Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Миколаїв 26 66
2 Рочин 26 62
3 Демня 26 51
4 Підмонастир 26 49
5 Юність Г. 26 45

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Думна 14 32
3 Мостиська 14 24
4 Нафтовик 14 22
5 Сокіл Б 14 18

Друга ліга, фінал

Команди І О
1 Гал-КАТ 10 23
2 Синьковичі 10 19
3 Галичина Д 10 16
4 Сокіл В-Гл 10 11
5 Замок 10 10

Третя ліга, фінал

Команди І О
1 Острів 10 18
2 Комарів 10 17
3 Мебус 10 14
4 Відники 10 14
5 Легінь 10 12

Перша ліга, гр. А

Команди І О
1 Мостиська 18 43
2 Новошичі 18 38
3 Нафтовик 18 38
4 Добромиль 18 32
5 Прикарпаття 18 31

Перша ліга, гр. Б

Команди І О
1 Локомотив 14 32
2 Сокіл Б 14 30
3 Думна 14 25
4 Сокіл З 14 18
5 Пісочна 14 15
6 Будівельник З 14 13

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Замок 16 33
2 Синьковичі 16 31
3 Сокіл Я 16 29
4 Сокіл Р-Р 16 29
5 Карпати К-Б 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Гал-КАТ 18 44
2 Галичина Д 18 38
3 Сокіл В-Гл 18 33
4 Карпати С.С. 18 32
5 Кохавинка 18 27

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Мебус 18 43
2 Острів 18 42
3 Комарів 18 36
4 Зах. Буг 18 29
5 Слава 18 27

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 22 47
2 Бори 22 43
3 Легінь 22 43
4 Босота 22 42
5 Лео-Кераміка 22 35
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
No matches

Кубок Осінь-2017 (Кам'янка-Бузька)
Група А
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Нива Жовтанці 4 3 1 0 8 1 7 10
2 ФК Зоря Стрептів 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 Старт Батятичі 2 0 1 1 1 2 -1 1
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Галичина Ременів 4 1 2 1 3 5 -2 5
2 ФК Нива Банюнин 2 1 0 1 4 2 2 3
3 ФК Україна Великосілки 2 0 1 1 1 4 -3 1
Група В
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Молодь Горпин/Вирів 2 1 1 0 6 0 6 4
2 ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ФК Скіфи Руда Сілецька 1 0 0 1 0 6 -6 0
Група Г
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Сокіл Велике Колодно 2 1 1 0 2 0 2 4
2 ФК Буг Кам’янка-Бузька 3 1 1 1 3 3 0 4
3 ФК Черемшина Колоденці 2 0 0 2 0 4 -4 0



Груповий

  А 12-11-2017 Жовтанці  0 - 0  Батятичі
  Б 12-11-2017 Ременів  1 - 1  Великосілки
  Г 12-11-2017 Буг К.Бузька  0 - 0  В.Колодно
  В 12-11-2017 Горпин/Вирів  6 - 0  Руда Сілецька
  А 12-11-2017 Батятичі  1 - 2  Стрептів
  Б 12-11-2017 Великосілки  0 - 3  Банюнин
  Г 12-11-2017 В.Колодно  2 - 0  Колоденці
  А 12-11-2017 Жовтанці  2 - 0  Стрептів
  Б 12-11-2017 Ременів  2 - 1  Банюнин
  Г 12-11-2017 Буг К.Бузька  2 - 0  Колоденці

Півфінал

  А/Г 19-11-2017 Жовтанці  3 - 1  Буг К.Бузька
  Б/В 19-11-2017 Ременів  0 - 0  Горпин/Вирів

Фінал

  Б/А 26-11-2017 Ременів  0 - 3  Жовтанці

Додати коментар


Захисний код
Оновити