Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 13 33
2 Гірник С 13 31
3 Самбір 13 24
4 Рух 13 23
5 Кар'єр 11 21

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 12 27
2 Локомотив 12 22
3 Муроване 12 21
4 Корона 12 19
5 Богун 13 18

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 12 30
2 Юність 13 29
3 Сокіл З 14 28
4 Сокіл У 14 21
5 Городок 13 17

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 14 33
2 Новошичі 14 26
3 Прикарпаття 14 21
4 Східниця 13 21
5 Зоря Т 13 19

Друга ліга

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 13 27
2 Гал-КАТ 12 23
3 Запитів 13 23
4 Сокіл Б 13 22
5 Зубра 13 22

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 12 29
2 Солонка 12 25
3 Леоні 12 23
4 Підмонастир-2 10 22
5 Легінь 12 17
Отделка потолка в ванной
Что лучше инжектор или карбюратор?

Вища ліга Сокальського району 2016 року Друк
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Віталій Троць ФК Шахтар Острів 11
2 Олег Марцинюк ФК Комарів  7
3 Олег Терпеливець ФСК Тартаків  5
- Павло Мальцев ФК Белз  5
- Петро Болотний Вугільник Гірник  5
- Андрій Цьмух ФСК Буг Жвирка  5
- Василь Глушко ФК Рата Великі Мости  5
- Андрій Снітко ФК Арсенал Сокаль  5
9 Тарас Коткевич ФСК Тартаків  4
- Сергій Баляс ФК Комарів  4
- Віталій Сологуб ФК Комарів  4
- Володимир Пращур ФК Арсенал Сокаль  4
- Юрій Колдуба ФК Рата Великі Мости  4
- Віталій Шайнюк ФСК Буг Жвирка  4
- Михайло Цьмух ФСК Буг Жвирка  4
- Роман Іванюк ФК Белз  4
- Володимир Ліра ФК Рата Великі Мости  4
- Роман Боднар ФСК Буг Жвирка  4
19 Тарас Побережник СК Легенда Сілець  3
- Вадим Оліщук СК Межиріччя  3

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Василь Прихідько ФК Комарів  3
2 Юрій Рудий ФК Куличків  2
- Тарас Скоропад Вугільник Гірник  2
- Роман Боднар ФСК Буг Жвирка  2
- Богдан Козицький ФК Арсенал Сокаль  2
- Володимир Пращур ФК Арсенал Сокаль  2
- Юрій Колдуба ФК Рата Великі Мости  2
- Юрій Скребінець ФК Хоробрів  2
- Олег Ференц ФК Комарів  2
- Ігор Дрегля ФК Куличків  2
- Володимир Мишок ФК Хоробрів  2
- Олег Марцинюк ФК Комарів  2
- Сергій Васько ФК Арсенал Сокаль  2
- Юрій Порада ФК Арсенал Сокаль  2
- Олег Смаль ФК Арсенал Сокаль  2
- Юрій Коваль Вугільник Гірник  2
- Назар Бойко ФСК Тартаків  2
- Роман Федай ФК Арсенал Сокаль  2
- Василь Дейнека ФСК Тартаків  2
20 Тарас Верхолюк ФСК Тартаків  1

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Тарас Скоропад Вугільник Гірник  1
- Олег Огорілко Вугільник Гірник  1
- Андрій Бусько Вугільник Гірник  1
- Петро Дещиця ФК Галич-Фортуна Бендюга  1
- Ігор Береза ФК Хоробрів  1
- Роман Федай ФК Арсенал Сокаль  1
- Юрій Коваль Вугільник Гірник  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Роман Боднар ФСК Буг Жвирка  1
- Василь Чорний ФК Белз  1
- Володимир Маркусь ФК Шахтар Острів  1
- Олег Різник Вугільник Гірник  1
- Богдан Бутинський ФК Рата Великі Мости  1

 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????