Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Синьковичі 16 34
2 Сокіл Р-Р 14 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Галичина В-Д 16 28
5 Легінь 15 27

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Вовчатичі 12 16

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Старт Р 15 27
4 Куликів 15 26
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Молодь Горпин/Вирів-ФК Буг Кам’янка-Бузька

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Галичина Ременів-Старт Батятичі

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Україна Великосілки-ФК Руда Руда Сілецька

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Сокіл Велике Колодно-ФК Думна Дідилів

Друга ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Нива Банюнин-ФК Ватра Новий Став

Друга ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Дернів-ФК Руда-2 Руда Сілецька

Друга ліга Кам'янка-Бузького району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Ватра Зубів Міст-ФК Зоря Стрептів

Кубок Осінь-2017 (Кам'янка-Бузька)
Група А
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 Нива Жовтанці 4 3 1 0 8 1 7 10
2 ФК Зоря Стрептів 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 Старт Батятичі 2 0 1 1 1 2 -1 1
Група Б
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Галичина Ременів 4 1 2 1 3 5 -2 5
2 ФК Нива Банюнин 2 1 0 1 4 2 2 3
3 ФК Україна Великосілки 2 0 1 1 1 4 -3 1
Група В
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Молодь Горпин/Вирів 2 1 1 0 6 0 6 4
2 ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ФК Руда Руда Сілецька 1 0 0 1 0 6 -6 0
Група Г
Місце Команда І В Н П ЗГ ПГ +/- О
1 ФК Сокіл Велике Колодно 2 1 1 0 2 0 2 4
2 ФК Буг Кам’янка-Бузька 3 1 1 1 3 3 0 4
3 ФК Черемшина Колоденці 2 0 0 2 0 4 -4 0



Груповий

  А 12-11-2017 Жовтанці  0 - 0  Батятичі
  Б 12-11-2017 Ременів  1 - 1  Великосілки
  Г 12-11-2017 Буг К.Бузька  0 - 0  В.Колодно
  В 12-11-2017 Горпин/Вирів  6 - 0  Руда Сілецька
  А 12-11-2017 Батятичі  1 - 2  Стрептів
  Б 12-11-2017 Великосілки  0 - 3  Банюнин
  Г 12-11-2017 В.Колодно  2 - 0  Колоденці
  А 12-11-2017 Жовтанці  2 - 0  Стрептів
  Б 12-11-2017 Ременів  2 - 1  Банюнин
  Г 12-11-2017 Буг К.Бузька  2 - 0  Колоденці

Півфінал

  А/Г 19-11-2017 Жовтанці  3 - 1  Буг К.Бузька
  Б/В 19-11-2017 Ременів  0 - 0  Горпин/Вирів

Фінал

  Б/А 26-11-2017 Ременів  0 - 3  Жовтанці

Додати коментар


Захисний код
Оновити