Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua
No matches

Весняний кубок 2016 Бродівського району


1/8 фіналу

    17-04-2016 15:00 Пониковиця-Захід - Паликорови  4 - 0 
    17-04-2016 15:00 Гаї Дітковецькі - Лугове  0 - 2 
    17-04-2016 15:00 Лешнів - Суходоли  1 - 4 
    17-04-2016 15:00 Берлин - Голубиця  2 - 1 
    17-04-2016 15:00 Пониква - Боратин  3 - 0 
    17-04-2016 15:00 Пониковиця-Стир - Броди  6 - 0 
    17-04-2016 15:00 Заболотці - Підкамінь  4 - 1 

1/8 фіналу

    24-04-2016 15:00 Паликорови - Пониковиця-Захід  0 - 4 
    24-04-2016 15:00 Лугове - Гаї Дітковецькі  2 - 1 
    24-04-2016 15:00 Суходоли - Лешнів  7 - 0 
    24-04-2016 15:00 Голубиця - Берлин  2 - 2 
    24-04-2016 15:00 Боратин - Пониква  4 - 0 
    24-04-2016 15:00 Броди - Пониковиця-Стир  0 - 10 
    24-04-2016 15:00 Підкамінь - Заболотці  1 - 3 

Чвертьфінал

    12-06-2016 15:00 Пониковиця-Захід - Лугове  2 - 2 
    12-06-2016 15:00 Суходоли - Берлин  3 - 2 
    12-06-2016 15:00 Боратин - Пониковиця-Стир  1 - 11 
    12-06-2016 15:00 Заболотці - Накваша  0 - 4 

Чвертьфінал

    28-06-2016 15:30 Лугове - Пониковиця-Захід  0 - 1 
    28-06-2016 15:30 Берлин - Суходоли  0 - 5 
    28-06-2016 15:30 Пониковиця-Стир - Боратин  3 - 0 
    28-06-2016 15:30 Накваша - Заболотці  5 - 3 

Півфінал

    31-07-2016 15:30 Пониковиця-Захід - Суходоли  1 - 3 
    31-07-2016 15:30 Пониковиця-Стир - Накваша  0 - 1 

Фінал

    24-08-2016 15:30 Суходоли - Накваша  0 - 0 (Пенальті 2 - 4) (ОТ 0 - 0) 


Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????