Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Самбір | 9 | 22 |
2 | Гірник С | 8 | 21 |
3 | Рух | 8 | 18 |
4 | Миколаїв | 9 | 15 |
5 | Демня | 9 | 15 |
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Волком | 7 | 16 |
2 | Богун | 7 | 13 |
3 | Думна | 7 | 11 |
4 | Вугільник | 6 | 9 |
5 | Спиртовик | 7 | 9 |
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Бори | 7 | 19 |
2 | Кар'єр | 7 | 18 |
3 | Ходорів | 8 | 16 |
4 | Східниця | 7 | 9 |
5 | Нафтовик | 7 | 8 |
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Галичина В-Д | 6 | 16 |
2 | Старт | 6 | 15 |
3 | Рудно | 7 | 13 |
4 | Стандарт | 6 | 13 |
5 | Сокіл Я | 8 | 13 |
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Арсенал | 8 | 17 |
2 | Кохавинка | 7 | 12 |
3 | Гетьман | 7 | 11 |
4 | Городок | 6 | 10 |
5 | Будівельник | 6 | 9 |
Команди | І | О | |
---|---|---|---|
1 | Красне | 4 | 12 |
2 | Лео-Кераміка | 5 | 10 |
3 | Легенда | 5 | 7 |
4 | Чорнушовичі | 5 | 7 |
5 | З.липа | 4 | 6 |
Кубок Весна-2014 |
Група А |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗГ | ПГ | +/- | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Колос Руда Сілецька | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
2 | ФК Молодь Горпин/Вирів | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 6 | ||
3 | ФК Україна Великосілки | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 | ||
4 | ФК Фортуна Батятичі | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 1 | ||
5 | ФК Галичина Ременів | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
Група Б |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗГ | ПГ | +/- | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Флагман Запитів | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 2 | 11 | 7 | ||
2 | ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
3 | ФК Газік Кам’янка-Бузька | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 3 | ||
4 | ФК Думна Дідилів | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | ||
5 | ФК Ярич Старий Яричів | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 21 | -19 | 0 |
Група В |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗГ | ПГ | +/- | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Буг Кам’янка-Бузька | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 7 | ||
2 | ФК Зоря Стрептів | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 6 | ||
3 | ФК Чайка Старий Добротвір | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | ||
4 | ФК Великі Підліски | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 | -6 | 0 | ||
5 | ФК Чайка Вихопні | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -6 | 0 |
Група Г |
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗГ | ПГ | +/- | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Черемшина Колоденці | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6 | ||
2 | ФК Сокіл Велике Колодно | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | ||
3 | ФК Нива Банюнин | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
4 | ФК Садівник Неслухів | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
5 | ФК Маяк Руданці | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | -6 | 1 |
Фінал |
---|
В/А | 18-05-2014 | Стрептів | Руда Сілецька | 1 - 0 |
Півфінал |
---|
В/Б | 11-05-2014 | Стрептів | Запитів | 1 - 0 | |||
А/Г | 11-05-2014 | Руда Сілецька | В.Колодно | 1 - 0 |
5 тур |
---|
В | 04-05-2014 | Вихопні | В.Підліски | ФК "Чайка" знялася зі змагань | |||
А | 04-05-2014 | Великосілки | Ременів | - | |||
А | 04-05-2014 | Руда Сілецька | Горпин/Вирів | - | |||
Б | 04-05-2014 | Дідилів | Кам’янка | - | |||
Б | 04-05-2014 | Запитів | Газік К.Бузька | - | |||
В | 04-05-2014 | Буг К.Бузька | Стрептів | - | |||
Г | 04-05-2014 | Колоденці | Банюнин | - | |||
Г | 04-05-2014 | Неслухів | В.Колодно | - |
4 тур |
---|
Б | 27-04-2014 | Кам’янка | Ст.Яричів | ФК "Яричів" знявся зі змагань | |||
В | 27-04-2014 | Стрептів | Вихопні | ФК "Чайка" знялася зі змагань | |||
А | 27-04-2014 | Горпин/Вирів | Великосілки | - | |||
Б | 27-04-2014 | Газік К.Бузька | Дідилів | - | |||
В | 27-04-2014 | В.Підліски | Старий Добротвір | - | |||
Г | 27-04-2014 | В.Колодно | Колоденці | - | |||
Г | 27-04-2014 | Банюнин | Руданці | - | |||
А | 27-04-2014 | Ременів | Батятичі | - |
3 тур |
---|
А | 13-04-2014 | Великосілки | Руда Сілецька | 2 - 3 | |||
Б | 13-04-2014 | Ст.Яричів | Газік К.Бузька | 1 - 9 | |||
Б | 13-04-2014 | Дідилів | Запитів | 0 - 3 | |||
В | 13-04-2014 | Старий Добротвір | Стрептів | 3 - 2 | |||
В | 13-04-2014 | Вихопні | Буг К.Бузька | 1 - 7 | |||
Г | 13-04-2014 | Руданці | В.Колодно | 0 - 2 | |||
Г | 13-04-2014 | Колоденці | Неслухів | 1 - 0 | |||
А | 13-04-2014 | Батятичі | Горпин/Вирів | 2 - 4 |
2 тур |
---|
А | 06-04-2014 | Руда Сілецька | Батятичі | 3 - 0 | |||
А | 06-04-2014 | Горпин/Вирів | Ременів | 3 - 2 | |||
Б | 06-04-2014 | Запитів | Ст.Яричів | 9 - 1 | |||
Б | 06-04-2014 | Газік К.Бузька | Кам’янка | 1 - 3 | |||
В | 06-04-2014 | Буг К.Бузька | Старий Добротвір | 1 - 1 | |||
В | 06-04-2014 | Стрептів | В.Підліски | 6 - 3 | |||
Г | 06-04-2014 | Неслухів | Руданці | 0 - 0 | |||
Г | 06-04-2014 | В.Колодно | Банюнин | 0 - 0 |
1 тур |
---|
А | 30-03-2014 | Ременів | Руда Сілецька | 1 - 1 | |||
А | 30-03-2014 | Батятичі | Великосілки | 1 - 1 | |||
Б | 30-03-2014 | Кам’янка | Запитів | 1 - 1 | |||
Б | 30-03-2014 | Ст.Яричів | Дідилів | 0 - 3 | |||
В | 30-03-2014 | В.Підліски | Буг К.Бузька | 1 - 4 | |||
В | 30-03-2014 | Старий Добротвір | Вихопні | - | |||
Г | 30-03-2014 | Банюнин | Неслухів | 0 - 0 | |||
Г | 30-03-2014 | Руданці | Колоденці | 0 - 4 |
Додати коментар