Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Друга ліга 2018 - юнаки
Група А
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Галичина Великий Дорошів (юн.) 6 3 2 1 12 5 7 11
2 ФК Радехів (юн.) 5 3 2 0 7 4 3 11
3 Карпати Кам'янка-Бузька (юн.) 6 3 2 1 8 6 2 11
4 Сокіл Рясне-Руське (юн.) 5 2 3 0 10 5 5 9
5 ФК Синьковичі (юн.) 6 2 1 3 11 8 3 7
6 ФК Гамаліївка (юн.) 7 2 0 5 6 22 -16 6
7 ФК Буськ (юн.) 6 1 1 4 9 10 -1 4
8 ФК Яричів Новий Яричів (юн.) 5 0 3 2 6 9 -3 3
Група Б
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 Газовик-Хуртовина Комарно (юн.) 8 7 0 1 23 8 15 21
2 Сокіл Великі Глібовичі (юн.) 7 5 0 2 18 10 8 15
3 Сокіл Сокільники (юн.) 7 4 0 3 22 13 9 12
4 ФК Підбуж (юн.) 8 3 2 3 16 15 1 11
5 ФК Вовчатичі (юн.) 6 3 1 2 16 11 5 10
6 Темп Відники (юн.) 7 3 0 4 19 22 -3 9
7 Кохавинка Гніздичів (юн.) 6 2 0 4 11 16 -5 6
8 Янів Івано-Франково (юн.) 7 2 0 5 11 18 -7 6
9 Верес Великий Любінь (юн.) 6 0 1 5 5 28 -23 1



1 тур

22-04-2018
  Б Сокіл В-Г - Підбуж  2 - 0 
  Б Газовик - Сокіл Ск  3 - 0 
  Б Янів - В.Любінь  3 - 0 
28-04-2018
  А Радехів - Галичина В-Д  2 - 2 
29-04-2018
  А Синьковичі - Карпати К-Б (ю)  0 - 1 
  А Гамаліївка - Сокіл Р-Р  1 - 4 
17-06-2018
  Б Кохавинка - Відники  1 - 6 

2 тур

29-04-2018
  Б Сокіл Ск - Відники  7 - 4 
  Б Підбуж - Янів  4 - 3 
  Б Газовик - Сокіл В-Г  4 - 1 
  Б Вовчатичі - Кохавинка   -  
05-05-2018
  А Радехів - Синьковичі  1 - 0 
06-05-2018
  А Сокіл Р-Р - Буськ  1 - 1 
  А Карпати К-Б (ю) - Гамаліївка  3 - 0 

3 тур

05-05-2018
  Б Янів - Газовик  1 - 4 
06-05-2018
  Б Сокіл В-Г - Сокіл Ск  3 - 0 
  Б В.Любінь - Кохавинка  1 - 4 
  Б Вовчатичі - Відники  5 - 3 
13-05-2018
  А Синьковичі - Галичина В-Д  0 - 3 
  А Гамаліївка - Радехів  0 - 1 
  А Буськ - Карпати К-Б (ю)  2 - 3 
  А Яричів (ю) - Сокіл Р-Р  1 - 3 

4 тур

13-05-2018
  Б Сокіл В-Г - Янів  3 - 1 
  Б Кохавинка - Підбуж  0 - 1 
  Б Сокіл Ск - Вовчатичі  3 - 0 
  Б В.Любінь - Відники   -  
19-05-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Яричів (ю)  0 - 0 
  А Радехів - Буськ  2 - 1 
  А Синьковичі - Гамаліївка  7 - 0 

5 тур

20-05-2018
  Б Янів - Сокіл Ск  1 - 0 
  Б Кохавинка - Газовик  1 - 3 
  Б Вовчатичі - В.Любінь  5 - 0 
  Б Підбуж - Відники  3 - 0 
27-05-2018
  А Гамаліївка - Галичина В-Д  2 - 1 
  А Яричів (ю) - Радехів  1 - 1 
28-05-2018
  А Буськ - Синьковичі  0 - 1 

6 тур

13-05-2018
  Б Газовик - Відники  3 - 1 
02-06-2018
  Б Сокіл Ск - В.Любінь  9 - 0 
  Б Підбуж - Вовчатичі  1 - 1 
  Б Сокіл В-Г - Кохавинка  4 - 0 
03-06-2018
  А Галичина В-Д - Сокіл Р-Р  1 - 1 
  А Синьковичі - Яричів (ю)  3 - 3 
  А Гамаліївка - Буськ  1 - 5 

7 тур

27-05-2018
  Б Відники - Сокіл В-Г  3 - 2 
10-06-2018
  Б Вовчатичі - Газовик  3 - 1 
  Б В.Любінь - Підбуж  4 - 4 
  Б Кохавинка - Янів  5 - 1 
17-06-2018
  А Буськ - Галичина В-Д  0 - 2 
  А Яричів (ю) - Гамаліївка  1 - 2 
  А Сокіл Р-Р - Карпати К-Б (ю)  1 - 1 

8 тур

02-06-2018
  Б Янів - Відники  1 - 2 
10-06-2018
  А Карпати К-Б (ю) - Галичина В-Д  0 - 3 
16-06-2018
  Б Сокіл Ск - Підбуж  3 - 2 
  Б Газовик - В.Любінь  3 - 0 
17-06-2018
  Б Сокіл В-Г - Вовчатичі  3 - 2 
24-06-2018
  А Радехів - Сокіл Р-Р   -  
  А Буськ - Яричів (ю)   -  

9 тур

26-05-2018
  Б Підбуж - Газовик  1 - 2 
01-07-2018
  А Яричів (ю) - Галичина В-Д   -  
  А Сокіл Р-Р - Синьковичі   -  
  А Карпати К-Б (ю) - Радехів   -  
  Б Кохавинка - Сокіл Ск   -  
  Б Вовчатичі - Янів   -  
  Б В.Любінь - Сокіл В-Г   -  

Додати коментар


Захисний код
Оновити