Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 13 33
2 Гірник С 13 31
3 Кар'єр 12 24
4 Самбір 14 24
5 Рух 13 23

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 12 27
2 Локомотив 12 22
3 Богун 14 22
4 Муроване 12 21
5 Корона 13 19

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 13 33
2 Юність 13 29
3 Сокіл З 14 28
4 Сокіл У 14 21
5 Хімік 14 17

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 14 33
2 Новошичі 14 26
3 Зоря Т 14 22
4 Прикарпаття 14 21
5 Східниця 14 21

Друга ліга

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 13 27
2 Гал-КАТ 12 23
3 Запитів 13 23
4 Сокіл Б 13 22
5 Зубра 13 22

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 12 29
2 Солонка 12 25
3 Леоні 12 23
4 Підмонастир-2 10 22
5 Легінь 12 17
Отделка потолка в ванной
Что лучше инжектор или карбюратор?

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Молодь Горпин/Вирів-ФК Садівник Неслухів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька-ФК Чайка Старий Добротвір

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Думна Дідилів-ФК Колос Руда Сілецька

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Нива Банюнин-ФК Україна Великосілки

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Сокіл Велике Колодно-Нива Жовтанці

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

Старт Батятичі-ФК Руданці

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Ватра Новий Став-ФК Галичина Ременів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

Сокіл Дернів-ФК Зоря Стрептів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Старт Кукезів-ФК Мрія Печихвости

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Ватра Зубів Міст-ФК Черемшина Колоденці

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 04 вересня 2016 року

ФК Олімпія Желдець-ФК Буг Кам’янка-Бузька

Результати матчів 5-го туру Чемпіонату Кам'янка-Бузького району

Неділя, 05 Червень 2016, 22:35 Олексій Лішик

kamianka buzka raion5 червня відбулись матчі 5-го туру Чемпіонату Кам'янка-Бузького району з футболу.

Результати матчів 5-го туру:

Неслухів   -   Руда Сілецька  2 - 2 
Руданці   -   Колоденці  перен. 
Ст.Добротвір   -   Буг К.Бузька  3 - 1 
Нива Ж   -   Ременів  2 - 1 
Дідилів   -   Стрептів  4 - 0  
В.Колодно   -   Печихвости  3 - 1 
Кам’янка   -   Великосілки  3 - 5 
Старт   -   Банюнин  3 - 1 
Горпин/Вирів   -   Кукезів  2 - 0 
Зубів Міст   -   Дернів  1 - 1 
Желдець   -   Н.Став  2 - 0 

 

Календар матчів, результати, турнірна таблиця

  


Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????