Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 10 21
2 Самбір 11 21
3 Демня 10 20
4 Підмонастир 10 19
5 Миколаїв 10 16

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 10 27
2 Кар'єр 10 27
3 Галичина Д 11 26
4 Яворів 9 18
5 Гал-КАТ 10 18

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Карпати К-Б 8 18
2 Сокіл Р-Р 6 16
3 Галичина В-Д 8 14
4 Синьковичі 7 13
5 Легінь 7 12

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Газовик 8 19
2 Сокіл В-Гл 7 16
3 Відники 7 12
4 Підбуж 8 11
5 Сокіл Ск 7 10

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 7 14
2 Зах. Буг 6 11
3 Босота 5 10
4 Мебус 5 10
5 Куликів 6 10

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Ходорів 6 11
2 Леоні 6 9
3 Бори 4 8
4 Підберізці 5 8
5 Захід 5 8
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Гетьман Щирець-Сокіл Грімне

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Чайка Ставчани-ФК Пустомити

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Отава Миклашів-Ватра Пикуловичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Пелікани Чорнушовичі-ФК Чижиків

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Сокіл Никонковичі-Карпати Гуменець

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

ФК Хоросно-Чайка Виннички

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

ФК Оброшино-ФК Гарт Дмитровичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Тризуб Чишки-Жупан Винники

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Темп Відники-Галич Сухоріччя

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Каменяр Кам'янопіль-Ватра Тарасівка

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Едельвейс Семенівка-ФК Щирець

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

ФК Наварія-ФК Лапаївка

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 17 червня 2018 року

Горожанна Велика Горожанна-Зоря Попеляни

Кубок осені Пустомитівського району

Середа, 29 Жовтень 2014, 00:00 адміністратор

Кубок "Золота осінь"

Фінал

Другий груповий турнір

06.11.2016

Група 1

стадіон с. Горожанна

"Лісовик-2" Сердиця - "Сокіл" Никонковичі 4 - 0
"Сокіл" Никонковичі - "Горожанна" В. Горожанна 0 - 0
"Горожанна" В. Горожанна - "Лісовик-2" Сердиця 0 - 2

Група 2

стадіон с. Ставчани

"Чайка" Ставчани - "Fair Play" Пустомити 1 - 1
"Чайка" Ставчани - "Оброшино" Оброшино 2 - 3
"Fair Play" Пустомити - "Оброшино" Оброшино 1 - 1

Група 3

стадіон с. В. Білка

«Ясловичі» В. Білка - "Гончари" Гончари 0 - 1
«Ясловичі» В. Білка - "Темп" Відники 0 - 3
"Темп" Відники - "Гончари" Гончари 3 - 1

Група 4

стадіон с. Дмитровичі

"Сян" Н. Білка - "Чорнушовичі" Чорнушовичі 0 - 3
"Гарт" Дмитровичі - "Сян" Н. Білка 7 - 2
"Гарт" Дмитровичі - "Чорнушовичі" Чорнушовичі 2 - 2

 

Перший груповий турнір

30 жовтня (неділя)

Група 1

Нижня Білка - Миклашів - 2:1

Сухоріччя - Кам’янопіль - 4:2

Нижня Білка - Сухоріччя - 5:1.

Група 2

Гончари - Милятичі - 4:2

Милятичі - Підбірці - 3:0

Підбірці - Гончари - 2:3.

Група 3

Попеляни - Велика Горожанна - 0:0

Попеляни - Горбачі - 3:3

Горбачі - Велика Горожанна - 0:3

Група 4

Пустомити - Годовиця - 3:0

Наварія - Містки - 2:1

Пустомити - Наварія - 1:1 (3:0 пен.)

Група 5

Чорнушовичі - Тарасівка - 2:0

Тарасівка - Чижиків - 1:4

Чорнушовичі - Чижиків - 3:2

Група 6

Відники - Лісневичі - 2:1

Загір’я - Виннички - 2:1

Відники - Загір’я - 2:0

Група 7

Сокільники - Ставчани - 3:3 (7:8 пен.)

Зимна Вода - Містки - 2:0

Ставчани - Зимна Вода - 3:0.

Група 8

"Сокіл" Лани - "Карпати" Гуменець 0 - 1

"Лісовик" Сердиця - "Фальба" Соколівка 3 - 0 тех.рез.

Сердиця - Гуменець 3 - 0

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 13 Листопад 2016, 11:11

Додати коментар


Захисний код
Оновити