Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прем'єр-ліга

Четвер, 18 Квітень 2013, 18:36 Богдан

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Дорослі

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Юність Верхня Білка 10 7 0 3 12 6 21
2 ФК Самбір 11 6 3 2 19 5 21
3 СКК Демня 10 6 2 2 14 6 20
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 10 6 1 3 18 11 19
5 ФК Миколаїв 10 5 1 4 19 10 16
6 Погонь Львів 10 4 4 2 10 9 16
7 Юність Гійче 10 4 4 2 14 8 16
8 Думна Ременів 10 4 3 3 17 14 15
9 ФК Мостиська 10 3 3 4 14 17 12
10 Локомотив Рава-Руська 10 4 0 6 10 15 12
11 Гірник Новояворівськ 10 2 4 4 7 12 10
12 Енергетик Добротвір 10 1 1 8 10 25 4
13 Кордія Муроване 11 1 0 10 7 33 3

Результати, наступні матчі


СБ, 16.06.2018 року

Мостиська ФК Мостиська ФК Самбір Самбір 1:1

НД, 17.06.2018 року

Муроване Кордія Муроване Енергетик Добротвір Енергетик 2:1


Локомотив Локомотив Рава-Руська Фенікс-Стефано Підмонастир Підмонастир 0:4


Думна Думна Ременів Юність Верхня Білка Юність В.Б. 0:1


Гірник Н Гірник Новояворівськ СКК Демня Демня 0:1

НД, 24.06.2018 року

Демня СКК Демня ФК Мостиська Мостиська 16:00


Юність В.Б. Юність Верхня Білка Гірник Новояворівськ Гірник Н 16:00


Миколаїв ФК Миколаїв Думна Ременів Думна 16:00


Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир Погонь Львів Погонь 16:00


Енергетик Енергетик Добротвір Локомотив Рава-Руська Локомотив 16:00


Юність Г. Юність Гійче Кордія Муроване Муроване 16:00

ЧТ, 28.06.2018 року

Гірник Н Гірник Новояворівськ ФК Миколаїв Миколаїв 16:00

Статистика

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Назарій Малецький Самбір 8
2 Артур Теміров Підмонастир 7
- Олег Шептицький Юність В.Б. 7
4 Павло Дроботій Юність Г. 5
- Андрій Шагало Мостиська 5
Попередження
М Гравець Команда Попередження
1 Богдан Вільчинський Погонь 4
- Любомир Корнєв Погонь 4
- Володимир Лаба Локомотив 4
4 Андрій Матис Мостиська 3
- Михайло Кіт-Копиляк Мостиська 3
Вилучення за дві жовті
М Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Богдан Карковський Гірник Н 1
- Зіновій Яворський Юність Г. 1
- Іван Смола Самбір 1
- Володимир Назаренко Думна 1
Вилучення
М Гравець Команда Вилучення
1 Роман Чачунь Підмонастир 1
- Андрій Горуна Гірник Н 1
Автоголи
М Гравець Команда Автоголи
1 Михайло Знетиняк Самбір 1
- Володимир Мубінов Гірник Н 1
- Олег Яценко Погонь 1
- Тарас Радюк Демня 1
- Ярослав Писько Демня 1

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Юнаки

 

Команди І В Н П ЗГ ПГ О
1 Погонь Львів (юн.) 10 7 3 0 27 5 24
2 Юність Гійче (юн.) 10 8 0 2 31 10 24
3 ФК Миколаїв (юн.) 10 7 1 2 23 9 22
4 ФК Мостиська (юн.) 10 7 0 3 21 11 21
5 Думна Ременів (юн.) 10 5 3 2 21 9 18
6 ФК Самбір (юн.) 11 5 2 4 11 8 17
7 Юність Верхня Білка (юн.) 10 4 2 4 18 15 14
8 Кордія Муроване (юн.) 11 4 1 6 26 24 13
9 Локомотив Рава-Руська (юн.) 9 4 1 4 10 9 13
10 Гірник Новояворівськ (юн.) 9 3 2 4 14 17 11
11 Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) 10 1 2 7 12 28 5
12 Енергетик Добротвір (юн.) 10 1 0 9 10 29 3
13 СКК Демня (юн.) 10 0 1 9 3 53 1

Результати, наступні матчі

СБ, 16.06.2018 року

Мостиська ФК Мостиська (юн.) ФК Самбір (юн.) Самбір 2:1

НД, 17.06.2018 року

Муроване Кордія Муроване (юн.) Енергетик Добротвір (юн.) Енергетик 3:2


Локомотив Локомотив Рава-Руська (юн.) Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Підмонастир 4:0


Думна Думна Ременів (юн.) Юність Верхня Білка (юн.) Юність В.Б. 1:1


Гірник Н - ю Гірник Новояворівськ (юн.) СКК Демня (юн.) Демня 7:1

НД, 24.06.2018 року

Демня СКК Демня (юн.) ФК Мостиська (юн.) Мостиська -


Юність В.Б. Юність Верхня Білка (юн.) Гірник Новояворівськ (юн.) Гірник Н - ю -


Миколаїв ФК Миколаїв (юн.) Думна Ременів (юн.) Думна -


Підмонастир Фенікс-Стефано Підмонастир (юн.) Погонь Львів (юн.) Погонь -


Енергетик Енергетик Добротвір (юн.) Локомотив Рава-Руська (юн.) Локомотив -


Юність Г. Юність Гійче (юн.) Кордія Муроване (юн.) Муроване -

ЧТ, 28.06.2018 року

Гірник Н - ю Гірник Новояворівськ (юн.) ФК Миколаїв (юн.) Миколаїв -

СБ, 30.06.2018 року

Локомотив Локомотив Рава-Руська (юн.) Юність Гійче (юн.) Юність Г. -


Погонь Погонь Львів (юн.) Енергетик Добротвір (юн.) Енергетик -

 

Турнірна таблиця, результати, календар

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 Березень 2018, 22:02

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #5 Ostap 05.06.2017, 13:50
31.05.2017 (середа) Погонь-юнаки - Кар'єр-юнаки: 6:0.
Цитата
 
 
#4 Guest 23.07.2013, 15:42
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#3 Guest 23.07.2013, 15:41
Коментар був видалений адміністратором
 
 
#2 Guest 23.07.2013, 15:38
Коментар був видалений адміністратором
 
 
0 #1 Василь 24.06.2013, 14:44
А також у Львові на якому стадіоні
Цитата