Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 20 51
2 Гірник С 20 45
3 Кар'єр 20 41
4 Самбір 20 35
5 Миколаїв 20 33

Перша ліга, фінал

Команди І О
1 Юність 10 23
2 Підмонастир 10 21
3 Думна 9 16
4 Муроване 9 8
5 Добромиль 8 8
6 Східниця 10 4

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 16 37
2 Муроване 16 29
3 Локомотив 16 28
4 Корона 16 23
5 Богун 16 22

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 18 43
2 Юність 18 42
3 Сокіл З 18 32
4 Сокіл У 18 27
5 Городок 18 26

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 18 45
2 Східниця 18 33
3 Новошичі 18 32
4 Зоря Т 18 29
5 Прикарпаття 18 27

Друга ліга

Команди І О
1 Гал-КАТ 22 50
2 Сокіл Р-Р 22 46
3 Сокіл Я 22 45
4 Запитів 22 41
5 Зубра 22 34

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 22 54
2 Підмонастир-2 22 51
3 Солонка 22 50
4 Леоні 22 37
5 Слава 22 33
Калькулятор расчета фундамента смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua

З наступного сезону ФК Львів планує грати в другій лізі

Середа, 09 Листопад 2016, 11:29 адміністратор

fclviv markivСьогодні невеличке інтерв’ю сайту футбольного клубу “Львів” дав президент – Роман Михайлів. Роман Євгенович поділився плани на майбутнє у розвитку клубу. Це тільки перша частина нашого інтерв’ю, згодом очікуйте продовження. 

- Як виникла ідея взяти під свою опіку дитячу школу ФК «Львів», а згодом і відновити основну команду? 
– Я колись займався ФК «Карпати» Кам’янка – Бузька, підійшов до мене тренер ФК «Львів» – Роман Марич, попросив підтримки, бо вони в той час перебували в скрутному становищі – не було навіть грошей заявитися на Вищу Лігу ДЮФЛУ. Зважаючи на те, що потрапити туди важко, я прийняв рішення, що буду допомагати дитячій школі ФК «Львів». А щодо основної команди, то я вирішив відновити її, через те, що в нас дуже багато випускників ДЮФШ ФК «Львів» і в них нема можливості продовжувати свою футбольну кар’єру.
Влітку ми узгодили, що спочатку потрібно заявити команду на Першу Лігу U-19, а згодом і на Чемпіонат України серед аматорських команд, щоб наші гравці мали більше ігрової практики.

-На початку літа були чутки, що ФК Львів заявлявся в Другу лігу, це правда? Були такі спроби у Вас, якщо так то чому не вийшло заявитися?
-Так, це правда, ми планували заявитися в Другу лігу. Але я зважив всі плюси і мінуси цього рішення, так як друга ліга зараз складається з 17 команд і їздити по цілій Україні, втрачати багато часу на дорогу, воно нам не дасть ніякої перспективи для розвитку юних футболістів. Та і були труднощі заявити команду у Другу лігу, запізно подали заявку.

-Чи маєте якісь плани на реконструкцію стадіону «Сокіл»? За останній рік Ви побудували два хороших футбольних поля. Що ще плануєте зробити там? 
-Ми плануємо побудувати там хорошу інфраструктуру, але так як стадіон «Сокіл» в «підвішаному» стані, ми не можемо дійти згоди з керівництвом міста. Приміщення стадіону в нас забрала міська рада, а футбольні поля і земля поки в нашому розпорядженні. Справа щодо стадіону зараз розглядається в суді і рішення поки не прийнято. Якщо нам дадуть можливість, ми візьмемо під свою опіку стадіон і зробимо там відповідний спортивний комплекс, побудуємо трибуни.

- Які завдання стоять перед командою в цьому чемпіонаті серед аматорських команд і Першій Лізі U-19?
-Завдань перед командою в аматорському чемпіонаті не ставили, хай хлопці грають, набираються досвіду, готуються до дорослого футболу. В нас команда молода, більшість гравців віком 17-18 років.
В чемпіонаті Першої Ліги U-19 перед нами поставлене завдання посісти перше місце в нашій групі.

- Будете підсилювати команду досвідченими гравцями? Чи у вас пріоритет на молодь? 
-Звичайно ми будемо підсилювати команду, але гравцями не старше 25-26 років. Вони мають показувати хороший приклад молоді, підтримувати і допомагати рости в футболі. Акцентувати увагу будемо на гравцях із Західної України, а найбільше – на своїх випускниках.

- Плануєте заявлятися в другу лігу з наступного сезону?
-Якщо формат чемпіонату у Другій Лізі буде дві групи : західна і східна, то будемо. При форматі  в одну групу – тоді ні. З молодими гравцями там немає що робити, адже тоді команда проводитиме багато часу у дорозі, а молоді потрібно якомога більше тренуватися.
З наступного сезону також планується, що команди, які займуть перші місця в чемпіонаті Першої Ліги U-19 підвищаться у класі та будуть грати в чемпіонаті Прем’єр Ліги U-19 – це наша ціль.

Джерело та фото: Інформаційна служба ФК “Львів”

Останнє оновлення на Середа, 09 Листопад 2016, 11:38

Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????