Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Прем'єр-ліга

Команди І О
1 Демня 13 33
2 Гірник С 13 31
3 Самбір 13 24
4 Рух 13 23
5 Кар'єр 11 21

Перша ліга, група А

Команди І О
1 Думна 12 27
2 Локомотив 12 22
3 Муроване 12 21
4 Корона 12 19
5 Богун 13 18

Перша ліга, група Б

Команди І О
1 Підмонастир 13 33
2 Юність 13 29
3 Сокіл З 14 28
4 Сокіл У 14 21
5 Хімік 14 17

Перша ліга, група В

Команди І О
1 Добромиль 14 33
2 Новошичі 14 26
3 Зоря Т 14 22
4 Прикарпаття 14 21
5 Східниця 14 21

Друга ліга

Команди І О
1 Сокіл Р-Р 13 27
2 Гал-КАТ 12 23
3 Запитів 13 23
4 Сокіл Б 13 22
5 Зубра 13 22

Третя ліга

Команди І О
1 Синьковичі 12 29
2 Солонка 12 25
3 Леоні 12 23
4 Підмонастир-2 10 22
5 Легінь 12 17
Отделка потолка в ванной
Что лучше инжектор или карбюратор?

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Мрія Печихвости1-3ФК Нива Банюнин

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

Нива Жовтанці2-0ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Колос Руда Сілецька0-1ФК Сокіл Велике Колодно

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Галичина Ременів+--Сокіл Дернів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Україна Великосілки-ФК Колос Руда Сілецька

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Чайка Старий Добротвір1-5Старт Батятичі

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Буг Кам’янка-Бузька1-0ФК Ватра Новий Став

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Зоря Стрептів0-3ФК Старт Кукезів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Черемшина Колоденці4-2ФК Олімпія Желдець

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Садівник Неслухів2-0ФК Ватра Зубів Міст

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016

НД, 28 серпня 2016 року

ФК Руданці4-2ФК Молодь Горпин/Вирів

Перша ліга Кам'янка-Бузького району 2016
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Руданці 16 14 1 1 42 15 27 43
2 Нива Жовтанці 16 14 0 2 37 7 30 42
3 Старт Батятичі 15 13 1 1 54 15 39 40
4 ФК Думна Дідилів 16 12 4 0 46 14 32 40
5 ФК Чайка Старий Добротвір 16 11 2 3 47 19 28 35
6 ФК Молодь Горпин/Вирів 15 11 1 3 30 11 19 34
7 ФК Сокіл Велике Колодно 16 10 3 3 29 17 12 33
8 ФК Буг Кам’янка-Бузька 16 9 0 7 28 24 4 27
9 ФК Галичина Ременів 16 8 2 6 32 28 4 26
10 ФК Садівник Неслухів 16 7 3 6 20 25 -5 24
11 ФК Колос Руда Сілецька 15 6 4 5 32 23 9 22
12 ФК Нива Банюнин 15 6 2 7 25 27 -2 20
13 ФК Кам’янка Кам’янка-Бузька 16 6 0 10 26 27 -1 18
14 ФК Ватра Новий Став 15 5 0 10 17 30 -13 15
15 ФК Україна Великосілки 15 4 2 9 19 26 -7 14
16 ФК Зоря Стрептів 15 4 2 9 17 34 -17 14
17 ФК Мрія Печихвости 16 4 1 11 16 31 -15 13
18 ФК Старт Кукезів 16 4 0 12 22 29 -7 12
19 ФК Черемшина Колоденці 15 3 0 12 21 52 -31 9
20 ФК Олімпія Желдець 16 2 2 12 19 43 -24 8
21 ФК Ватра Зубів Міст 16 2 0 14 15 60 -45 6
22 Сокіл Дернів 16 2 0 14 8 45 -37 6



1 тур

    08-05-2016 Ст.Добротвір - Руда Сілецька  4 - 1 
    08-05-2016 Нива Ж - Руданці  2 - 0 
    08-05-2016 Дідилів - Неслухів  4 - 2 
    08-05-2016 В.Колодно - Колоденці  1 - 3 
    08-05-2016 Кам’янка - Буг К.Бузька  1 - 0 
    08-05-2016 Батятичі - Ременів  3 - 2 
    08-05-2016 Горпин/Вирів - Стрептів  1 - 0 
    28-06-2016 Зубів Міст - Печихвости  0 - 4 
    28-06-2016 Желдець - Великосілки  0 - 1 
    28-06-2016 Н.Став - Банюнин  5 - 2 
    28-06-2016 Дернів - Кукезів  + - - 

2 тур

    15-05-2016 Руданці - Ст.Добротвір  3 - 2 
    15-05-2016 Неслухів - Нива Ж  1 - 2 
    15-05-2016 Колоденці - Дідилів  2 - 7 
    15-05-2016 Буг К.Бузька - В.Колодно  0 - 1 
    15-05-2016 Ременів - Кам’янка  4 - 2 
    15-05-2016 Стрептів - Батятичі  2 - 4 
    15-05-2016 Печихвости - Горпин/Вирів  1 - 2 
    15-05-2016 Великосілки - Зубів Міст  7 - 0 
    15-05-2016 Банюнин - Желдець  3 - 2 
    15-05-2016 Кукезів - Н.Став  0 - 1 
    15-05-2016 Руда Сілецька - Дернів  9 - 0 

3 тур

    22-05-2016 Руданці - Руда Сілецька  3 - 3 
    22-05-2016 Ст.Добротвір - Неслухів  3 - 0 
    22-05-2016 Нива Ж - Колоденці  3 - 0 
    22-05-2016 Дідилів - Буг К.Бузька  2 - 0 
    22-05-2016 В.Колодно - Ременів  4 - 2 
    22-05-2016 Кам’янка - Стрептів  1 - 3 
    22-05-2016 Батятичі - Печихвости  6 - 0 
    22-05-2016 Горпин/Вирів - Великосілки  2 - 0 
    22-05-2016 Зубів Міст - Банюнин  0 - 5 
    22-05-2016 Желдець - Кукезів  1 - 3 
    22-05-2016 Н.Став - Дернів  4 - 0 

4 тур

    29-05-2016 Неслухів - Руданці  0 - 3 
    29-05-2016 Колоденці - Ст.Добротвір  0 - 9 
    29-05-2016 Буг К.Бузька - Нива Ж  1 - 6 
    29-05-2016 Ременів - Дідилів  3 - 3 
    29-05-2016 Стрептів - В.Колодно  1 - 1 
    29-05-2016 Печихвости - Кам’янка  1 - 0 
    29-05-2016 Великосілки - Батятичі  1 - 1 
    29-05-2016 Банюнин - Горпин/Вирів  1 - 0 
    29-05-2016 Кукезів - Зубів Міст  5 - 1 
    29-05-2016 Дернів - Желдець  2 - 1 
    29-05-2016 Руда Сілецька - Н.Став  1 - 0 

5 тур

    05-06-2016 Неслухів - Руда Сілецька  2 - 2 
    05-06-2016 Руданці - Колоденці  + - - 
    05-06-2016 Ст.Добротвір - Буг К.Бузька  3 - 1 
    05-06-2016 Нива Ж - Ременів  2 - 1 
    05-06-2016 Дідилів - Стрептів  4 - 0  
    05-06-2016 В.Колодно - Печихвости  3 - 1 
    05-06-2016 Кам’янка - Великосілки  3 - 5 
    05-06-2016 Батятичі - Банюнин  3 - 1 
    05-06-2016 Горпин/Вирів - Кукезів  2 - 0 
    05-06-2016 Зубів Міст - Дернів  + - - 
    05-06-2016 Желдець - Н.Став  2 - 0 

6 тур

    12-06-2016 Колоденці - Неслухів  0 - 1 
    12-06-2016 Буг К.Бузька - Руданці  1 - 3 
    12-06-2016 Ременів - Ст.Добротвір  3 - 2 
    12-06-2016 Стрептів - Нива Ж  2 - 1 
    12-06-2016 Печихвости - Дідилів  1 - 4 
    12-06-2016 Великосілки - В.Колодно  0 - 0 
    12-06-2016 Банюнин - Кам’янка  2 - 0 
    12-06-2016 Дернів - Горпин/Вирів  1 - 2 
    12-06-2016 Н.Став - Зубів Міст  2 - 0 
    12-06-2016 Руда Сілецька - Желдець  2 - 2 
    07-08-2016 Кукезів - Батятичі  1 - 2 

7 тур

    19-06-2016 Колоденці - Руда Сілецька  1 - 2 
    19-06-2016 Неслухів - Буг К.Бузька  2 - 1 
    19-06-2016 Руданці - Ременів  2 - 1 
    19-06-2016 Ст.Добротвір - Стрептів  3 - 0 
    19-06-2016 Нива Ж - Печихвости  + - - 
    19-06-2016 Дідилів - Великосілки  2 - 0 
    19-06-2016 В.Колодно - Банюнин  2 - 1 
    19-06-2016 Кам’янка - Кукезів  4 - 0 
    19-06-2016 Батятичі - Дернів  9 - 1 
    19-06-2016 Горпин/Вирів - Н.Став  2 - 0 
    19-06-2016 Зубів Міст - Желдець  6 - 2 

8 тур

    26-06-2016 Буг К.Бузька - Колоденці  6 - 1 
    26-06-2016 Ременів - Неслухів  1 - 3 
    26-06-2016 Стрептів - Руданці  1 - 3 
    26-06-2016 Печихвости - Ст.Добротвір  1 - 3 
    26-06-2016 Великосілки - Нива Ж  1 - 6 
    26-06-2016 Банюнин - Дідилів  0 - 0 
    26-06-2016 Кукезів - В.Колодно  1 - 3 
    26-06-2016 Дернів - Кам’янка  2 - 6 
    26-06-2016 Н.Став - Батятичі  2 - 1 
    26-06-2016 Желдець - Горпин/Вирів  1 - 4 
    26-06-2016 Руда Сілецька - Зубів Міст  5 - 2 

9 тур

    03-07-2016 Буг К.Бузька - Руда Сілецька  2 - 1 
    03-07-2016 Колоденці - Ременів  2 - 5 
    03-07-2016 Неслухів - Стрептів  2 - 2 
    03-07-2016 Руданці - Печихвости  2 - 0 
    03-07-2016 Ст.Добротвір - Великосілки  3 - 1 
    03-07-2016 Нива Ж - Банюнин  1 - 0 
    03-07-2016 Дідилів - Кукезів  5 - 1 
    03-07-2016 В.Колодно - Дернів  2 - 0 
    03-07-2016 Кам’янка - Н.Став  3 - 1 
    03-07-2016 Батятичі - Желдець  8 - 2 
    03-07-2016 Горпин/Вирів - Зубів Міст  7 - 1 

10 тур

    10-07-2016 Ременів - Буг К.Бузька  1 - 2 
    10-07-2016 Стрептів - Колоденці  4 - 3 
    10-07-2016 Печихвости - Неслухів  1 - 1 
    10-07-2016 Великосілки - Руданці  1 - 3 
    10-07-2016 Банюнин - Ст.Добротвір  1 - 1 
    10-07-2016 Кукезів - Нива Ж  0 - 1 
    10-07-2016 Дернів - Дідилів  2 - 8 
    10-07-2016 Н.Став - В.Колодно  0 - 2 
    10-07-2016 Желдець - Кам’янка  0 - 2 
    10-07-2016 Зубів Міст - Батятичі  1 - 6 
    10-07-2016 Руда Сілецька - Горпин/Вирів  0 - 3 

11 тур

    17-07-2016 Ременів - Руда Сілецька  1 - 1 
    17-07-2016 Буг К.Бузька - Стрептів  3 - 1 
    17-07-2016 Колоденці - Печихвости  1 - 5 
    17-07-2016 Неслухів - Великосілки  1 - 0 
    17-07-2016 Руданці - Банюнин  4 - 0 
    17-07-2016 Ст.Добротвір - Кукезів  2 - 1 
    17-07-2016 Нива Ж - Дернів  + - - 
    17-07-2016 Дідилів - Н.Став  2 - 1 
    17-07-2016 В.Колодно - Желдець  2 - 0 
    17-07-2016 Кам’янка - Зубів Міст  4 - 1 
    17-07-2016 Батятичі - Горпин/Вирів  перен. 

12 тур

    24-07-2016 Стрептів - Ременів  0 - 2 
    24-07-2016 Печихвости - Буг К.Бузька  0 - 2 
    24-07-2016 Великосілки - Колоденці  + - - 
    24-07-2016 Банюнин - Неслухів  3 - 1 
    24-07-2016 Кукезів - Руданці  0 - 2 
    24-07-2016 Дернів - Ст.Добротвір  0 - 4 
    24-07-2016 Н.Став - Нива Ж  0 - 6 
    24-07-2016 Желдець - Дідилів  0 - 0 
    24-07-2016 Зубів Міст - В.Колодно  2 - 4 
    24-07-2016 Горпин/Вирів - Кам’янка  1 - 0 
    24-07-2016 Руда Сілецька - Батятичі  0 - 2 

13 тур

    31-07-2016 Стрептів - Руда Сілецька  0 - 3 
    31-07-2016 Ременів - Печихвости  3 - 0 
    31-07-2016 Буг К.Бузька - Великосілки  5 - 2 
    31-07-2016 Колоденці - Банюнин  4 - 3 
    31-07-2016 Неслухів - Кукезів  2 - 1 
    31-07-2016 Руданці - Дернів  + - - 
    31-07-2016 Ст.Добротвір - Н.Став  4 - 0 
    31-07-2016 Нива Ж - Желдець  4 - 1 
    31-07-2016 Дідилів - Зубів Міст  + - - 
    31-07-2016 В.Колодно - Горпин/Вирів  0 - 1 
    31-07-2016 Кам’янка - Батятичі  0 - 1 

14 тур

    14-08-2016 Печихвости - Стрептів  0 - 1 
    14-08-2016 Великосілки - Ременів  - - + 
    14-08-2016 Банюнин - Буг К.Бузька  0 - 3 
    14-08-2016 Кукезів - Колоденці  4 - 0 
    14-08-2016 Дернів - Неслухів  - - + 
    14-08-2016 Н.Став - Руданці  1 - 4 
    14-08-2016 Желдець - Ст.Добротвір  1 - 2 
    14-08-2016 Зубів Міст - Нива Ж  0 - 1 
    14-08-2016 Горпин/Вирів - Дідилів  0 - 1 
    14-08-2016 Батятичі - В.Колодно  3 - 1 
    14-08-2016 Руда Сілецька - Кам’янка  2 - 0 

15 тур

    21-08-2016 Печихвости - Руда Сілецька   -  
    21-08-2016 Стрептів - Великосілки   -  
    21-08-2016 Ременів - Банюнин   -  
    21-08-2016 Буг К.Бузька - Кукезів   -  
    21-08-2016 Колоденці - Дернів   -  
    21-08-2016 Неслухів - Н.Став   -  
    21-08-2016 Руданці - Желдець   -  
    21-08-2016 Ст.Добротвір - Зубів Міст   -  
    21-08-2016 Нива Ж - Горпин/Вирів   -  
    21-08-2016 Дідилів - Батятичі   -  
    21-08-2016 В.Колодно - Кам’янка   -  

16 тур

    07-08-2016 Зубів Міст - Руданці  1 - 6 
    07-08-2016 Горпин/Вирів - Ст.Добротвір  1 - 1 
    24-08-2016 Банюнин - Стрептів  перерв. 
    24-08-2016 Кукезів - Ременів  2 - 3 
    24-08-2016 Дернів - Буг К.Бузька  - - + 
    24-08-2016 Н.Став - Колоденці  перен. 
    24-08-2016 Желдець - Неслухів  2 - 0 
    24-08-2016 Батятичі - Нива Ж  + - - 
    24-08-2016 Кам’янка - Дідилів  0 - 2 
    24-08-2016 Великосілки - Печихвости  - - + 
    28-08-2016 Руда Сілецька - В.Колодно  0 - 1 

17 тур

    07-08-2016 Дідилів - В.Колодно  2 - 2 
    28-08-2016 Стрептів - Кукезів  0 - 3 
    28-08-2016 Ременів - Дернів  + - - 
    28-08-2016 Буг К.Бузька - Н.Став  1 - 0 
    28-08-2016 Колоденці - Желдець  4 - 2 
    28-08-2016 Неслухів - Зубів Міст  2 - 0 
    28-08-2016 Руданці - Горпин/Вирів  4 - 2 
    28-08-2016 Ст.Добротвір - Батятичі  1 - 5 
    28-08-2016 Нива Ж - Кам’янка  2 - 0 
    28-08-2016 Великосілки - Руда Сілецька   -  
    28-08-2016 Печихвости - Банюнин  1 - 3 

18 тур

    04-09-2016 Банюнин - Великосілки   -  
    04-09-2016 Кукезів - Печихвости   -  
    04-09-2016 Дернів - Стрептів   -  
    04-09-2016 Н.Став - Ременів   -  
    04-09-2016 Желдець - Буг К.Бузька   -  
    04-09-2016 Зубів Міст - Колоденці   -  
    04-09-2016 Горпин/Вирів - Неслухів   -  
    04-09-2016 Батятичі - Руданці   -  
    04-09-2016 Кам’янка - Ст.Добротвір   -  
    04-09-2016 В.Колодно - Нива Ж   -  
    04-09-2016 Дідилів - Руда Сілецька   -  

19 тур

    11-09-2016 Великосілки - Кукезів   -  
    11-09-2016 Печихвости - Дернів   -  
    11-09-2016 Стрептів - Н.Став   -  
    11-09-2016 Ременів - Желдець   -  
    11-09-2016 Буг К.Бузька - Зубів Міст   -  
    11-09-2016 Колоденці - Горпин/Вирів   -  
    11-09-2016 Неслухів - Батятичі   -  
    11-09-2016 Руданці - Кам’янка   -  
    11-09-2016 Ст.Добротвір - В.Колодно   -  
    11-09-2016 Нива Ж - Дідилів   -  
    11-09-2016 Руда Сілецька - Банюнин   -  

20 тур

    18-09-2016 Кукезів - Банюнин   -  
    18-09-2016 Дернів - Великосілки   -  
    18-09-2016 Н.Став - Печихвости   -  
    18-09-2016 Желдець - Стрептів   -  
    18-09-2016 Зубів Міст - Ременів   -  
    18-09-2016 Горпин/Вирів - Буг К.Бузька   -  
    18-09-2016 Батятичі - Колоденці   -  
    18-09-2016 Кам’янка - Неслухів   -  
    18-09-2016 В.Колодно - Руданці   -  
    18-09-2016 Дідилів - Ст.Добротвір   -  
    18-09-2016 Нива Ж - Руда Сілецька   -  

21 тур

    25-09-2016 Кукезів - Руда Сілецька   -  
    25-09-2016 Банюнин - Дернів   -  
    25-09-2016 Великосілки - Н.Став   -  
    25-09-2016 Печихвости - Желдець   -  
    25-09-2016 Стрептів - Зубів Міст   -  
    25-09-2016 Ременів - Горпин/Вирів   -  
    25-09-2016 Буг К.Бузька - Батятичі   -  
    25-09-2016 Колоденці - Кам’янка   -  
    25-09-2016 Неслухів - В.Колодно   -  
    25-09-2016 Руданці - Дідилів   -  
    25-09-2016 Ст.Добротвір - Нива Ж   -  


Додати коментар


Захисний код
Оновити


 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�° ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�»???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ã�°??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????