Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Друга ліга 2018 - юнаки
Група А
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Галичина Великий Дорошів (юн.) 12 9 2 1 49 8 41 29
2 Карпати Кам'янка-Бузька (юн.) 11 5 5 1 20 12 8 20
3 ФК Синьковичі (юн.) 13 6 1 6 24 18 6 19
4 Сокіл Рясне-Руське (юн.) 10 4 4 2 17 10 7 16
5 ФК Буськ (юн.) 12 4 2 6 20 27 -7 14
6 ФК Радехів (юн.) 12 3 4 5 10 19 -9 13
7 ФК Яричів Новий Яричів (юн.) 12 3 4 5 17 29 -12 13
8 ФК Гамаліївка (юн.) 14 3 0 11 6 40 -34 9
Група Б
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Газовик-Хуртовина Комарно (юн.) 12 10 1 1 37 12 25 31
2 Сокіл Великі Глібовичі (юн.) 12 8 1 3 28 15 13 25
3 Сокіл Сокільники (юн.) 14 7 1 6 34 28 6 22
4 Кохавинка Гніздичів (юн.) 14 6 2 6 23 25 -2 20
5 ФК Вовчатичі (юн.) 12 5 4 3 32 22 10 19
6 Янів Івано-Франково (юн.) 14 6 0 8 30 35 -5 18
7 Темп Відники (юн.) 14 6 0 8 32 39 -7 18
8 ФК Підбуж (юн.) 11 3 2 6 17 24 -7 11
9 Верес Великий Любінь (юн.) 13 1 1 11 13 46 -33 4



1 тур

22-04-2018
  Б Сокіл В-Г - Підбуж  2 - 0 
  Б Газовик - Сокіл Ск  3 - 0 
  Б Янів - В.Любінь  3 - 0 
28-04-2018
  А Радехів - Галичина В-Д  2 - 2 
29-04-2018
  А Синьковичі - Карпати К-Б (ю)  0 - 1 
  А Гамаліївка - Сокіл Р-Р  1 - 4 
17-06-2018
  Б Кохавинка - Відники  1 - 6 

2 тур

29-04-2018
  Б Сокіл Ск - Відники  7 - 4 
  Б Підбуж - Янів  4 - 3 
  Б Газовик - Сокіл В-Г  4 - 1 
05-05-2018
  А Радехів - Синьковичі  1 - 0 
06-05-2018
  А Сокіл Р-Р - Буськ  1 - 1 
  А Карпати К-Б (ю) - Гамаліївка  3 - 0 
24-06-2018
  Б Вовчатичі - Кохавинка  1 - 1 

3 тур

05-05-2018
  Б Янів - Газовик  1 - 4 
06-05-2018
  Б Сокіл В-Г - Сокіл Ск  3 - 0 
  Б В.Любінь - Кохавинка  1 - 4 
  Б Вовчатичі - Відники  5 - 3 
13-05-2018
  А Синьковичі - Галичина В-Д  0 - 3 
  А Гамаліївка - Радехів  0 - 1 
  А Буськ - Карпати К-Б (ю)  2 - 3 
  А Яричів (ю) - Сокіл Р-Р  1 - 3 

4 тур

13-05-2018
  Б Сокіл В-Г - Янів  3 - 1 
  Б Кохавинка - Підбуж  0 - 1 
  Б Сокіл Ск - Вовчатичі  3 - 0 
19-05-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Яричів (ю)  0 - 0 
  А Радехів - Буськ  2 - 1 
  А Синьковичі - Гамаліївка  7 - 0 
24-06-2018
  Б В.Любінь - Відники  6 - 0 

5 тур

20-05-2018
  Б Янів - Сокіл Ск  1 - 0 
  Б Кохавинка - Газовик  1 - 3 
  Б Вовчатичі - В.Любінь  5 - 0 
  Б Підбуж - Відники  3 - 0 
27-05-2018
  А Гамаліївка - Галичина В-Д  2 - 1 
  А Яричів (ю) - Радехів  1 - 1 
28-05-2018
  А Буськ - Синьковичі  0 - 1 

6 тур

13-05-2018
  Б Газовик - Відники  3 - 1 
02-06-2018
  Б Сокіл Ск - В.Любінь  9 - 0 
  Б Підбуж - Вовчатичі  1 - 1 
  Б Сокіл В-Г - Кохавинка  4 - 0 
03-06-2018
  А Галичина В-Д - Сокіл Р-Р  1 - 1 
  А Синьковичі - Яричів (ю)  3 - 3 
  А Гамаліївка - Буськ  1 - 5 

7 тур

27-05-2018
  Б Відники - Сокіл В-Г  3 - 2 
10-06-2018
  Б Вовчатичі - Газовик  3 - 1 
  Б В.Любінь - Підбуж  4 - 4 
  Б Кохавинка - Янів  5 - 1 
17-06-2018
  А Буськ - Галичина В-Д  0 - 2 
  А Яричів (ю) - Гамаліївка  1 - 2 
  А Сокіл Р-Р - Карпати К-Б (ю)  1 - 1 

8 тур

02-06-2018
  Б Янів - Відники  1 - 2 
10-06-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Галичина В-Д  0 - 3 
16-06-2018
  Б Сокіл Ск - Підбуж  3 - 2 
  Б Газовик - В.Любінь  3 - 0 
17-06-2018
  Б Сокіл В-Г - Вовчатичі  3 - 2 
24-06-2018
  А Радехів - Сокіл Р-Р  1 - 1 
  А Буськ - Яричів (ю)  4 - 1 

9 тур

26-05-2018
  Б Підбуж - Газовик  1 - 2 
30-06-2018
  Б Вовчатичі - Янів  4 - 5 
01-07-2018
  А Яричів (ю) - Галичина В-Д  0 - 11 
  А Сокіл Р-Р - Синьковичі  0 - 2 
  А Карпати К-Б (ю) - Радехів  2 - 2 
  Б Кохавинка - Сокіл Ск  2 - 0 
  Б В.Любінь - Сокіл В-Г  2 - 3 

10 тур

04-08-2018
  А Галичина В-Д - Радехів  3 - 0 
05-08-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Синьковичі  3 - 0 
  А Сокіл Р-Р - Гамаліївка  3 - 0 
11-08-2018
  Б Сокіл Ск - Газовик  1 - 6 
12-08-2018
  Б Підбуж - Сокіл В-Г   -  
  Б В.Любінь - Янів  0 - 3 
  Б Відники - Кохавинка  3 - 0 

11 тур

11-08-2018
  А Гамаліївка - Карпати К-Б (ю)  0 - 3 
  А Синьковичі - Радехів  3 - 0 
18-08-2018
  Б Відники - Сокіл Ск  1 - 3 
  Б Кохавинка - Вовчатичі  2 - 2 
  Б Янів - Підбуж  4 - 1 
19-08-2018
  Б Сокіл В-Г - Газовик  1 - 1 
23-09-2018
  А Буськ - Сокіл Р-Р   -  

12 тур

18-08-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Буськ  1 - 1 
19-08-2018
  А Галичина В-Д - Синьковичі  6 - 2 
  А Радехів - Гамаліївка  - - - 
  А Сокіл Р-Р - Яричів (ю)  2 - 0 
25-08-2018
  Б Газовик - Янів  4 - 1 
  Б Кохавинка - В.Любінь  3 - 0 
  Б Відники - Вовчатичі  2 - 5 
09-09-2018
  Б Сокіл Ск - Сокіл В-Г  0 - 3 

13 тур

01-08-2018
  Б Відники - В.Любінь  3 - 0 
02-08-2018
  Б Вовчатичі - Сокіл Ск  1 - 1 
  Б Підбуж - Кохавинка  0 - 2 
  Б Янів - Сокіл В-Г  1 - 3 
24-08-2018
  А Яричів (ю) - Карпати К-Б (ю)  3 - 3 
  А Буськ - Радехів  3 - 0 
  А Гамаліївка - Синьковичі  0 - 3 

14 тур

29-08-2018
  Б Сокіл Ск - Янів  4 - 2 
01-09-2018
  А Галичина В-Д - Гамаліївка  3 - 0 
  А Радехів - Яричів (ю)  0 - 3 
02-09-2018
  А Синьковичі - Буськ  3 - 0 
09-09-2018
  Б Газовик - Кохавинка  3 - 1 
  Б Відники - Підбуж  3 - 0 
  Б В.Любінь - Вовчатичі  0 - 3 

15 тур

09-09-2018
  А Сокіл Р-Р - Галичина В-Д  1 - 2 
  А Яричів (ю) - Синьковичі  1 - 0 
  А Буськ - Гамаліївка  3 - 0 
16-09-2018
  Б В.Любінь - Сокіл Ск  0 - 3 
  Б Вовчатичі - Підбуж   -  
  Б Кохавинка - Сокіл В-Г  1 - 0 
30-09-2018
  Б Відники - Газовик   -  

16 тур

15-09-2018
  А Гамаліївка - Яричів (ю)  0 - 3 
16-09-2018
  А Галичина В-Д - Буськ  12 - 0 
  А Карпати К-Б (ю) - Сокіл Р-Р   -  
22-09-2018
  Б Янів - Кохавинка   -  
  Б Підбуж - В.Любінь   -  
23-09-2018
  Б Сокіл В-Г - Відники   -  
  Б Газовик - Вовчатичі   -  

17 тур

15-09-2018
  Б Відники - Янів  1 - 3 
22-09-2018
  А Сокіл Р-Р - Радехів   -  
30-09-2018
  Б Підбуж - Сокіл Ск   -  
  Б В.Любінь - Газовик   -  
  Б Вовчатичі - Сокіл В-Г   -  
  А Галичина В-Д - Карпати К-Б (ю)   -  
  А Яричів (ю) - Буськ   -  

18 тур

07-10-2018
  А Галичина В-Д - Яричів (ю)   -  
  А Синьковичі - Сокіл Р-Р   -  
  А Радехів - Карпати К-Б (ю)   -  
  Б Сокіл Ск - Кохавинка   -  
  Б Янів - Вовчатичі   -  
  Б Сокіл В-Г - В.Любінь   -  
  Б Газовик - Підбуж   -  

Додати коментар


Захисний код
Оновити