
  1 Буг К.Бузька  2 - 3  Батятичі

3 тур

28-05-2017
  1 Ременів  1 - 0  Батятичі
  2/1 Н.Став  1 - 1  Горпин/Вирів
  2 Желдець  - - +  Колоденці
    Жовтанці  7 - 1  Зубів Міст
    Кукезів  1 - 2  Стрептів
  2/1 Великосілки  0 - 4  Дідилів
  1/2 В.Колодно  1 - 0  Неслухів
  1/2 Кам’янка  1 - 2  Руда Сілецька
  1/2 Буг К.Бузька  1 - 0  Банюнин

4 тур

04-06-2017
  1/2 Батятичі  3 - 1  Н.Став
  1/2 Горпин/Вирів  2 - 1  Желдець
  2/1 Колоденці  2 - 3  Жовтанці
    Зубів Міст  1 - 2  Кукезів
  2 Стрептів  6 - 1  Великосілки
  1 Дідилів  3 - 2  В.Колодно
  2/1 Неслухів  6 - 3  Кам’янка
  2 Руда Сілецька  2 - 2  Банюнин
  1 Ременів  1 - 1  Буг К.Бузька

5 тур

11-06-2017
  2 Банюнин  2 - 0  Неслухів
  1 Кам’янка  3 - 1  Дідилів
  1/2 В.Колодно  4 - 2  Стрептів
    Великосілки  2 - 1  Зубів Міст
    Кукезів  3 - 4  Колоденці
  1 Жовтанці  2 - 0  Горпин/Вирів
  2/1 Желдець  3 - 5  Батятичі
  2/1 Н.Став  0 - 2  Ременів
  2/1 Руда Сілецька  5 - 3  Буг К.Бузька

6 тур

18-06-2017
  1/2 Ременів  8 - 1  Желдець
  1 Батятичі  0 - 2  Жовтанці
    Горпин/Вирів  4 - 0  Кукезів
  2 Колоденці  1 - 1  Великосілки
    Зубів Міст  0 - 7  В.Колодно
  2/1 Стрептів  1 - 2  Кам’янка
  2 Неслухів  4 - 0  Руда Сілецька
  1/2 Буг К.Бузька  5 - 3  Н.Став
30-07-2017
  1/2 Дідилів  3 - 1  Банюнин

7 тур

25-06-2017
  2/1 Руда Сілецька  2 - 3  Дідилів
  2 Банюнин  3 - 2  Стрептів
    Кам’янка  8 - 2  Зубів Міст
  1/2 В.Колодно  3 - 1  Колоденці
  2/1 Великосілки  2 - 1  Горпин/Вирів
    Кукезів  2 - 6  Батятичі
  1 Жовтанці  4 - 0  Ременів
  2 Желдець  3 - 4  Н.Став
  2/1 Неслухів  1 - 1  Буг К.Бузька

8 тур

07-05-2017
    Зубів Міст  2 - 3  Банюнин
28-06-2017
  2/1 Н.Став  3 - 3  Жовтанці
    Ременів  3 - 0  Кукезів
  1/2 Батятичі  4 - 0  Великосілки
  1 Горпин/Вирів  1 - 2  В.Колодно
  2/1 Колоденці  2 - 3  Кам’янка
  2 Стрептів  0 - 2  Руда Сілецька
  1/2 Дідилів  5 - 1  Неслухів
  1/2 Буг К.Бузька  7 - 0  Желдець

9 тур

02-07-2017
  2 Неслухів  2 - 2  Стрептів
    Руда Сілецька  3 - 0  Зубів Міст
  2 Банюнин  2 - 1  Колоденці
  1 Кам’янка  1 - 1  Горпин/Вирів
  1 В.Колодно  2 - 4  Батятичі
  2/1 Великосілки  4 - 3  Ременів
    Кукезів  0 - 2  Н.Став
  1/2 Жовтанці  7 - 2  Желдець
  1 Дідилів  4 - 0  Буг К.Бузька

10 тур

09-07-2017
    Желдець  + - -  Кукезів
  2 Н.Став  3 - 2  Великосілки
  1 Ременів  2 - 1  В.Колодно
  1 Батятичі  5 - 5  Кам’янка
  1/2 Горпин/Вирів  1 - 0  Банюнин
  2 Колоденці  8 - 3  Руда Сілецька
    Зубів Міст  1 - 3  Неслухів
  2/1 Стрептів  0 - 1  Дідилів
  1 Буг К.Бузька  1 - 0  Жовтанці

11 тур

16-07-2017
    Дідилів  + - -  Зубів Міст
  2 Неслухів  0 - 3  Колоденці
  2/1 Банюнин  1 - 3  Батятичі
  1 Кам’янка  2 - 2  Ременів
  1/2 В.Колодно  0 - 0  Н.Став
    Кукезів  - - +  Жовтанці
  2/1 Стрептів  1 - 1  Буг К.Бузька
30-07-2017
  2/1 Руда Сілецька  0 - 5  Горпин/Вирів
  2 Великосілки  4 - 2  Желдець

12 тур

23-07-2017
  1/2 Жовтанці  7 - 0  Великосілки
  2/1 Желдець  0 - 0  В.Колодно
  1/2 Ременів  3 - 2  Банюнин
  1/2 Батятичі  10 - 4  Руда Сілецька
  1/2 Горпин/Вирів  3 - 1  Неслухів
  2/1 Колоденці  2 - 4  Дідилів
    Зубів Міст  3 - 4  Стрептів
    Кукезів  - - +  Буг К.Бузька
06-08-2017
  2/1 Н.Став  1 - 1  Кам’янка

13 тур

13-08-2017
  2 Стрептів  3 - 3  Колоденці
  1 Дідилів  2 - 3  Горпин/Вирів
  2/1 Неслухів  3 - 2  Батятичі
  2/1 Руда Сілецька  1 - 4  Ременів
  2 Банюнин  0 - 6  Н.Став
  1/2 Кам’янка  6 - 1  Желдець
  1 В.Колодно  1 - 0  Жовтанці
    Великосілки  + - -  Кукезів
    Буг К.Бузька  4 - 1  Зубів Міст

14 тур

20-08-2017
    Кукезів  - - +  В.Колодно
  1 Жовтанці  2 - 2  Кам’янка
  2 Н.Став  2 - 3  Руда Сілецька
  1/2 Ременів  1 - 0  Неслухів
  1 Батятичі  3 - 1  Дідилів
  1/2 Горпин/Вирів  3 - 1  Стрептів
    Колоденці  + - -  Зубів Міст
  2/1 Великосілки  4 - 2  Буг К.Бузька
24-08-2017
  2 Желдець  2 - 0  Банюнин

15 тур

27-08-2017
    Зубів Міст  - - +  Горпин/Вирів
  1 Дідилів  2 - 5  Ременів
  2 Неслухів  2 - 0  Н.Став
  2 Руда Сілецька  6 - 1  Желдець
  2/1 Банюнин  1 - 2  Жовтанці
    Кам’янка  + - -  Кукезів
  1/2 В.Колодно  1 - 0  Великосілки
  1/2 Буг К.Бузька  2 - 1  Колоденці
28-08-2017
  2/1 Стрептів  0 - 1  Батятичі

16 тур

03-09-2017
  2/1 Великосілки  2 - 1  Кам’янка
    Кукезів  - - +  Банюнин
  1/2 Жовтанці  1 - 0  Руда Сілецька
  2 Желдець  1 - 2  Неслухів
  2/1 Н.Став  0 - 2  Дідилів
  1/2 Ременів  4 - 1  Стрептів
    Батятичі  + - -  Зубів Міст
  1/2 Горпин/Вирів  2 - 0  Колоденці
  1 В.Колодно  2 - 2  Буг К.Бузька

17 тур

10-09-2017
  2/1 Колоденці  2 - 1  Батятичі
    Зубів Міст  - - +  Ременів
  2 Стрептів  1 - 0  Н.Став
  1/2 Дідилів  + - -  Желдець
  2/1 Неслухів  0 - 6  Жовтанці
    Руда Сілецька  + - -  Кукезів
  2 Банюнин  1 - 1  Великосілки
  1 Кам’янка  0 - 0  В.Колодно
  1 Буг К.Бузька  2 - 0  Горпин/Вирів

1 тур

17-09-2017
  1 Буг К.Бузька  2 - 2  Дідилів
  1 Кам’янка  3 - 2  Батятичі
  1 В.Колодно  3 - 1  Горпин/Вирів
  2 Великосілки  4 - 1  Неслухів
  2 Колоденці  + - -  Желдець
  2 Руда Сілецька  0 - 0  Стрептів
  2 Н.Став  + - -  Банюнин
15-10-2017
  1 Ременів  15.10.2017  Жовтанці

2 тур

24-09-2017
  1 Дідилів  4 - 1  Жовтанці
  1 Батятичі  4 - 0  Ременів
  1 Буг К.Бузька  1 - 1  В.Колодно
  1 Горпин/Вирів  3 - 1  Кам’янка
  2 Колоденці  2 - 0  Неслухів
  2 Руда Сілецька  1 - 4  Великосілки
  2 Н.Став  + - -  Желдець
  2 Стрептів  15.10.2017  Банюнин

3 тур

01-10-2017
  1 Жовтанці  5 - 0  Батятичі
  1 В.Колодно  2 - 1  Дідилів
  1 Ременів  2 - 0  Горпин/Вирів
  1 Буг К.Бузька  4 - 3  Кам’янка
  2 Неслухів  3 - 1  Банюнин
  2 Н.Став  4 - 0  Стрептів
  2 Желдець  - - +  Руда Сілецька
  2 Великосілки  3 - 3  Колоденці

4 тур

08-10-2017
  1 Жовтанці  2 - 0  В.Колодно
  1 Горпин/Вирів  4 - 1  Батятичі
  1 Дідилів  + - -  Кам’янка
  1 Буг К.Бузька  5 - 1  Ременів
  2 Стрептів  2 - 4  Неслухів
  2 Банюнин  + - -  Желдець
  2 Великосілки  2 - 0  Н.Став
  2 Руда Сілецька  5 - 1  Колоденці

5 тур

22-10-2017
  1 Горпин/Вирів   -   Жовтанці
  1 В.Колодно   -   Кам’янка
  1 Батятичі   -   Буг К.Бузька
  1 Ременів   -   Дідилів
  2 Руда Сілецька   -   Неслухів
  2 Н.Став   -   Колоденці
  2 Великосілки   -   Банюнин
  2 Стрептів   -   Желдець

6 тур

29-10-2017
  1 Кам’янка   -   Жовтанці
  1 Горпин/Вирів   -   Буг К.Бузька
  1 В.Колодно   -   Ременів
  1 Дідилів   -   Батятичі
  2 Н.Став   -   Неслухів
  2 Банюнин   -   Руда Сілецька
  2 Колоденці   -   Стрептів
  2 Желдець   -   Великосілки

7 тур

05-11-2017
  1 Жовтанці   -   Буг К.Бузька
  1 Ременів   -   Кам’янка
  1 Горпин/Вирів   -   Дідилів
  1 Батятичі   -   В.Колодно
  2 Неслухів   -   Желдець
  2 Великосілки   -   Стрептів
  2 Колоденці   -   Банюнин
  2 Руда Сілецька   -   Н.Став

Додати коментар


Захисний код
Оновити