Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Developed by JoomVision.com

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Юність В.Б. 18 36
2 Демня 18 35
3 Миколаїв 18 34
4 Самбір 19 33
5 Думна 18 31

Перша ліга

Команди І О
1 Сокіл Б 22 54
2 Кар'єр 22 51
3 Гал-КАТ 22 50
4 Галичина Д 22 48
5 Вікторія 22 41

Друга ліга, гр. А

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 15 37
2 Синьковичі 16 34
3 Карпати К-Б 16 31
4 Легінь 16 30
5 Галичина В-Д 16 28

Друга ліга, гр. Б

Команди І О
1 Відники 14 33
2 Газовик 13 31
3 Сокіл В-Гл 12 28
4 Сокіл Ск 13 22
5 Підбуж 13 17

Третя ліга, гр. А

Команди І О
1 Лео-Кераміка 15 36
2 Мебус 15 30
3 Куликів 16 29
4 Старт Р 15 27
5 Зах. Буг 15 26

Третя ліга, гр. Б

Команди І О
1 Шпильчина 13 29
2 Бори 12 28
3 Леоні 12 22
4 Ходорів 13 20
5 Берездівці 12 16
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Гетьман Щирець3-0Сокіл Никонковичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Зоря Попеляни0-3ФК Щирець

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Каменяр Кам'янопіль1-0Темп Відники

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Чижиків1-2Отава Миклашів

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Ватра Тарасівка-Пелікани Чорнушовичі

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Галич Сухоріччя-Княжий Звенигород

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Наварія-ФК Оброшино

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Гарт Дмитровичі2-0Чайка Ставчани

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Жупан Винники-ФК Хоросно

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

Яструб Містки1-2Едельвейс Семенівка

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Пустомити2-1Жупан Винники

Чемпіонат Пустомитівського району 2018

НД, 16 вересня 2018 року

ФК Пустомити3-3ФК Підбірці

Кубок осені Пустомитівського району

Середа, 29 Жовтень 2014, 00:00 адміністратор

Кубок "Золота осінь"

Фінал

Другий груповий турнір

06.11.2016

Група 1

стадіон с. Горожанна

"Лісовик-2" Сердиця - "Сокіл" Никонковичі 4 - 0
"Сокіл" Никонковичі - "Горожанна" В. Горожанна 0 - 0
"Горожанна" В. Горожанна - "Лісовик-2" Сердиця 0 - 2

Група 2

стадіон с. Ставчани

"Чайка" Ставчани - "Fair Play" Пустомити 1 - 1
"Чайка" Ставчани - "Оброшино" Оброшино 2 - 3
"Fair Play" Пустомити - "Оброшино" Оброшино 1 - 1

Група 3

стадіон с. В. Білка

«Ясловичі» В. Білка - "Гончари" Гончари 0 - 1
«Ясловичі» В. Білка - "Темп" Відники 0 - 3
"Темп" Відники - "Гончари" Гончари 3 - 1

Група 4

стадіон с. Дмитровичі

"Сян" Н. Білка - "Чорнушовичі" Чорнушовичі 0 - 3
"Гарт" Дмитровичі - "Сян" Н. Білка 7 - 2
"Гарт" Дмитровичі - "Чорнушовичі" Чорнушовичі 2 - 2

 

Перший груповий турнір

30 жовтня (неділя)

Група 1

Нижня Білка - Миклашів - 2:1

Сухоріччя - Кам’янопіль - 4:2

Нижня Білка - Сухоріччя - 5:1.

Група 2

Гончари - Милятичі - 4:2

Милятичі - Підбірці - 3:0

Підбірці - Гончари - 2:3.

Група 3

Попеляни - Велика Горожанна - 0:0

Попеляни - Горбачі - 3:3

Горбачі - Велика Горожанна - 0:3

Група 4

Пустомити - Годовиця - 3:0

Наварія - Містки - 2:1

Пустомити - Наварія - 1:1 (3:0 пен.)

Група 5

Чорнушовичі - Тарасівка - 2:0

Тарасівка - Чижиків - 1:4

Чорнушовичі - Чижиків - 3:2

Група 6

Відники - Лісневичі - 2:1

Загір’я - Виннички - 2:1

Відники - Загір’я - 2:0

Група 7

Сокільники - Ставчани - 3:3 (7:8 пен.)

Зимна Вода - Містки - 2:0

Ставчани - Зимна Вода - 3:0.

Група 8

"Сокіл" Лани - "Карпати" Гуменець 0 - 1

"Лісовик" Сердиця - "Фальба" Соколівка 3 - 0 тех.рез.

Сердиця - Гуменець 3 - 0

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 13 Листопад 2016, 11:11

Додати коментар


Захисний код
Оновити